МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент має оголосити референдум за народною ініціативою

10/21/2008 | Майдан-ІНФОРМ
але коли - невідомо.

Повідомлення Української Правди:

Президент зобов’язаний оголосити проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, якщо його ініційовано з додержанням встановлених Конституцією та законами вимог щодо організації і порядку проведення референдумів.

Відповідне рішення у вівторок оприлюднив Конституційний Суд, розглянувши подання 51 народного депутата, повідомляє УНІАН.

Натомість КС припинив провадження у цій справі стосовно визначення строку проголошення президентом всеукраїнського референдуму за народною ініціативою через непідвідомчість КС питань, порушених у конституційному поданні.

Депутати просили КС розтлумачити, чи є підписання Центральною виборчою комісією протоколу про дотримання умов та наявність підстав щодо призначення референдуму за народною ініціативою правовим фактом (підставою) невідкладного (негайного) проголошення Президентом всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

У цьому контексті КС виходив з того, що ані Конституція, ані закони України не встановлюють часових критеріїв щодо проголошення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. КС зазначив, що оскільки організація і порядок проведення референдумів регулюється виключно законами України, то строки, протягом яких президент зобов’язаний видати відповідний указ, повинні бути визначені законом, і усунути цю прогалину шляхом тлумачення конституційних норм неможливо.

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.21 | Сента

  Re: Президент має оголосити референдум за народною ініціативою

  Було би добре, якби КС звернув увагу на безкультурья де-яких, т. з. политикив. Ось, наприклад, Шуфрич лопоче: "Якщо Ющенко ...". Це порося знае що-небудь про гультуру мови, про статус посади глави краины - "Президен"? Хто навчить Шуфрича культури мовы?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.21 | Taras-ods

   Re: Президент має оголосити референдум за народною ініціативою

   Сента пише:
   > Було би добре, якби КС звернув увагу на безкультурья де-яких, т. з. политикив. Ось, наприклад, Шуфрич лопоче: "Якщо Ющенко ...". Це порося знае що-небудь про гультуру мови, про статус посади глави краины - "Президен"? Хто навчить Шуфрича культури мовы?


   йому заважає вчитися жінка з якою він проводе ніч.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.22 | Hadjibei

    Re: Президент має оголосити референдум за народною ініціативою

    Права (або ліва) рука - його жінка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".