МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не понял. Тимошенко готова отдать премьерство?

10/19/2008 | Мазуріk
Я правильно понял ее спич?
Или она готова форматировать свой кабинет как угодно, но при условии, что премьером будет она?
Кто переведет с Юлиного языка на нормальный?

Відповіді

 • 2008.10.19 | СЕМЕН

  Тимошенко дохазяйнувалась, хоче перекинути відповідальність на

  інших...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.20 | GreyWraith

   Що, добре було в депутатах, чи не так?

   А виявилося, що ПРУ багато що обіцяє, а в результаті мало що дає, еге ж?

   Тимошенко викрутиться, навіть якщо припустити найгірший розвиток подій, бо глобальна економічна криза, - це дуже універсальна відмазка. :) За себе краще подбайте...
 • 2008.10.19 | странник

  "Я попереджала!"

 • 2008.10.19 | Адвокат ...

  Ні, своє власне кохане прем'єрство ґєта ТЮля

  віддавать нікому не бажає. Натомість вона запропонувала Хаму посаду Президента України. А уєздному пруцячєству,-- посади міністрів, що належать до квоти НСНУ. Може, за виключенням МВС.

  Оце й увесь переклад з тюлєбанської. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.20 | GreyWraith

   Через Адвоката запропонувала?

   Адвокат ... пише:
   > віддавать нікому не бажає. Натомість вона запропонувала Хаму посаду Президента України. А уєздному пруцячєству,-- посади міністрів, що належать до квоти НСНУ. Може, за виключенням МВС.
   >
   > Оце й увесь переклад з тюлєбанської. ;)
   Перед тим, як перекладати, вивчіть ряд слів та словосполучень: "я думаю", "мені здається", "можливо, "ймовірно", "може бути", врешті-решт "я так ненавиджу Тимошенко, що придумав цілу віртуальну реальність". :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.20 | Адвокат ...

    Ненависть,-- повідношенню до укр-сучь-політикуму,--

    то занадто. Вони тего не заслуговують.

    Серед них є просто погані політики, і дуже погані погані політики. І серед останніх ТЮлєнція,-- беззаперечний лідер. Аби це зрозуміти не тре вигадувати ніц. Достатньо роздивити сь навкруги.
 • 2008.10.19 | Мазуріk

  А ведь это был бы лучший вариант для страны...

  Поставить во главе кабинета какого-нить малоизвестного экономиста из того же блока Литвина, а Януковичу, Тимошенко и прочим шишкам ограничиться креслами вице-премьеров и профильными министерствами. Такой кабинет возможно и смог бы заниматься экономикой, а не политикой.
  Загвоздка тут только в существовании никем не сбалансированной и окончательно вышедшей за рамки правового поля и здравого смысла фигуры Ющенко. Он уже давно потерял ощущение границ своих полномочий и собственной значимости. Его как-то нужно убрать с доски, иначе вместо экономики страна будет по-прежнему заниматься политическим маразмом. Но как его убрать, законам он ведь не подчиняется?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.19 | С. В.

   Що це за таку якусь гру розігрує Юля ?

   Що це за таку якусь гру розігрує Юля з переформатуванням уряду і створенням коаліції парламентської, яка б була спроможною протистояти загрозам і викликам, зокрема світовій економцчній та фінансовій кризі. Теоретично я так бачу,що вона хотіла по ящику сказати, мовляв насувається на Україну світова економічна криза і Юля збирає під знамена боротьби з цим злом коаліцю парламентську. Мулька для заєжжих лахов. І Юля всіх лідерів фракцій чекає завтра в полудень у парламенті.
   (Президента в ігнор) Поясніть мені це людьською мовою. Тобто, вона всіх жахає світовою кризою з метою скасувати указ президента про розпуск ВР?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.19 | странник

    Гуртом і кризу бити легше.

    С. В. пише:
    > (Президента в ігнор) Поясніть мені це людьською мовою. Тобто, вона всіх жахає світовою кризою з метою скасувати указ президента про розпуск ВР?

    Так криза ж! Гуртом і кризу бити легше. :)))
    А тому...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.19 | странник

     То є криза, то немає... Так вона є?? Пару днів як її ж не було?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.19 | С. В.

