МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Родичам і близьким команди "Фаїна"

10/21/2008 | С. В.
Родичам і близьким команди "Фаїна"!

Родичі і близькі членів екіпажу "Фаїна" можуть побачити їх усіх разом тут.
http://www.imagebam.com/image/e5722c16262433/

Відповіді

 • 2008.10.21 | странник

  А не можна доповнити назву гілки?

  Бо якось вона нервово виглядає.
  Типу? "Родичі та близкі можуть побачити екіпаж Фаїни"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.21 | С. В.

   Re: А не можна доповнити назву гілки?

   Не від імені Агентства АЕАС, а від себе особисто. Ми намагались як могли привернути до справи "Фаїнагейт" увагу української громадськості. Українска влада до цього була абсолютно байдужа. Українська преса на це дуже кволо реагувала за вийнятком трьох джерел: "ОРД", "Майдан" і "Українська Політика". АЕАС попросило піратів дати можливість поспілкуватись родичам членів екіпажу з їх рідними ,котрі зараз знаходяться в заручниках у сомалійських піратів.Вони відмовили. Тоді ми надоумили рідних членів екіпажу "Фаїна" провести пікет родичів полонених на Банковій перед офісом Ющенка. Це дало свій ефект. Президент проігнорував людей виставививши їм замість себе Карпачову. От і все. Тобто це зайве підтвердження, що доля українських громадян владі до фєні. БЮТ також махом відмазалась, устами Турчинова, від імені БЮТ було сказано ,що їх в цей город - "Укрспецекспорт" не пускають, це вотчина Президента.
   А тут прорізався Янукович. Зібрав гроші на викуп заручників. У передвиборчій кампанії йому це піде на +.

   !!!
   Бо ситуація більш складна ніж , банальне захоплення піратами судна "Фаїна",вірніше не Фаїна, а вантаж на його борту. Тепер вже чітко проявляються контури оборудки "Укрспецекспорту". Частина української зброї транзитом через кенію в ПС(Південний Судан,сумнівів вже ні в кого не виникає)і додатковий вантаж , який пройшов контрабасом через Укрспецекспорт з Росії за великі хабарі російської зброї Ємену. Ємен вимагає одержати свій товар. Про це пише їх центральна преса. Єменські високопоставлені джернла запевняють,що частина зброї за контрактом "Укрспецекспорт" і Кенією(і параленльними домовленостями, укрспецекспорт в пакеті мав би заодно перевезти частину зброї Ємену). Те що танки Т-72 Кеніїї не потрібні , окрім автоматів "Калашнікова", вже доведено. Кенія фарширується американською, британською й ізраїльською зброєю. Це доведено.
   Одним словом:"Укрспецекспорт" подавився. А росіяни його здали.
   "Фаїнагейтом" займуться відповідні міжнародні організації. Ось така картинка на сьогодні. А, чому заголовок: Для родичів і близьких команди "Фаїна"? Бо ніхто крім їх близьких і родичів їхня доля нікого не "гойдала".
   Спробуйте перерахувати українські ЗМІ, які порушили цю тему. У той час як про цей феноменальний випадок волала і волає уся закордонна преса. Саме "українська" Фаїна стала детонатором того ,що туди спрямовані і кораблі НАТО,російський сторожовик"Неустрашимий та індійський корабель. Тільки нашому флоту немає до цього діла.
   Щодо об*єднаної оборудки "Укрспецекспорт" (попутно на "Фаїну" зі згоди "Укрспецекспорту" Росія довантажила незадекларований, тобто контабасний вантаж Росії на Ємен).
   Ще жувати? Чи врешті зрозуміло з першою фазою розслідувань? Наших співвітчизників,що опинились на судні фаїна виставили в заручники піратам ,ще при завантаженні судна в спецпорту "Октябрсьський в м.Миколаїв. Питання: чи адекватно відповідають на такі виклики ГУР МО, СБУ, Військова контрозвідка,СЗР? Чи все це поглинуто корупцією, або ж підставились, як немовлята?
   На черзі ще один замовник... і співвласник зброї що на "Фаїні". Вгадайте з ттрьох разів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.21 | С. В.

    Кенія не озброюється збройними відходами колишнього СРСР

    А таки-так. Кенія не озброюється збройними відходами колишнього СРСР. І у неї на озброєння майже нічого із складів України, або Росії. То кому ті танки були потрібні?

    Население 31,891 млн чел. Военный бюджет 310 млн долл) . Регулярные ВС 24,12тыс. чел. Военизированные формирования (полиция) 5 тыс. чел. Комплектование: на добровольной основе. Моб. ресурсы 7,2 млн чел., в т. ч. годных к военной службе 4,6 млн.СВ: 20 тыс. чел., 5 бригад (бронетанковая, 2 пехотные, . артиллерийская, инженерная), 5 батальонов (пехотный, 2 инженерных, парашютно-десантный, разведывательный, аэромобильный), зенитный артиллерийский дивизион. Вооружение: 78 танков «Виккерс» МКЗ, 92 БРМ, 62 БТР, 40 105-мм ; буксируемых гаубиц, 62 миномета калибров 81 и 120 мм, 54 ' ПУ ПТУР (40 «Микан», 14 «Свингейр»), 80 БЗО, около 100 ЗАУ.ВВС: 2,5 тыс. чел., 29 б. с., 34 б. в. Самолетный и вертолетный парк: 9 F-5E и F, 8 «Хок» Мк52,12 «Тукано», 7 DHC-5D, 6 Do-280-2, РА-31, 3 DHC-8, «Фоккер-70», 12 «Буллдог-103 и '• -107», 36 Хьюз 500D, М и ME, 9 IAI-330, 3 SA-330, SA-342. :ВМС: 1,6 тыс. чел., 2 РКА, 3 ПКА, 2 ДКА, 2 ПМ.МОРСКАЯ ПОЛИЦИЯ: 5 ПКА (2 на оз. Виктория), 14 катеров.
 • 2008.10.25 | samopal

  "Фаїну" захопили 14-18-річні хлопці? (/)


  Про це повідомляє в суботу прес-служба уповноваженого з прав людини, зазначивши, що Ніна Карпачова продовжує в Кенії переговори щодо звільнення судна.

  Омбудсмен вважає, що переговорний процес щодо визволення екіпажу "Фаїни" увійшов у вирішальну стадію. Враховуючи ситуацію в Сомалі, де настав колапс держави як такої, у переговорному процесі досягнуто згоди щодо підключення ради племенних старійшин.

  "Сьогодні відбулось засідання Ради старійшин того сомалійського племені у Хобіо, до якого відносяться пірати, що захопили "Фаїну". Хоча 14-18 річні пірати не дослухаються у всьому до старших, проте вони не можуть абсолютно ігнорувати позицію старійшин", - зазначає прес-служба.

  Разом з тим, посол Сомалі в Кенії Мохамед Алі Нур запевнив Карпачову, що пірати ніколи не вбивають команду і ніколи не захоплюють вантаж. Жодного разу такого випадку не було.

  За результатами активного переговорного процесу позитивно вирішено питання щодо постачання на судно продуктів харчування, зокрема олії, цукру, сухого молока і спагетті, а також питної води, оскільки іншого в тій частині Сомалі придбати неможливо.

  http://www.pravda.com.ua/news/2008/10/25/83452.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".