МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк: бюджет Тимошенко на 2009 остаточно підірве економіку (/)

10/20/2008 | omela
Глава Верховної Ради Арсеній Яценюк вважає, що якщо бюджет-2009 приймуть у такій формі, як пропонує уряд, тоді це остаточно підірве економіку країни.

Таку думку він висловив в інтерв'ю "Экономическим известиям".

"Уряд знову пропонує підвищити їх (соціальні витрати) на 34%. Якщо прийняти зміни в бюджеті цього року і бюджет-2009 у такій формі, тоді це остаточно підірве усе в цій країні. Збільшення сподобається виборцям рівно на два тижні, як тисяча по Ощадбанку. Потім усе знову піде шкереберть", - сказав Яценюк.

Він відзначив, що негативні наслідки в економіці пов'язані не тільки з рецесією.

"Ми третій рік живемо в країні з найвищою мірою популізму. У нас на 40% ростуть витрати бюджету на соціальні виплати. І думали, що це буде тривати вічно, поки не одержали інфляцію на рівні 30%. Коли дехто стверджував, що в нас інфляція викликана світовими процесами, я першим говорив: так. Тільки внесок у загальну інфляцію складає близько 5%", - заявив Яценюк.

"Основною причиною інфляції є бюджетна політика, а вже до неї усе пристібається. І коли в країні щороку витрати на популізм, а фактично на імідж уряду, збільшуються на 40%, що ми хотіли одержати? Україна заплатила економічною стабільністю за політичний феєрверк", - відзначив він.

http://www.pravda.com.ua/news/2008/10/20/83134.htm

Відповіді

  • 2008.10.20 | Адвокат ...

    Маладєс, Кролік! Все вірно сказав.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".