      Знову голий популізм

      Так Ющенко закликав гуртом і скоординовано запобігти економічній та фінансовій кризі ще 8-го жовтня.
      Перший заступник глави Секретаріату Президента – представник Президента у Кабінеті Міністрів Олександр Шлапак констатував, що процеси, які відбуваються у світовій економіці, вплинули й на Україну.

      Проте, запевнив перший заступник глави Секретаріату, уряд і Національний банк володіють усіма необхідними важелями, щоб зберігати керованість ситуацією. Ефективність їх застосування залежатиме від узгодженості дій цих двох інституцій.

      Придумали таку формулу: eкспорт збільшити, імпорт зменшити.
      А який механізм боротьби з насуванням кризи крім скасування указу про розпуск парламенту і що всі єднаймось заради боротьби із світовою кризою під моїм прем*єрством, я ні ніякі механізми протидії так іне почув.Знову голий популізм.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.19 | странник

       Популізм це наше все! Сир у мишоловці найсмачніший!

       Бо шара!
   • 2008.10.19 | Мартинюк

    Пояснюю "людською мовою" - "Янукович , вернись, все прощу"

    А простіше - давайте Вітя Янукович я тепер буду Вас трохи динамити, бо з прищавим Ющарою в мене нічого не виходить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.19 | Адвокат ...

     Дінаміть всєх, дінаміть всєґда, до днєй послєдніх донца!

     Схоже, що ТЮлєнція, обламавши об Юща свій "бублік", вирішила "взять на понт" Хама, а взявши,-- дінаміть до днєй послєдніх донца.

     Цікаво, Хам на такую іксню пропре сі? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.20 | Мартинюк

      Хам сам то не хоче, але Юля надіється що Москва його обламає

      Янукович остатньо очевидно дуже "нєрвний". Навіть його дурнуваті тиради про те як від української мови "ягнята плачуть" можуть бути спробою якось виправдася перед Москвою за небажаненя спільно з Юлею мочити Юща.
      Бо воно таки так - Юля самовіддано імітує в Україні "вселенський грудневий політбардак" в світлі якого звісно не зруки якусь ПДЧ давати, а російським лобістам у Європі легше це пояснювати американцям та свом власним громадянам. А Яник підло сачкує від участі у цій "исконно важной для России" кампанії.
  • 2008.10.20 | GreyWraith

   Re: А ведь это был бы лучший вариант для страны...

   Мазуріk пише:
   > Поставить во главе кабинета какого-нить малоизвестного экономиста из
   >того же блока Литвина,
   Пропоную Вам провести експеримент на собі: піти в найближчий ліс знайти там який-небудь маловідомий гриб, зварити із ним суп і з'їсти. :) Якщо виживете, тоді сміливо пропонуйте щось подібне для держави...

   Недаремно кіплінговські Боги Азбучних Істин радять триматися знайомого зла...

   >а Януковичу, Тимошенко и прочим шишкам ограничиться креслами
   >вице-премьеров и профильными министерствами. Такой кабинет возможно
   >и смог бы заниматься экономикой, а не политикой.
   Займався би цей кабінет саме нескінченною гризнею, бо із його головою ніхто б не рахувався... Та й цікаво, посаду заступника голови уряду із яких питань можна доручити Януковичу? Здається віце-прем'єра із крадіжок ще нема... :)

   >Его как-то нужно убрать с доски, иначе вместо экономики страна будет
   >по-прежнему заниматься политическим маразмом.
   Політичний маразм в Україні - це русофілія. Власне більшість економічних проблем і мали своєю причиною, що цей політичний маразм вчасно не прибрали. Але краще пізно, ніж ніколи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.20 | Мазуріk

    Опять у вас во всем "москали" виноваты...

    И русофилы. Ну ей богу, утомили эти аргументы на протяжении последних 20 лет. Ну не едят они ваше сало, не едят, да еще и энергетику спонсируют все годы независимости.
    Или русофилами вы считаете половину украинцев, которые имеют наглость говорить не на державной мове, а на родной? Ну живут они тут, понимаете, живут, так получилось. И обладают равными с Вами правами, так как жили тут в момент провозглашения независимости, с самого начала существования государства. Хотите жить без них - отделяйте Восток, Юг, часть Центра и Крым - и все будет ништяк.

