МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До тями не йдемо, і вам не радимо?

10/21/2008 | Вільний радикал

Пропозиція Юльки до політиків об*єднатися, організувати свого роду мозковий штурм, аби мінімізувати вплив світової кризи, викликала іронічні ухмилки з боку практично усіх діючих політичних тварин (як називав людей Аристотель), або осіб політичного способу жізні.

Про що це свідчить? Як на мене, то про виняткову тупість нинішнього політичного «істаблішманту», та й про нашу, виборців, також, бо ми ж їх обираємо, чи не так?

Що у світі вирує фінансово-економічна криза не знає хіба що сліпо-глухо-німий; що в усіх країнах гарячково шукають вихід із ситуації відомо переважній більшості громадян країн світу; що у такій ситуації політики тих країн забувають про сварки та різноголосся – є сама собою зрозуміла річ - розуміють всюди, крім України.

Якщо спробувати відкинути політичну заангажованість, хоч я розумію, як це важко зробити; якщо спробувати оцінити дійсну небезпеку нинішнього стану; хоч я ще раз розумію, як важко це зробити; якщо спробувати спрогнозувати наше майбутнє, у разі, якщо ми ніц не робитимемо, то де у бога ми опинимося, НА ВАШУ ДУМКУ?

На майбутніх виборах я голосуватиму за Тимошенко Юлію, ХОЧ НІКОЛИ НЕ БУВ ЇЇ, ЧИ БУДЬ КОГО ПАЛКИММ ПРИХИЛЬНИКОМ, просто вона пропонує дійсно оптимальний, чи раціональний вихід з нинішнього стану , а у відповідь чує регіт, або спроби дотепкування, навіть без удаваного вислуховування аргументів.

Для мене, небажання слухати аргументи є абсолютним доводом тупості абонента, його недієздатності, або непридатності до конструктивного співробітництва, а можливо найточніше буде сказати бездарності?

Ну а з нездарою, які можна робити справи разом?

Чим швидше ми їх зіштовхнемо на узбіччя, або ще краще у придорожну канаву, тим швидше заживемо як люди, а не як СОВЄТІКУСИ, які були невідомо що - чи то живі, чи то ГОМУНКУЛУСИ.

Відповіді

 • 2008.10.21 | Наталка

  А Юлька не знала про світову кризу 2-го вересня

  коли все в Україні догори ногами поставила? Чи вона не знала про неї всі 9 місяців свого правління?

  Фігня це все. Піар чистої води. В світі ціни на газ та паливо зашеалюють вже більше року, а Юля дивись згадала про кризу. Вона оцими політичними інтригами та перманентним позуванням перед камерами відводила громадську думку від важливого на свою нікчемну персону, а також прикривала свою повну нездатність керувати економікою країни. Їй пофіг. На ЛуїВіттон їй завше стане з того, що тімашенківських закромах накрадене ще з часів Лазарєнка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.21 | Yaroslav

   До укркумсват політиків доходить повільно...Он доЮща лише вчора

   дійшло... після засідання РНБО.
  • 2008.10.21 | GreyWraith

   Ну, тоді обвалу ще не було...

   ... хоча спрогнозувати справді можна було.

   Може, пані Тимошенко і пішла на примирення із ПРУ лише тому, щоб зрушити із місця справи у ВР. А що було робити, коли НУ дуркувала? :(

   Наталка пише:
   >В світі ціни на газ та паливо зашеалюють вже більше року,
   Ну, газ це і є одним із різновидів палива, але ладно. Зауважу лише, що саме у зв'язку із кризою нафтові ціни вдвічі здулися за останній місяць... Проблеми в іншому - у кредитному колапсі...

   >а також прикривала свою повну нездатність керувати економікою країни.
   Напишіть список тих, хто, на Вашу думку здатен керувати економікою краще за Тимошенко. Поки ніхто не сподобився на цей подвиг...

   >На ЛуїВіттон їй завше стане з того, що тімашенківських закромах
   >накрадене ще з часів Лазарєнка.
   Жіноча заздрість - велика сила? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.22 | omela

    Re: список здатних керувати економікою

    Якщо за абеткою: Єхануров, Пинзеник, Ющенко, Яценюк. Можливо, ще Лановий, Порошенко.

    Тимошенко все своє прем'єрство замість економіки займалася політикою (а точніше, самопіаром). А деякі її дії були прямо шкідливі (роздача "тисячі", імпорт неякісного м'яса, тощо).
   • 2008.10.30 | Михайло Свистович

    Re: Ну, тоді обвалу ще не було...

    GreyWraith пише:
    > ... хоча спрогнозувати справді можна було.
    >
    > Може, пані Тимошенко і пішла на примирення із ПРУ лише тому, щоб зрушити із місця справи у ВР.

