МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд: антикризові законопроекти або передвиборчий популізм?

10/22/2008 | Майдан-ІНФОРМ
На тлі намірів західних урядів зменшувати податковий тиск в їхніх країнах Юлія Тимошенко заявила про наміри уряду ініціювати введення "податку на багатство" з 01.11.2008.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО сьогодні журналістам на прес-конференції.

Відповідні зміни в закон про нерухомість було схвалено на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів.

Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що такий податок «на величезні вілли і великі ділянки землі» дасть змогу суттєво поповнити місцеві бюджети.

«Там де люди живуть розкішно, сьогодні є підстави вводити податок на таке майно і поповнити місцеві бюджети», - наголосила Ю.ТИМОШЕНКО.
Юлія Тимошенко заявила про наміри уряду ініціювати введення "податку на багатство" з 01.11.2008.

Конкретніше про те, яке життя вважатиметься достатньо "розкішним" для того, щоб обкласти його податками, запровадженими негайно, несподівано і всередині бюджетного року, пані Тимошенко не повідомила.

Нагадаємо, самому прем'єр-міністру сплата такого податку не загрожує, адже відповідно до оприлюдненої Юлією Тимошенко декларації про доходи її статки, попри не надто скромний стиль життя, є більш ніж скромними.

Відповіді

 • 2008.10.22 | Shooter

  Швидше, звичне і любе кой-кому ручне керування

  На більше, себто на системний підхід, клепки бракує.

  "Податок на багатство" вводити, безумовно, потрібно - як у вигляді прогресивного податку на нерухомість, так і прогресивного податку на доходи осіб.

  Проте спочатку потрібно мати "рейстр маєтку" - повноцінний кадастр. Який жоден з урядів так і не зробив - шо оні лохі шо лі....завжди зручніше платити податок з 60 000 гривень "засвіченого" річного доходу, ніж з хатинки за кілька мільйонів доларів, в якій живеш.
 • 2008.10.22 | ViKiNg

  Re: Уряд: антикризові законопроекти або передвиборчий популізм?

  Около года назад состоялась специальная пресс-конференция (показывали на пятому каналу), на которой ПР, БЮТ и НУ представляли свои стратегические экономические программы, и отдельно социальные. Оказалось, что у ПР и НУ социально-экономические программы совпадают почти один в один. В то время как у БЮТ все пункты были с точностью до наоборот. Я тогда ещё подумал, как было бы хорошо, если бы НУ и ПР объединились и занялись реализацией своих программ, потому что программа БЮТ была как всегда "всё забрать и поделить", т.е. приватизация и раздача социальных подачек, как обычно.
 • 2008.10.22 | Taras-ods

  мляеліта. Чергова гидота від тимошенко

  Тепер громадяни узявши позику на квартири ще попадуть на податок на майно. Браво, ця стара жінка неперестає надоїдати громадянам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Рута

   Re: мляеліта. Чергова гидота від тимошенко

   тАРАСЕ прізвища в українській мові пишется великою літерою. А якщо є в вас кращий проект, то чому не оприлюднюєте його- вам хіба відомо, що гавкати проти вітру то собачая прикмета-невже ви?
 • 2008.10.23 | Linx

  я за податок на нерухомість. і негайноCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".