МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Симоненко закрив ліфт перед носом Мороза і Вітренко

10/20/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер Комуністичної партії України Петро СИМОНЕНКО виступає проти перетворення лівого блоку на майданчик для проходження окремих лідерів і партій до парламенту.

Як передає кореспондент УНІАН, про це П.СИМОНЕНКО сказав, виступаючи на позачерговому, 43-му, з`їзді КПУ у Києві.

П.СИМОНЕНКО підкреслив, що «неприпустимо перетворювати КПУ на ліфт для окремих вождів». Він підкреслив, що досвід «красномовно свідчить, що поки інші беруть участь у політичних інтригах і кулуарних домовленостях, КПУ працює на місцях».

За його словами, «ми не чекаємо виборів, а прагнемо надавати українським трудящим реальну допомогу».

П.СИМОНЕНКО підкреслив, що він вірить у майбутнє лівого блоку, але «народитися він повинен у реальній боротьбі, а не в передвиборній дискусії на політичній трибуні».

Як повідомляв УНІАН, лідер партії СПУ Олександр МОРОЗ звернувся до Компартії про необхідність створення лівого блоку.

Також голова Прогресивної соціалістичної партії України Наталія ВІТРЕНКО запропонувала лідеру Комуністичної партії України П.СИМОНЕНКУ створити єдиний виборчий блок на дострокові вибори до Верховної Ради України.

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.20 | Yegor

  Re: Симоненко закрив ліфт перед носом Мороза і Вітренко

  Интересно, чьё это задание опустить компартию отмороженным на ветру олигархам? А Пётр ще й Симоненко, почти как Симон Пётр устоит. Потому что камень! Невзирая на морозный ветер
 • 2008.10.20 | ak1001

  .... поки інші беруть участь у політичних інтригах ...

  >поки інші беруть участь у політичних інтригах і кулуарних домовленостях, КПУ працює на місцях

  поки інші беруть участь у політичних інтригах і кулуарних домовленостях поза ВЗрадою, КПУ бере участь у політичних інтригах і кулуарних домовленостях то з БЮТ то з ПРУ прямо з депутатьских місць :)
 • 2008.10.20 | Pavlo Z.

  ... при цьому лiфт рухався додолу, у пiдвал:)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".