МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цей ментовський бєспрєдєл зветься європейськими стандартами?

10/22/2008 | Майдан-ІНФОРМ
«У забезпеченні прав людини МВС України керується європейськими критеріями». Під такою назвою на офіційному інтернет-сайті Міністерства внутрішніх справ 21 жовтня 2008 року опубліковано підписане Департаментом зв’язків із громадськістю та міжнародної діяльності повідомлення про брифінг за участі заступника Міністра Василя Мармазова, заступника керівника Апарату Міністра Катерини Левченко та начальника управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності ОВС Олега Мартиненка на тему: «Діяльність МВС України у галузі забезпечення прав людини».

Як міліція «дотримується» європейських стандартів на практиці, можна бачити на прикладі Київської області. Ірпінські маскі-шоу, які обійшли всі телеекрани, тепер доповнені саливонківськими.

18 жовтня в селі Саливонки Васильківського району Київської області відбулися збори співвласників майна колишнього КСП «Зоря», яке свого часу очолювали нещодавно загибла член ЦК КПУ Аліна Медвідь. На зборах розглядалося питання допаювання нерозпайованого майна на суму 1 млн. 800 тис. грн. та усунення непорозумінь в користуванні майновим пайовим фондом. Причиною зборів стала рейдерська атака на КСП громадянки Циганової, яка, за повідомленням голови Васильківської організації ВО «Свобода», першого політв’язня кучмівського режиму (нині виправданого й визнаного невинним з виплатою компенсації за незаконну відсидку) Леоніда Ковальчука, заручилася підтримкою генерального прокурора України Олександра Медведька та правоохоронних органів Васильківського району.

На зборах в сільському будинку культури зібралося більшість співвласників майнових паїв, але рейдерська структура провела паралельні збори. На підтримку сільської громади зголосилася одна політична сила – ВО «Свобода», а також окремі місцеві депутати від ВО «Батьківщина», Української народної партії та ГП «Пора». Збори обрали новий склад спілки власників майна КСП та це не зійшлося з інтересами рейдерів, і в понеділок 20 жовтня озброєна група працівників міліції в повній бойовій екіпіровці захопила приміщення Саливонківської сільської ради і адміністративні приміщення господарських структур ради.

Після втручання представників ВО «Свободи» та деяких депутатів сільської міської і спроб з’ясувати, на яких підставах і за чиїм наказом правоохоронці захопили сільраду та господарські приміщення, а також спроб з’ясувати особи нападників, камуфльовані «беркути» покинули приміщення, нічого не пояснивши навіть усно, не кажучи вже про надання якихось документів представникам місцевої влади.

Через такі обставини та потурання рейдерським діям зі сторони Васильківської міжрайпрокуратури та Васильківського міськвідділу міліції Васильківська районна організація ВО «Свобода» звертає увагу міністра внутрішніх справ на неприпустимість втручання співробітників міністерства в дії, які мають явні ознаки рейдерських. І попереджає, що у разі нереагування Юрія Луценка на описані дії своїх підлеглих, звертатиметься за захистом прав селян та висвітлюватиме злочинні дії міліції всім можливими засобами, в т.ч. і шляхом звернення до відповідних європейських структур.

Відповіді

 • 2008.10.22 | Юра

  Re: Незабаром розпочнуть захоплення

  приміщень облдержадміністрацій, судів, прокуратур і т. і.

  Луценка - в президенти!
 • 2008.10.22 | Родос

  Re: Цей ментовський бєспрєдєл зветься європейськими стандартами?

  Украинською "беспредел" - розперезаннисть. И тоди писати можна так: "И оту ментовську розперезаннисть називати европейськими стандартами?"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2008.10.22 | Linx

  і сюди ірпінський притон приплели

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Як міліція «дотримується» європейських стандартів на практиці, можна бачити на прикладі Київської області. Ірпінські маскі-шоу, які обійшли всі телеекрани, тепер доповнені саливонківськими.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.11.04 | Михайло Свистович

   1. Це не притон. Брехати не гарно. 2.Закон не розрізняє притонів

   Перед законом рівні усі - і целка, і курва. І допоки до Вас і Вам подібних це не дійде, Україна житиме у свавіллі.
 • 2008.10.22 | один_козак

  Село Саливінки, перейменоване москалями в салиВОНки

  Пардон за офтопік. Просто це батькове село.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.29 | Микита лис

   Re: Село Саливінки, перейменоване москалями в салиВОНки

   Брати наші менші - москалі, звиняйте, але засновника села звали козаком Саливоном, а не Саливіном.
   Не дамо москалям порушувати правопису навіть в ясельній групі дитсадка!
 • 2008.11.04 | АlexDomosedov

  І вони пропонують нам здавати зброю? Щас!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".