    А по поводу "меньшего зла" - то между злом и неизвестностью - я выберу неизвестность, так это шанс.
 • 2008.10.19 | omela

  Аякже, готова. Как Горлум свою "прелесть".

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.19 | С. В.

   У нас 9 років була криза

   Ось читайте, що розумні люди пишуть і не примазуйте тут вибори, невибори, перевибори.
   Йолупи керували державою. Що Ющенко,а що Юля,а що Янукович. Оця п*здобратія - це була криза менеджменту. Ось доктор економічних наук В.Лановий досить доступно роз*яснює,чим все завершиться . Валной накриє всіх.

   У нас 9 років була криза, падіння виробництва. Вся економіка технологічно була неконкурентоспроможна. Зараз усі розводять руками: домна зупинилася, завод не має замовлень, уряд не допомагає. Ніхто зараз не допоможе цим підприємствам. Ми 8 років втратили, щоб провести модернізацію. Наші заводи тягли своє існування тільки завдяки низьким цінам на газ, електроенергію, транспорт. Металургія взагалі не платила податок на прибуток. Тенденція до того, що у нас поступово почне зупинятися виробництво в основних галузях, які дають замовлення іншим галузям.

   Що стосується будівництва і нерухомості. Ну як можна було не розуміти що ця галузь зупиниться після ревальвації курсу? Всі наші інвестиційні зобов`язання з будівельниками оплачуються в доларовому еквіваленті. А Національний банк у першому півріччі узяв бахнув по долару, і хто тепер з доларами прийде в країну, де у нього перспектива 4,50 грн., 4 грн., а може і 3 грн.? Хто думав у нас в країні, що валютні потоки зміняться в світі, що не можна грати на ревальвацію гривні і на девальвацію долара? Уявіть, що ви розраховуєте купити за $200 тис. квартиру в Києві, а вам після перерахунку курсу на 10% або 15% треба $220 тис. або $250 тис. У вас що, є $50 тис. зайвих? У банках немає цих кредитів, тому що їм обрізали потік кредитів з-за кордону. Наш Нацбанк, бачте, вважав, що у нас надлишок долара. В уряду і Національного банку настала повна безтурботність: “Все буде в ажурі. У нас така гривня красива. Долари сюди підуть. Наші заводи продаватимуться”. Наші металургійні і хімічні заводи продають росіянам і крупним капіталам зі сходу, а наші бізнесмени, власники цих заводів поступово і тихо купують заводи в Америці, Данії, Австрії, Румунії, Хорватії і Австралії.

   Валютну позицію не можна приносити в жертву інфляції. Ті, хто думає, що “покладемо” долар, “покладемо” гривню під велику ідею боротьби з інфляцією - нічого не досягнуть.

   Якщо триватиме висока інфляція, що є першопричиною високої вартості кредитів (хоча це узурпаторська робота Національного банку - адже він збільшив процентні ставки, а не сама інфляція), не будуть люди нести гроші на депозит, вони купуватимуть пральні машини і ще щось наперед. Втікатимуть від грошей. Банки відчуватимуть нестачу депозитних ресурсів з внутрішнього ринку. Це буде банкрутство банків.

   Наступного року ціни на газ виростуть. Енергоємні підприємства обов`язково почнуть зупинятися. Два роки ми витримали,? “проковтнули” газ по $110, “проковтнули” по $170, але по $300 нашим підприємствам вже не “проковтнути”. Хочемо ми чи ні, але частина цих підприємств, можливо, 30%, повинні зупинитися для того, щоб замінити устаткування на більш економічне. Якщо вони цього не зроблять, то зазнаватимуть збитків. ВВП не буде більше 4%. Чи буде бюджет таким красивим, з високим зростанням доходів і з малим дефіцитом? Напевно, не буде, тому що ціна на газ і витрати на комунальні підприємства по виплаті різниці в цінах на газ будуть стільки віднімати грошей з бюджету, що бюджет не зможе успішно справлятися з іншими своїми такими захищеними статтями.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.20 | Микола Гудкович

    Дайте, будь ласка, посилання

 • 2008.10.20 | selu

  Re: Не понял. Тимошенко готова отдать премьерство?

