МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович і Мєдвєд

10/20/2008 | Майдан-ІНФОРМ
10-річну дівчинку прийняли до Партії регіонів. Лічно Віктор Федорович - за "Не отдам дядю Женю" та ведмедя.
***

http://rez.com.ua/?news=29403

Харьков/20081020 13:08/
10-летнюю девочку приняли в Партию регионов, - пишет газета "Время регионов Харьковщины" - печатный орган Харьковской облорганизации Партии регионов/.

Диане Дзвонковской 15 октября ей исполнилось всего-навсего 10 лет. Наверное, 7 марта 2006 года 7-летней Диане тоже не по возрасту было стоять в колючую метель на Площади Свободы, держа в руках плакат "Не отдам дядю Женю!" Тогда Евгения Петровича Кушнарева пытались лишить звания депутата областного совета, а с ним и депутатской неприкосновенности. Взрослым не удалось убедить Диану уйти с промерзшей площади — малышка упорно делала то, что считала правильным.

Взрослые по достоинству оценили характер Дианы и зрелость ее поступка — в порядке не то что редчайшего, а по сей день единственного исключения маленькую девочку приняли во вполне "взрослую" и очень серьезную организацию — Партию регионов. Такое распоряжение дал лично Виктор Федорович Янукович. Он знал Диану и раньше - девочка неизменно участвовала во всех акциях и митингах партии, а Виктору Федоровичу однажды подарила своего плюшевого мишку — на счастье. Тогда и сбылась Дианина мечта — сфотографироваться на руках у Януковича. Кстати, Виктор Федорович отдарился — огромным белым медведем, он стал любимой игрушкой Дианы.

А еще Диана любит танцы и очень хорошо учится. Ей нужно много знать и уметь, ведь будущее она собирается связать с Партией регионов. Поэтому очень хочет скорее вырасти. Мы тоже от души желаем ей расти скорее — большой, счастливой и здоровой. И, конечно, красивой. Впрочем, Диана и здесь опередила время — она не просто обещает вырасти красавицей,она уже красавица! Самая настоящая.

Друзья Дианы Дзвонковской — члены Партии регионов, члены Союза молодежи регионов Украины./


поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.20 | Адвокат ...

  Слідом за "охтябрьонками" варто очикувати прийом у пруцяки:

  1. Немовлят.
  2. Ембрійонів.

  І ними постане уєздноє пруцячєство!
 • 2008.10.20 | DADDY

  Звитяжний вчинок юної регіоналки

  Це сталося лютої зими 2008-2009 року, коли вся країна за порадою прем"єрки злочинного біло-помаранчевого режиму "затягнула паски" і труби стигли у квартирах простих робітників Алчевського трубного і Макеєвського металопрокатного. За безглуздим розпорядженням помаранчевого міністра-націоналіста Івана Вакарчука школярів з Першої Столиці України в заледенілому вагоні привезли на екскурсію в музей УПА до Києва. Школярі не мали вже й сил повернутися з проклятого музею фашизму на вокзал. Грошей, які дали з собою батьки, на метро в місті Чорновецького не вистачило - що ж робити? І ДІана Дзвінкова - самий юний член Партії Регіонів- зрозуміла: тільки партія допоможе! Вона наказала всім однокласникам грітися біля великого лайт-боксу з портретом лідера регіоналів (хоч і на вітру, але ж свій - свій зігріє) і пішки подалася на Печерські пагорби - туди, де невгасимо горів світоч регіонального лідера. Вже на підходах до "Зоряного" Діана запідозрила щось тривожне: від кованого паркану в бік прохідного двору побігли дві україномовні постаті (україномовність Діана визначила відразу адже обличчя втікачів були вкриті тату у вигляді націоналістичного тризубу, а на їхніх спинах був напис Banderas). Діана підійшла ближче: точно! телефонний кабель, який звязував штаб і самого вождя з партією та регіоном був перекушений злочинною рукою упіста. Діана забула про все: про замерзаючих однокласників, про вчительку, яка вже другу годину не могла знайти вихід з сусіднього з мезеєм генделика, про тато і маму, які працювали на Барабашовці та про бабусю, яка досі ще працювала перегоншицею танків на славетному заводі ім.Малишева - лідер без зв"язку!. Діана згадала розповіді старших оваришів, згадала покійного "дядю Жєню" і стиснула білосніжними зубками розірваний сталевий кабель. Від удару холоду та електричного струму юна регіоналка втратила свідомість але і після цього міцно стискала кабель своїми зубами.
  Опритомнила дівчинка у несподіваному місці - вона сиділа в шкіряному кріслі за величезним письмовим столом вишневого дерева. На столі містився величезний плоский екран монітора, модернова плеска ж клавіатура та білий телефон без клавіш набору. Відкрилися дубові двері і в офісну кімнату увійшов лідер партії. Він тримав в руці мобільний телефон, інкрустований золотом та діамантами. "Дівчинка моя" - лідер схилився над юною героїнею - "що ж ти кабель живлення штабу так невчасно з"єднала своїми зубками? Там у нас монтер обгорів...хє-хє-хє" - Я хотіла з"єднати Вас з партією, з народом, - гарячково відповіла Діана. Ну, ось і добре - відповів лідер. Ти у нас була наймолодшим членом партії? Тепер будеш наймолодшим керівником департаменту по зв"язкам з громадскістю - тьотю Ганну потрібно вивільнити трохи. Ось тобі телефончик в подарунок - промовив на прощання лідер і вийшов з кабінету.
  .....
  Першій свій дзвінок керівник департаменту Діана Дзвінкова зробила у швидку і попросила вислати карету допомоги замерзлим дітям за адресою...
 • 2008.10.20 | Дядя Вова

  НМД это прикол журналиста. Зеркало над «юными националистками»,

  помню тут на ВФ одна мамаша очень гордилась плакатами, которые держала её 10-летняя девочка на Майдане.

  Что ж, симметричный ответ, иначе СВОЕГО идиотизма никогда и не почувствуешь, как запах своих носков.

  P.S. Были, кстати, и другие похожие «детские» материалы на ВФ. Правда, их авторам всегда отвечали, типа, «детей в политику не суй», независимо от политической ориентации комментирующих.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.20 | Адвокат ...

   Ві тоже хатітє бальшова бєлава мідвєда в падарак

   ат фюрера? А Вам єсть 10-ть ґадков? А Ви діржалі прамьорзшимі ручьонкамі плакт за "Дядю Женю" в акруженіі прівасхадяшчіх сіл етіх паміраньцевих в Хрюковє?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".