МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна і НАТО мають спільні підходи щодо Придністров'я

10/19/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Спеціальний представник України з питань придністровського врегулювання Віктор Крижанівський під час свого візиту до штаб-квартири НАТО (Брюссель) взяв участь у засіданні Політичного комітету НАТО високого рівня, повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт МЗС.

Віктор Крижанівський поінформував представників Альянсу про актуальні питання придністровського врегулювання, ролі України як держави-посередника у переговорному процесі з придністровського врегулювання, а також співробітництво України з ЄС у контексті діяльності Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Україні та Молдові (EUBAM), що спрямоване на зміцнення спроможності в управлінні кордонами, митницею та створення ефективного механізму міжнародного моніторингу на українсько-молдавському кордоні.

Учасники засідання ще раз підтвердили, що питання придністровського врегулювання є надзвичайно важливим у контексті забезпечення регіональної та європейської безпеки та стабільності.

Сторони відзначили спільність підходів України та НАТО щодо принципів Придністровського врегулювання.

Під час перебування у Брюсселі В.Крижанівський зустрівся з керівником відділу у зв'язках з Україною, Молдовою та Білоруссю директорату Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії Генерального Директорату Європейської Комісії в зовнішніх зносинах та політиці сусідства Хельдою Хардеман. Під час зустрічі було обговорено питання надання дієвої допомоги ЄС у демаркації та облаштуванні українсько-молдавського кордону, зокрема її центральної ділянки.

У цьому контексті було досягнуто домовленість провести у Брюсселі наприкінці листопада тристоронню зустріч за участю представників України, Молдови та Європейської Комісії з проблематики ефективного управління кордонами.

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua/news/detail/16136.htm

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.19 | Корибут

  Re: Україна і НАТО мають спільні підходи щодо Придністров'я

  Не забуваймо про украинцив Приднистровя и про кордон Украины по ричци Прут.
 • 2008.10.19 | Rus36

  Не Украина и НАТО,

  а кучка подонков во власти на Украине и НАТО.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.19 | Мартинюк

   Придністровя вирішили таки приписати до України?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".