  Перевожу на нормальный: "Хочете демократии - получите голодомор. Москва поддержит."

  В этой связи наверное уже сегодня нужно установить контроль над предприятиями бютовцев и росиян. Шаг влево, вправо - контроль переходит в управление.
 • 2008.10.20 | саша_нічна варта

  Перекладаю: ширка на трьох стабільніша ніж на двох. Підтримую

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.20 | С. В.

   Прошу звернути увагу

   Прошу звернути увагу на непослідовність виступів і заяв Юлії Тимошенко.Учора 19.10.08 вона заявила,що Україні загрожує економічна і фінансова криза.

   А 15 жовтня вона говорила дещо інше.
   Спробуйте порівняти.
   15 жовтня на черговому засіданні уряду Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що попри світову фінансову кризу Україна демонструє впевнене зростання ВВП. За її словами, за дев’ять місяців поточного року зростання внутрішнього валового продукту становило 6,9%, порівняно з аналогічним періодом минулого року – 5,5. Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що на фоні інших країн, які мають радикальне падіння ВВП, Україна, навпаки, демонструє його планомірне зростання. «Тобто ви бачите, що, не зважаючи на колосальну політичну дестабілізацію, яку не уряд робить, не зважаючи на світову фінансову кризу, ми продовжуємо з вами демонструвати, зростання ВВП, що говорить про нормальний здоровий розвиток економіки країни», – зазначила Прем’єр-міністр України.

   Для пана М. Гудковичa та інших, хто не вміє користуватись пошуковими системами, принаймні "Гуугл" http://zik.com.ua/ua/news/2008/10/17/154160
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.20 | Микола Гудкович

    Це наклеп! Я цього так не облишу!

    Чому це я раптом не вмію користуватися пошуковими системами?

    Втім, аби побачити непослідовність Тимошенко в питанні кризи, мені і шукати нічого не треба.
  • 2008.10.20 | ak1001

   о, йуля вперьод вже за ширку :)

   питалися навіщо час - флюгери розвернути
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.20 | саша_нічна варта

    Re: о, йуля вперьод вже за ширку :)

    Я за те, що б в Україні не потерпали старі та діти. Якщо для цього треба зробити ширку НУ+ПР+БЮТ - це невисока ціна та збереження країни як держави.
  • 2008.10.20 | Koala

   То скажіть щось хороше і про Плюща, що вже рік про це говорить

   і про ЄЦ з аналогічними заявами...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.20 | С. В.

    А чи ходив хто по зову Юлі і совісті сьогодні у парламент?

    А чи ходив хто по зову Юлі і совісті із голів парламентських фракцій для формування антикризової коаліції сьогодні у парламент?
    Чи сама Юля туди приходила? Бо о 15:00 РБОУ розпочне виробляти план протидії економічної і фінансової кризи.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.20 | С. В.

     БЮТ+КПУ=хороший коктейль

     Hа зустріч прийшли представники БЮТ, лідер КПУ Петро Симоненко, а також представники "Нашої України- народної самооборони" Борис Тарасюк, Тарас Стецьків, Юрій Кармазин та Микола Катеринчук.

     Ось і маємо передвиборчий контур, хто ще примажеться до БЮТ. БЮТ+КПУ=хороший коктейль.
  • 2008.10.20 | Taras-ods

   Так що, час розпускати нічну варту?

 • 2008.10.20 | ViKiNg

  Re: Не понял. Тимошенко готова отдать премьерство?

  Идолопоклонничество в Бют - самая большая беда демократических сил,
  её сторонники за последние 5 лет поумнели и стали замечать что не такая она уже белая и пушистая а старые грехи с неё никто так и не снял. Если бы её блок был бы истинно демократическим, то ради амбиций Юли они бы не продались бы Москве.
 • 2008.10.20 | Sean

  Ні,вона готова віддати крісла інших (міністрів) для

  того щоб залишитися у своєму кріслі. І це не дивно (с)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".