МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Урок літератури від Януковича

10/22/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Черговий урок чіста канкретной літератури виголосив лідер всіх Регіонів для своїх соратників та послідовників.

Керманич Партії регіонів Віктор Янукович, виступаючи на конференції партії в Одесі, переплутав прізвище одеського письменника Ісака Бабеля, назвавши його Бебелем (екс-начальник прес-служби Генпрокуратури Олексій Бебель).

"Я хочу навести цю фразу одного з героїв Бебеля: "Якщо хочете щось спостерігати із життя, то зайдіть до нас на двір – є з чого посміятися", - цитує Януковича газета "24" .

Нагадаємо, що це вже не перша інтертрепація класики від доктора економічних наук, професора, дійсного члена Академії економічних наук України, члена Президії Національної академії наук України.

Так, у 2004 році, коли відбувалась передвиборча президентська кампанія, під час поїздки Януковича в один з регіонів центральної України, (тоді ще) прем'єр привітав присутніх з ювілеєм Гулака-Артемовського і назвав його «Гулаком АртЬОмовським». Зрозуміло, що "Тому Що - розумний" краще знається на марках вітчизняного шампанського, ніж на історичних особистостях України.

Вже у 2006 році на передвиборному мітингу в тій же Одесі Янукович назвав уродженку міста Анну Ахматову - Ахметовою , співзвучно із прізвищем головного спонсора Партії регіонів Ріната Ахметова (доктор Фройд розповів би про що саме він тоді думав).

Не дуже переймається цей Смиренний християнин коли у нас відзначаються які православні свята. Так, у березні 2006 року Янукович не знав дату закінчення Великого поста. Виступаючи 12 березня на мітингу в Чернівцях, де проходило відкриття пам'ятника першому митрополитові Буковини Гакману, він відзначив символічність події, сказавши, що воно відбувається «в святий день закінчення Великого поста» (Пасха того року наголошувалася 23 квітня). Напевно він мав на уваз, що саме для нього цей Піст тоді вже закінчився.

Зате, любить й знає наш послідовний інтелектуал найважливіше з усіх мистецтв - кінематограф. Перебуваючи вже вдруге на посаді прем'єр-міністра, під час візиту на Західну Україну у березні 2007 року, Янукович відповідаючи на вимоги опозиції щодо відставки Генпрокурора Медведька та міністра внутрішніх справ Василя Цушка, Янукович вдався до виразних художніх форм (цитуємо мовою оригіналу): «Я вспомнил, знаете, фильм «Место встречи изменить нельзя»... Слышали — как там, как там его?.. Высоцкий... (тривала пауза) Жеглов! Да. Как он сказал: «Баранку от бублика вам, а не Шарапова... ».

Звісно Віктор Федорович прогресує сам над собою - "Баранка від бублика" - це значно краще, ніж "Козлы которые мешают жить " и "Шкодливый кот Леопольд" (хоча - зрозуміло, шо шкідливим цей добрий кіт був тільки для пакостних мишей).

А у січні 2007 року, під час візиту у Львів, Янукович заплутався у відомій фразі Достоєвського: "Краса врятує світ".

"Не пам'ятаю, хто це сказав... Що завжди перемагає краса! Хто сказав ці слова?", - безуспішно намагався згадати Янукович (напевно саме тоді Віктор Федорович Регіонов переймався новим лозунгом БЮТ - "Весна переможе " і думав що Тимошенко з цим лозунгом точно стане прем'єром). "Достоєвський! Так? Краса врятує світ!", - радісно продовжив лідер після підказки із залу.

Чекаємо нових цінних вчень від Світоча Нації.Та пам'ятаємо - що з таким діячем у нас - "Усё будет Донбасс!"

http://lifeislove.blox.ua/2008/10/Urok-literaturi-vid-Yanukovicha.html

Відповіді

 • 2008.10.22 | Petro

  Re: Урок літератури від Януковича

  ...,,інтертрепація"...-а що це таке?
 • 2008.10.22 | Мірко

  Краще Януковичу мішати Бабеля із Бебелом ніж Огризку Русь ізРаша

  Як тут.
  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1224642258&first=1224642830&last=1224599685
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | Сергій Вакуленко

   Та й оце сказано ... вкрай вишукано.

