МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Тимошенко готова на все заради посади"

10/20/2008 | Майдан-ІНФОРМ
“Тимошенко готова на будь-які “переформатування”, щоб лиш тільки зберегти за собою посаду прем’єра”. Про це в інтерв’ю заявив народний депутат -“нашоукраїнець” Павло Жебрівський.

Нагадаємо – прем’єр Юлія Тимошенко пропонує створити коаліцію захисту від світової фінансової кризи за участю всіх фракцій парламенту та створити на її основі уряд.

“Юлія Володимирівна боїться втратити свою посаду, що змушує її йти на змови з будь-ким – і з ПР, і з КПУ”, - переконаний депутат. Він зазначив, що “Тимошенко вже віддала дві посади комуністам – посади голови Державного комітету лісового господарства, та заступника міністра МВС”. “Останнім було призначено сина народного депутата від КПУ – Василя Мармазова”, - зауважив він.

“Для реалізації своєї змови з ПР і КПУ Тимошенко підійде будь-яка “закуска” – в тому числі і світова фінансова криза”, - заявив Жебрівський.

Депутат наголосив, що “Комуністи і ПР завжди були ідейними противниками НУ. До недавна Тимошенко, також, вважала їх своїми опонентами”. “Зараз же Юлія Володимирівна готова йти з ними на злуку, щоб втриматися в кріслі, - зауважив “нашоукраїнець”. - Це ганебно”.

“Юлія Володимирівна в боротьбі за владу забула, що є речі, через які переступати не можна”, - резюмував політик.

прес-служба НУНС

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.21 | Рута

  Re: "Тимошенко готова на все заради посади"

  Ну а Ющ не готовий? Невже то БЮТ придумала ШИРКУ? Невже то не Ющ почав рити разом зі своїми кумами і різного виду балогами, невже не Ющ почав мішати в час правління Юлькі? Чомуж він не воював з проффесором а навіть навпаки грабував Україну разом з іншими зайдами чужинцями, тобто з 5 колоною. А тепер бачить голку далеко під лісом не добачаючи слона в свойому ,,воці"? Тож він вже давно повинен сісти за гратами за які нікого з тих хто давно заслуговує не посадив. Ще за не так то давних часів чулося що: НАРОД ЗДАЧИ НЕ ДАЄ. Помаранчева вже показала, що зневолений народ може. А тепер лишились в народу ще вила і коси-час бо Коліївщину певно нагадати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.21 | саша_нічна варта

   По дорозі вона рятує НУ від результатів перевиборів

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.30 | Михайло Свистович

    Менше думайте про НУ, більше про Україну

  • 2008.10.21 | selu

   Re: "Тимошенко готова на все заради посади"

   Юлі Коліївщина не до чого, бо коріння в неї загадкове. Ющ її звісно захистить, але ж він ніколи не квапиться, що залишеться - то й захистить.
  • 2008.10.30 | Михайло Свистович

   Re: "Тимошенко готова на все заради посади"

   Рута пише:
   > Ну а Ющ не готовий?

   Готовий. Але невже скоєну Вами квартирну крадіжку виправдає те, що ви не одна така?

   > Невже то не Ющ почав рити разом зі своїми кумами і різного виду балогами, невже не Ющ почав мішати в час правління Юлькі?

   Чи Юлька в час правління Юща :)

   > Чомуж він не воював з проффесором а навіть навпаки грабував Україну разом з іншими зайдами чужинцями, тобто з 5 колоною

   З тієї самої причини, що і Юля не воювала з проффесорами, а набирала їх до списків, грабуючи Україну разом з іншими зайдами чужинцями, тобто з 5 колоною. Навіть з Кабо-Верде ті зайди по її списку до ВР потрапили.
 • 2008.10.21 | ViKiNg

  Re: "Тимошенко готова на все заради посади"

  Тимошенко проявила себя совершенно бездарным хозяйственником и экономистом. Она бесспорно хороша, чтобы толкать речи с табуретки, однако когда дело доходит до конкретных действий и шагов по улучшению жизни страны, ей явно не хватает ни опыта, ни компетенции.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".