МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Рупор вСІМ» у Львові! Тренінги для студЗМІ та самоврядувань

10/20/2008 | lawyer_ngo
Представників студентських ЗМІ та органів студентських самоврядувань Львова проект «Рупор вСІМ» запрошує взяти участь в корисних та цікавих тренінгах.

Тренінги проводитимуться 1 листопада цього року.

Для представників органів студентського самоврядування підготовлений тренінг «Купи-продай»: як організувати успішну кампанію фандрейзінгу.

Представників студентських ЗМІ очікує мастер-клас щодо того, як успішно організувати роботу свого ЗМІ та підняти його рейтинги, адміністративного, фінансово-господарського, організаційно-технічного та процесів журналістської діяльності, отримання максимум корисної професійної інформації.

Тренінги вестимуть досвідчені тренери, які уже брали участь у подібних заходах для студсамоврядувань Львова: Саша Санченко (експерт СІМ з питань фандрейзінгу), Олександр Корнієнко (засновник і видавець провідних молодіжних видань).

Для участі у тренінгу слід подати анкету організаторам до 27 жовтня цього року. Її можна отримати за контактами: тел.. 80664688639, kseo@ukr.net (Ольга Ксенчин).Або ж завантажити із порталу для студсамоврядувань www.studua.org.

Тренінговий проект «Рупор вСІМ» проходить у 11 містах України: Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Севастополі, Запоріжжі, Луцьку, Тернополі, Львові, Кіровограді, Миколаєві. Започаткували цю ініціативу Спілка ініціативної молоді та Молодіжний журнал «Рупор».

Організаторами тренінгів у місті Львові виступили організація «Молодь українська разом», Львівський осередок СІМ у партнерстві із Студентським клубом ЛНУ ім. І.Франка та Комітетом підтримки студентського самоврядування.

Контакти:
Ольга Ксенчин, координатор «Рупор вСІМ» у Львові,
голова МГО «Молодь українська разом»
e-mail: kseo@ukr.net, моб.тел. 80664688639


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".