   Ideological appeal — to convert Kyiv of petty bourgeoisie and priests into industrial capital of socialistic Ukraine resulted in considerable destructions. Within the period of 1919-1941 about 60 cult constructions were destroyed.
 • 2008.10.22 | Koala

  І ці люди кажуть, що американці тупі...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | Адвокат ...

   Та ж,-- ясен пєнь!

   Канєшна! Скажіть мені, який хваканий гамерикос-піндос зможе отак елєґантно паплутать Бєбєля з Бабєлєм, чи Аматову з Ахматовою?!

   Си згадав шмат савкоського анекдота: "от Бєбєля до Бабєля, от Баха до Офєнбаха... п'ян до сінєви, вибріт в стєльку...". Хам, що з хама взять... Головне,-- не давати Хаму "бублік", і "баранку",-- те ж. ;)
 • 2008.10.22 | GreyWraith

  "Вам Бабель нравится?" - "Смотря какая"...

  А тепер серйозно.

  Я вперто прошу всіх, хто так старанно плюється на Тимошенко, подивитися хоча б трохи далі наперед і спрогнозувати, хто її замінить на чолі уряду.

  От помилуйтеся - претендент №1 у всій красі. :) Якщо трохи призабули цього уркагана у страусових туфлях, то пригадуйте і звикайте...

  І що цікаво - ПРУ навіть і думати не хоче про те, щоб замінити ось це на щось хоч трохи благопристойніше. Я думаєте, чому? Інше питання: звідки ця шпана із освітою у три класи та два коридори взяло цю цитату, з якою обгидилася? А написав хтось і наказав прочитати. Взагалі пан Янукович і чхнути не сміє без належної інструкції. Він - не більше ніж маріонетка в театрі Карабаса-Барабаса. І хто цей Карабас-Барабас, я не знаю. І це мене лякає всерйоз...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | Микола Гудкович

   Серйозно? Гаразд

   GreyWraith пише:
   > А тепер серйозно.

   Так, можна й серйозно.

   > Я вперто прошу всіх, хто так старанно плюється на Тимошенко, подивитися хоча б трохи далі наперед і спрогнозувати, хто її замінить на чолі уряду.

   Я вперто прошу ігнорувати тих, хто плюється і не плюватися самому ні на кого, а наводити свою точку зору й аргументи на її захист та підтвердження тощо.

   > От помилуйтеся - претендент №1 у всій красі. :)

   Не виходить серйозно, контекст заважає. Милуємося, так вже милуємося… :)

   > Якщо трохи призабули цього уркагана у страусових туфлях, то пригадуйте і звикайте...

   Як же його забудеш.
   Втім, в мене немає взуттєфобії і мені майже байдуже, як вдягається політик. Тимошенко зараз просто неприйнятна. Я неодноразово писав про це і кожного разу аргументував свою точку зору.
   І жодні «а Ющінка ні лучьшє!» не допоможуть (бо з точки зору логіки, дискусій і іншого — це аргумент в кращому разі нікчемний, а в гіршому — спрямований проти того, хто його використовує: якщо Тимошенко така сама погана, як Ющенко, то як її відстоюють ті самі люди, які критикують Ющенка?).

   > І що цікаво - ПРУ навіть і думати не хоче про те, щоб замінити ось це на щось хоч трохи благопристойніше. Я думаєте, чому?

   Я думаю, тому, що він непохитний і незмінний. Тому, що він — людина-бренд. Він близький до мас — і бебелевщіна-бабелівшина тільки додає очок його популярності серед традиційного електорату.

   > Інше питання: звідки ця шпана із освітою у три класи та два коридори взяло цю цитату, з якою обгидилася? А написав хтось і наказав прочитати.

   Так.

   > Взагалі пан Янукович і чхнути не сміє без належної інструкції. Він - не більше ніж маріонетка в театрі Карабаса-Барабаса. І хто цей Карабас-Барабас, я не знаю. І це мене лякає всерйоз...

   А хто карабаси в інших політиків, Ви знаєте? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.22 | GreyWraith

    Бачу, списку так і нема

    Микола Гудкович пише:
    >а наводити свою точку зору й аргументи на її захист та підтвердження >тощо.
    Я можу навести свій особистой бажаний список із двох прізвищ: Яценюк, Єхануров. Але яка ймовірність того, що хтось із цієї пари зможе очолити уряд, а якщо очолить як компромісна фігура, то буде несамостійним без власної опори? Номер три - Тимошенко. Це - куди реальніша і самостійніша кандидатура.

