МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Барак Обама привітав українців та засипав компліментами Україну

10/21/2008 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
«Друзі України на Заході повинні далі відігравати ключову роль у побудові безпечного і благополучного майбутнього для українських громадян». Таким закликом Барак Обама привітав учасників 20-го з`їзду Українського конгресового комітету Америки, який щойно завершився у Клівленді.

У листі, адресованому президенту УККА Михайлу Савкiву та учасникам з`їзду впливової діаспорної організації, кандидат у президенти США від демократів також згадав про події останніх місяців, які довели, «такі блага як суверенітет і безпека в Європі ніколи не повинні сприйматися як перманентні». «Експеримент української демократії має завершитися успіхом – не лише заради благополуччя українських громадян, але також для того, щоб могти служити натхненням для тих у регіоні, хто ще бореться за демократію, включно навіть з Росією», - додав Обама.

Він також підкреслив, що з його погляду Україна готова до участі в ПДЧ і що він переконуватиме союзників США в НАТО дати можливість Україні зробити цей черговий крок до повноцінного членства в євро-атлантичній спільноті.

Насамкінець Барак Обама наголосив, що разом з дружиною Мішель повністю усвідомлює історичне значення українського Голодомору, який він назвав «жахливим злочином». «Ми ніколи не повинні забути про цей голод і завжди повинні дбати про те, щоб про цю трагедію знали майбутні покоління, аби вона ніколи більше не повторилася.

Голос Америки
Вашингтон
http://www.voanews.com/ukrainian/2008-10-20-voa1.cfm

Відповіді

 • 2008.10.21 | Историк

  Re: Барак Обама привітав українців та засипав компліментами Україну

  Експеримент української демократії має завершитися успіхом – не лише заради благополуччя українських громадян, але також для того, щоб могти служити натхненням для тих у регіоні, хто ще бореться за демократію, включно навіть з Росією.
 • 2008.10.21 | Володимир I

  Re: Барак Обама привітав українців та засипав компліментами Україну

  Хочеться вірити, що, окрім спічрайтера, це послання читаві сам Обама.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.21 | Историк

   Re: Барак Обама привітав українців та засипав компліментами Україну

   Не беспокойтесь. Читал и одобрил Джо Байден. Не подведите старика.
 • 2008.10.22 | Надія Банчик

  Re: Барак Обама привітав українців та засипав компліментами Україну

  Маккейн також віддав належне Українському конгресовому комітету Америки за «рішучу підтримки ним незалежності і територіальної цілісності Грузії. Нагадавши, що він згадав Україну під час нещодавніх дебатів із своїм суперником Бараком Обамою, Маккейн підкреслив, що Москві не тільки доведеться заплатати ціну за її вторгнення у Грузію, але що вона також повинна усвідомити, що Захід не заплющуватитме очі на тиск, який вона чинить на Україну. «Нам потрібно бути послідовними і ефективними у підтримці справи включення Грузії та України в НАТО», - підкреслив Маккейн.

  Маккейн також подякував членам УККА за підтримку ними свободи, людських прав та демократії. «Америка збагачена Вашою діяльністю і Україна зміцнена зв’язками, які Ви підтримуєте між намими країнами», зазначив Маккейн.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".