МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безстрокова акцiя протесту проти наркоторгiвлi! Підтримайте.

10/21/2008 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
КИЇВ, 21 жовтня. /Наталія Журбенко - УКРІНФОРМ/. Більше 20 громадських організацій, які об'єднались у Всеукраїнський рух протидії наркоманії і наркозлочинності, розпочинають безстрокову акцію протесту з метою припинення незаконної торгівлі трамадолом в аптечних закладах. Про це сьогодні на прес-конференції в УКРІНФОРМі повідомили лідери ГО, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Біля кожної аптеки-наркокубла буде організовано цілодобове чергування: ми попереджатимемо громадськість, що в цьому закладі незаконно продають наркотики. Якщо ні в МВС, ні в СБУ не помічатимуть наших дій, це слугуватиме доказом їх причетності до злочинної діяльності", - заявив президент ГО "Перемога в твоїх руках" Роман Трохін.

За його словами, публічне спалення трамадолу, що продавався в аптеці по вулиці Жилянській, 148 та Повітрофлотському проспекті,1, активістами громадського руху 15 жовтня ц.р., принесли "більше користі для суспільства, ніж дії міліції та СБУ: два дні аптеки-наркокубла не торгували наркотиками".

На підтримку колеги виступив голова правління "Об'єднання "Молодь України" Сергій Кушнірук. Він зазначив, що, незважаючи на співпрацю з міліцією щодо вилучення наркотиків із аптек, торгівля в цих закладах не припиняється, а власники аптек залишаються на свободі.

"Держава змушує тих, хто виступає проти наркотиків, замовкнути", - так прокоментував порушення карної справи за ст. 296 ч.2 проти учасників акції 15 жовтня заступник директора Центру допомоги нарко- та алкозалежним "Любов" Олександр Маломедов. Він наголосив, що перед тим, як вдатися "до рішучих дій, ми спробували всі можливі заходи, щоб припинити торгівлю наркотиками в цій аптеці".

За даними віце-президента ВГО "Рух матерів та дружин проти аморальності" Валерія Кравченка, за 5 місяців ц.р. в Україні було вироблено 83 млн капсул трамадолу, при потребі для хворих 26 млн капсул. Він вважає, що питання виробництва та розповсюдження наркотиків лобіюються на рівні депутатів ВР, МВС та СБУ. "Найбільш корумповані у міліції - це підрозділи по боротьбі з наркотиками. Протистояти цьому ми можемо, створивши громадянське суспільство, яке б своїми діями змусило працювати виконавчу владу", - сказав В. Кравченко.

Перший заступник начальника ДБНОН МВС України Олег Шутяк повідомив присутнім, що за місяць фіксується до 100 випадків вилучення наркотиків із незаконного обігу. Але діюче законодавче поле забороняє закривати аптеки. "У ВРУ наразі знаходяться два законопроекти, де прописана можливість права органу ліцензування позбавляти ліцензії ті аптеки, де незаконно продають наркотики", - інформував він. О. Шутяк також спростував інформацію щодо обсягів виробництва наркотичних засобів у країні, відзначивши, що "в МВС немає такої інформації, але якщо б вона надійшла, власники таких заводів-виробників сиділи б у тюрмі".

Як раніше повідомляв УКРІНФОРМ, 15 жовтня ц.р. в Києві представники громадських організацій, що виступають проти торгівлі наркотиками, демонстративно біля аптек на вулиці Жилянській, 148 та Повітрофлотському проспекті, 1, спалили наркотичні препарати, які "вилучили" в цих аптеках. Правоохоронці затримали на місті подій 104 особи, які стверджували, що вони є представниками Всеукраїнського громадського руху протидії наркоманії і наркозлочинності. За фактом хуліганства порушено кримінальну справу, ведеться слідство.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=744678

Відкрите звернення до громадськості щодо епідемії «аптечної» наркоманії:
http://www.maidan.org.ua/static/newsvostok/1211198946.html

Президент окремо наголосив на важливості боротьби з наркобізнесом та наркоманією: http://www.president.gov.ua/news/11731.html

За боротьбу з наркотиками – тюрма?:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/lutsenko/48f8698765779/

Молодь Києва проти наркотиків:
http://www.sum.org.ua/narkota.htm

Представник координаторів антинаркотичних акцій протесту - Кушнірук Сергій Миколайович, тел.: 8 (093) 635-69-69.

Не будьте байдужi, пiдтримайте безстрокову акцiю протесту проти наркоторгiвлi!

Відповіді

 • 2008.10.22 | Спілка Української Молоді

  Re: Безстрокова акцiя протесту проти наркоторгiвлi! Підтримайте.

  Не будьте байдужi, пiдтримайте безстрокову акцiю протесту проти наркоторгiвлi!

  Звертайтеся, будь-ласка, до представника координаторів антинаркотичних акцій протесту - Сергія Кушнірука, тел.: 8 (093) 635-69-69.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | странник

   Є контакт!

   Спілка Української Молоді пише:
   > Не будьте байдужi, пiдтримайте безстрокову акцiю протесту проти наркоторгiвлi!
   >
   > Звертайтеся, будь-ласка, до представника координаторів антинаркотичних акцій протесту - Сергія Кушнірука, тел.: 8 (093) 635-69-69.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".