    >Тимошенко зараз просто неприйнятна. Я неодноразово писав про це і >кожного разу аргументував свою точку зору.
    Перебіситься, а коли побачить, що виходу із пастки нема, то потім заспокоїться і помириться із Ющенком. Все-таки Ющенко по-гросмейстрерськи її обіграв - як тих же Януковича із Морозом торік...

    >Я думаю, тому, що він непохитний і незмінний.
    От і залишилися із ном вони в 32%-му виборчому гетто без надії на збільшення. Для крутого впливу в парламенті достатньо - але для керування урядом не завжди.

    >Тому, що він — людина-бренд. Він близький до мас — і бебелевщіна-
    >бабелівшина тільки додає очок його популярності серед традиційного
    >електорату.
    Справа - лише у розкрутці. Саме через примітивність пана Януковича його легко розкрутити і контролювати - бо гарантована слухняність та відстуність "отсебятіни".

    >А хто карабаси в інших політиків, Ви знаєте? :)
    Як не дивно, але Ющенко з Тимошенко мені видаються досить самостійними. Литвин із Симоненком раді б мати свого Карабаса, але ними гидяться. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.22 | Микола Гудкович

     Списку — є

     GreyWraith пише:
     > Я можу навести свій особистой бажаний список із двох прізвищ: Яценюк, Єхануров.

     Я погодився б.

     > Але яка ймовірність того, що хтось із цієї пари зможе очолити уряд, а якщо очолить як компромісна фігура, то буде несамостійним без власної опори?

     Не треба жодних опор. Що толку від тимошенковох опори, яка весь час блокує ВР, грабує суддів і доводить їх до серцевого нападу?

     > Номер три - Тимошенко. Це - куди реальніша і самостійніша кандидатура.

     Її реальність дана нам у відчуттях, і заперечувати її я не посмію.
     Але самостійність? Від своїх же слів, максимум. Вона змінює думку, як Обама, і весь час каже те, що подобається чути людям.
     Вона не є самостійною.

     > Перебіситься, а коли побачить, що виходу із пастки нема, то потім заспокоїться і помириться із Ющенком.

     Не перебіситься. Їй уже більше шістнадцяти? То ж облиште надію.

     > Все-таки Ющенко по-гросмейстрерськи її обіграв — як тих же Януковича із Морозом торік…

     Подивимося на виборах, кого він обіграв.
    • 2008.10.30 | Михайло Свистович

     Re: Бачу, списку так і нема

     GreyWraith пише:
     >
     > Перебіситься, а коли побачить, що виходу із пастки нема, то потім заспокоїться і помириться із Ющенком.

     Боюсь, що Ющ з нею не захоче миритись, а риги поводитимуть себе більш-менш пристойно, поки і президентська посада в їхніх руках не опиниться.
  • 2008.10.30 | Михайло Свистович

   Re: "Вам Бабель нравится?" - "Смотря какая"...

   GreyWraith пише:
   >
   > Я вперто прошу всіх, хто так старанно плюється на Тимошенко, подивитися хоча б трохи далі наперед і спрогнозувати, хто її замінить на чолі уряду.

   Янукович. Причому найбільше для цього зробила сама Юля своїм цинічним прагненням іще влади заради бабла.

   >
   > І що цікаво - ПРУ навіть і думати не хоче про те, щоб замінити ось це на щось хоч трохи благопристойніше. Я думаєте, чому?

   Бо там основна членська маса така сама

   >
   > Взагалі пан Янукович і чхнути не сміє без належної інструкції. Він - не більше ніж маріонетка в театрі Карабаса-Барабаса.

   Ви помиляєтесь. Він маріонетка у публічному поводженні (довіряє найнятим піарникам), але не у прийнятті рішень, хоча він теж не все вирішує

   >
   > І хто цей Карабас-Барабас, я не знаю. І це мене лякає всерйоз...

   Частково ним є ВеВе Путін, і тому я скептично дивлюся на дописи, які кажуть, що при ПР буде і НАТО, і ЄС, і українська мова.
 • 2008.10.23 | Pavlo_M

  Re: Урок літератури від Януковича

  Дещо автори статті забули. Тому що вже в цьму році Янукович говорив про мутантів у Луганську і про це багато писали. Так що треба вести реєстр "висловлювань" Януковича.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".