    Особливо це підтверджує нинішня поведінка БЮТ у ВР :)

    > Напишіть список тих, хто, на Вашу думку здатен керувати економікою краще за Тимошенко. Поки ніхто не сподобився на цей подвиг...

    Навіть проффесор і той сподобився, бо ж інтуїтивно відчуває "міру", хоча навряд чи чув колись про таку грецьку категорію.

    >
    > Жіноча заздрість - велика сила? ;)

    Не судіть усіх по собі й не страждайте сексизмом
 • 2008.10.21 | Koala

  Верховна Рада неспроможна працювати

  І жодні заклики тут не допоможуть. Вони можуть на день зібратися, щось відголосувати, але назавтра всі знов будуть по своїх кутках, і роботи не буде. До речі, реакція на заклик Тимошенко це ще раз показує. То що ж пропонує Тимошенко - розтягти таку ситуацію на кілька місяців? На рік? В умовах світової кризи?
  А про сліпих, які не бачать - так ще в четвер Юля не бачила світової кризи, і не факт, що в цей четвер бачитиме. Власне, навіть в неділю вона то казала про наявність кризи, то заперечувала її вплив на Україну, див. тут:
  http://infoporn.org.ua/2008/10/20/vischiy-pidlotazh/
 • 2008.10.21 | Микола Гудкович

  Прошу, до Вас питання

  Вільний радикал пише:
  > На майбутніх виборах я голосуватиму за Тимошенко Юлію, ХОЧ НІКОЛИ НЕ БУВ ЇЇ, ЧИ БУДЬ КОГО ПАЛКИММ ПРИХИЛЬНИКОМ, просто вона пропонує дійсно оптимальний, чи раціональний вихід з нинішнього стану , а у відповідь чує регіт, або спроби дотепкування, навіть без удаваного вислуховування аргументів.

  Який саме вихід пропонує Тимошенко?
  І тоді вже обговоримо оптимальність/раціональність.
 • 2008.10.21 | selu

  Re: До тями не йдемо, і вам не радимо?

  Вільний радикал пише:
  >
  > На майбутніх виборах я голосуватиму за Тимошенко Юлію,

  У розвідку з Вами йти не можна. Вибори таємні, а Ви розбазікалися.
 • 2008.10.21 | Koala

  До тями не йдемо, і вам не радимо?

  Вільний радикал пише:
  >
  > Пропозиція Юльки до політиків об*єднатися
  Навколо трибуни ВР, заблокувавши її? Це і є той "конструктив", той "оптимальний варіант", який вона пропонує? Хай іде під три чорти з такими "оптимумами". Власне, до виборів все й іде...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.21 | странник

   Бідна криза. Зараз як об'єднаються! Як наваляться!

 • 2008.10.30 | Михайло Свистович

  Re: До тями не йдемо, і вам не радимо?

  Вільний радикал пише:
  >
  > Пропозиція Юльки до політиків об*єднатися, організувати свого роду мозковий штурм, аби мінімізувати вплив світової кризи, викликала іронічні ухмилки з боку практично усіх діючих політичних тварин (як називав людей Аристотель), або осіб політичного способу жізні.
  >
  > Про що це свідчить? Як на мене, то про виняткову тупість нинішнього політичного «істаблішманту», та й про нашу, виборців, також, бо ми ж їх обираємо, чи не так?

  Про тупість тих, хто обиратиме Юльку, це таки свідчить. Все інше ж свідчить про те, що їй більше ніхто не вірить. Вже стільки закликів було "об"єднуватись заради" ("Ідеальна країна", "Український прорив"), стільки було лицемірства та розбіжностей між словами і вчинками, що політики, які знають її краще за нас, лише сміються тепер. Знають, що кине.

  >
  > На майбутніх виборах я голосуватиму за Тимошенко Юлію

  Успіхів Вам у вченні на власних помилках замість чужих.

  >
  > Для мене, небажання слухати аргументи є абсолютним доводом тупості абонента, його недієздатності, або непридатності до конструктивного співробітництва, а можливо найточніше буде сказати бездарності?

  Ви бомжів також на вокзалі слухаєте, коли вони Вас переконують віддати їм десятку та ввступаєте з ними в аргументовану дискусію?

  >
  > Ну а з нездарою, які можна робити справи разом?

  Ніяких. Тому і з Юлею ніхто не піде до коаліції після виборів. Чому ж вона і вибори блокує.

  >
  > Чим швидше ми їх зіштовхнемо на узбіччя, або ще краще у придорожну канаву, тим швидше заживемо як люди, а не як СОВЄТІКУСИ, які були невідомо що - чи то живі, чи то ГОМУНКУЛУСИ.

  Як же зіштовхнем, коли Ви за них голосувати збираєтеся?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".