МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

мляеліта. Чергова гидота від Тимошенко школярам (I)

10/22/2008 | Taras-ods
[22.10.2008 15:56]

Холод у школах «вигнав» учнів на дострокові канікули


Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС достроково призначив осінні канікули в школах міста.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.АНУШКЕВИЧУС повідомив на брифінгу. Він оприлюднив своє розпорядження про початок осінніх канікул у школах міста з 23 до 29 жовтня. Планові канікули для школярів повинні були розпочатися 27 жовтня.

Міський голова на брифінгу назвав постанову головного санітарного лікаря Івано-Франківська про призупинення навчального процесу в школах у зв’язку з відсутністю тепла в приміщеннях провокацією. За його словами, постанова головного санітарного лікаря Миколи НЕДОСТУПА, якою припинено навчання у 17 школах міста «створила хаос у навчальному процесі», оскільки даний документ не був погоджений з керівництвом міста і не був оприлюдненим у відповідні часові терміни. Відтак, «про припинення навчання 22 жовтня не знали ані діти, ані їх батьки».

Водночас, мер повідомив, що буде домагатися звільнення головного санітарного лікаря М.НЕДОСТУПА із займаної посади.

Нині в Івано-Франківську із 43 навчальних закладів 25 опалюється.

Дошкільні заклади в місті працюють. Із 24 дитячих садків, тепло подається в 13 дошкільних закладах. Групи 11 дитсадків обігріваються електричними приладами.постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-280031.html

Відповіді

 • 2008.10.22 | Николай Чернигов

  А Анушкевичус, як мер, відповідальний за постачання газу...

  ...вже вступив в БЮТ чи так і залишається головою Івано-Франківської обласної організації Української народної партії? :lol:

  Патріот-с, мля!
 • 2008.10.22 | So_matika

  От просто-таки особисто від Тимошенко?

  Покажіть мені, де тут є слово "Тимошенко" - отримаєте приз.
  Невістка, звісно, всралась, але ж не настільки.

  Taras-ods пише:
  > [22.10.2008 15:56]
  >
  > Холод у школах «вигнав» учнів на дострокові канікули
  >
  >
  > Міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС достроково призначив осінні канікули в школах міста.
  >
  > Як передає кореспондент УНІАН, про це В.АНУШКЕВИЧУС повідомив на брифінгу. Він оприлюднив своє розпорядження про початок осінніх канікул у школах міста з 23 до 29 жовтня. Планові канікули для школярів повинні були розпочатися 27 жовтня.
  >
  > Міський голова на брифінгу назвав постанову головного санітарного лікаря Івано-Франківська про призупинення навчального процесу в школах у зв’язку з відсутністю тепла в приміщеннях провокацією. За його словами, постанова головного санітарного лікаря Миколи НЕДОСТУПА, якою припинено навчання у 17 школах міста «створила хаос у навчальному процесі», оскільки даний документ не був погоджений з керівництвом міста і не був оприлюдненим у відповідні часові терміни. Відтак, «про припинення навчання 22 жовтня не знали ані діти, ані їх батьки».
  >
  > Водночас, мер повідомив, що буде домагатися звільнення головного санітарного лікаря М.НЕДОСТУПА із займаної посади.
  >
  > Нині в Івано-Франківську із 43 навчальних закладів 25 опалюється.
  >
  > Дошкільні заклади в місті працюють. Із 24 дитячих садків, тепло подається в 13 дошкільних закладах. Групи 11 дитсадків обігріваються електричними приладами.
  >
  >
  >
  > постiйна адреса статтi:
  > http://www.unian.net/ukr/news/news-280031.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | DADDY

   особисто від Тимошенко(/)

   http://www.unian.net/ukr/news/news-280046.html
   "рем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО розпорядилася невідкладно розпочати опалювальний сезон у житловому фонді і на об’єктах соціальної сфери.

   Як повідомили УНІАН в Управлінні у зв’язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів, відповідне доручення глава уряду дала голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

   Прем’єр-міністр наголосила, що голови держадміністрацій мають вжити всі необхідні заходи щодо погашення заборгованості за енергоносії та житлово-комунальні послуги населенням, державними організаціями та підприємствами комунальної теплоенергетики.

   Окрім того, Ю.ТИМОШЕНКО доручила міністру палива та енергетики та главі правління НАК „Нафтогаз України” забезпечити ТЕЦ і підприємства теплокомуненерго необхідними обсягами природного газу для стабільного теплопостачання в опалювальний сезон."

   from DADDY:
   Зауважимо, що НАК Нафтогаз та його структура "Газ України" вимагали від теплопостачальників погасити борги за минулі періоди. В деяких областях заборгованість сягає десятків мільйонів грн.
   Таким чином наказ ЮВ розпочати опалювальний сезон "невзирая" на величезні борги призведе до чергового погіршення фінансового стану НАК "Нафтогаз".
   Зауважимо також, що саме Нафтогаз називався в якості одного з претендентів на розробку Прикерчинського шельфу. Як він це буде робити з таким фінансовим станом невідомо отже наша енергетична (нафтогазова) незалежність від Московії знову відкладається.
 • 2008.10.22 | Koala

  А до чого тут Тимошенко?

  Підкажу: якщо вам в транспорті на ногу наступли, тут теж Тимошенко ні до чого...
 • 2008.10.22 | Свинья на радуге

  Идёт зима, за нею лето, спасибо партии за это!

 • 2008.10.22 | MV

  Re: про баранів актуально....

  а у всесвітній кризі теж винувата Юля?
  чи це вже Ваша світла голова так засрана пропагандою?
  чи це Ви самі засираєте пропагандою?

  ласкаво прошу на ці три питання дати окремі відповіді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | OlalaZhm

   У світовій кризі - ні, але українська почалася раніше, з Юлькою

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.22 | MV

    Мемодряньдум, Генпрокурор, Костусєв, Януковіч - то не криза? (-)

    -
  • 2008.10.23 | selu

   Re: про баранів актуально....

   MV пише:
   > а у всесвітній кризі теж винувата Юля?

   А хто в бідній Україні закуповував найдорожчий у світі одяг? Виробники цього одягу взяли кредити, щоб чергову сукню Юлі зробити. Банки ці кредити дали з поточних грошей, які клієнти можуть зняти у будь-який час.
   Клієнти зняли, у банках касовий розрив, ось і всесвітня криза. Теорітично винні банки, але хто спровокував, як не Юля та подібні, що не на заробітну плату живуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | MV

    Чергова БЗДУРА для баранів від лайнометів (-)

    .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".