МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин викидає з блоку Трудову партію Сироти (/)

10/20/2008 | omela
Литвин вирішив іти на вибори без "амбіційних" партнерів
20.10.2008 15:51___ www.ПРАВДА.com.ua

Лідер Народної партії і блоку свого імені Володимир Литвин сподівається, що нові парламентські вибори в Україні допоможуть вийти з політичної кризи, а стабільна коаліція у Верховній Раді буде тоді, "коли її центром буде Народна партія".

Про це Литвин заявив у Рівному під час зустрічі з місцевими партактивістами, у якій взяли участь понад 700 членів і прихильників Народної партії, повідомляє "Обком" із посиланням на УНІАН.

Литвин також зазначив, що, ймовірно, Народна партія піде на вибори без блокування з Трудовою партією, яку очолював покійний народний депутат Михайло Сирота, оскільки, за його словами, "там є діти Сироти, які мають власні амбіції".

Лідер Народної партії взяв також участь у святкуванні 500-річчя райцентру Млинів Рівненської області, дав прес-конференцію і розширене інтерв'ю для облдержтелерадіокомпанії.

Як відомо, Трудова партія, яка входить зараз у Блок Литвина, обрала своїм лідером Дмитра Сироту, сина покійного депутата Михайла Сироти, замість Сергія Павленка. Відповідне рішення було ухвалене на 9 з'їзді партії, що пройшов 18 жовтня.

http://www.pravda.com.ua/news/2008/10/20/83140.htm

Відповіді

  • 2008.10.20 | Адвокат ...

    Вава де сь розжив сь грошенят. Тепер му "папутЬчікі",-- не тре..

    Бальшому караплю,-- швидко злетіти. Тому що, "ґалахтиці потрібен Литвин!"
  • 2008.10.20 | странник

    Цікаво куди ж сироти приб'ються? Сиротський соціалізм буде?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".