МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

10/22/2008 | один_козак
нацизм та фашизм?

Моєму малому 18 жовтня учасники відомого маршу тицьнули листівку.

Нормально підготовлений до подібних ситуацій хлопець прийшов порадитися з батьком про написане в ній і про побачене на вулиці.

Кілька цитат (зберігаю кривопис зісканованого тексту).
"Ми, Українські Nаціоналісти (хто??? - о_к), поборюючи ліберально-егоїстичний індивідуалізм та азійський стадний колективізм, висуваємо як найвищу світову цінність та ідеал: ПРАВО NАЦІЇ"

Далі йде перелік прав, що, виходить, мають вважатися сукупно правом нації.
Не все у тому переліку турбує. Але є у тих пунктах:

"4.Nація має право на моноетнічність власної держави..."
"5.Nація, як замкнена генетична популяція, має
право позбуватися на своїй території
іншорасової домішки шляхом депортації її носіїв
на історичну територію їхнього проживання..."


Нормально?

Це було про нацизм.
А є й про фашизм. Фрази, які нагадують про піонерський салют, про "вінтіка і гаїчку" сталінсько-радянської суспільної машини.

А ще там є ось таке:
7.Nація має право відновлювати свій природній духовний, культурний та мовний простір шляхом ренаціоналізацїї своїх окремих
представників та соціальних і
регіональних груп населення, що були
денаціоналізовані внаслідок чужорідної
окупації, чи входячи до складу поліетнічних
державних утворів або через вплив
космополітичної культури.


Читаю чи це, я відчуваю, що воно ніби десь те само, за що і я, але в контексті такої листівки виглядає так, що я зрозумію російськомовного українця зі Сходу-Півдня, якщо він з обуренням кричатиме про "насильницьку українізацію".

Висновок: Усі дійсно українські і дійсно націоналістичні організації, кожна авторитетна українська людина повинні не тільки дистанціюватися, а виразно висловлюватися ПРОТИ такого "захисту" нації.

Відповіді

 • 2008.10.22 | Englishman

  Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

  один_козак пише:

  > Висновок: Усі дійсно українські і дійсно націоналістичні організації, кожна авторитетна українська людина повинні не тільки дистанціюватися, а виразно висловлюватися ПРОТИ такого "захисту" нації.

  чи завжди потрібно "виразно дістанціюватися" від хворих на голову?

  це має бути справою міліції, а не матеріалом для політичних заяв.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | один_козак

   Не завжди.

   Englishman пише:
   > чи завжди потрібно "виразно дістанціюватися" від хворих на голову?
   Але треба розуміти, коли можна відмовчатися, а коли ні.

   > це має бути справою міліції, а не матеріалом для політичних заяв.
   Не та ситуація. І правильно зробили ті організації, які офіційно виступили проти спецбоївки ім.18жовтня.
 • 2008.10.22 | Via

  Патріот України"- це сильні духом українці

  Патріот України - це сильні духом, безкомпромісні, незламні та сильні духом українці. Я пишаюся тим, що вони є в Україні.
  Вони не сидиіли у тьрьмах і не вилизували зади у канцеляріях, вони контрасистемні і радикально налаштовані, вони дбають за відродження націїї і за розквіт у майбутньому.
  Вони пропонують нетолерастну програму і однозначно безкомпромісні дії, направлені на збереження українського генофонду і виходу країни з рабства і виходу українців з власного ментального пост-совкового рабства. Вони роблять акції проти емігрантів і проти введення уроків толерантності, які будуть вести у школаг геї та лесбіянки, вони проти засилля наркотиків і за право українців бути будівниками власної держави на власній землі. Я обома руками за це.

  А щодо расової чи національної позиції - я також за те, щоб кожен народ жив у своїй власній країні, щоб китайці їхали до Китаю, а грузини - до Грузії. І також не хочу чорненьких онуків - то цілком нормально.

  Те що толерастам це не подобається - окрема справа. За що власне й заарештували мало не у повному складі Патріот України 18 жовтня. Їх хочуть зламати ще молодими - старі зламані системою боягузи. Аби передати у спадок рабство і виростити ще одне покоління рабів.

  А ці діти - не раби, вони вільні і самодостатні. І я їм аплодую, і хожу з ними на акції і зроблю можливе й неможливе, аби їх вберегти - від старих злостивих рабів посткомуняцької системи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | Наталка

   Я вам дивуюсь,що ви стільки виписали тут для переляканих козаків

   Бідні "козаки" сплять й хвашизм уві сні бачать. Лише не бачать фашизму в тому, що нація зменшується і всім по барабану, що права нації утискаються, що усілякі фєльдмани спокійно на нашій землі реєструють закони згідно з якими вже й рота не можна буде відкрити в захист нації та її прав і т.д.

   Ось файний допис в тему про ще одного Хвашиста (сьогоднішню мою тему з цим дописом якийсь (ще один з переляканих хвашизмом) адмінів відразу витер):   "ПОСТРІЛ"

   Рівно 75 років тому, 21 жовтня 1933 року 19-річний Микола Лемик, член ОУН, прямо в приміщенні посольства СРСР у Львові єдиним пострілом у голову ліквідував високопоставленого совєцького дипломата і емісара спецслужб Алєксєя Майлова на знак протесту проти влаштованого більшовиками Голодомору.

   Сучасна влада республіки і словом не обмовляється про вчинок Лемика. І в цьому нема нічого дивного, бо героїзм і сучасна толерантна республіка - речі несумісні.

   Більше того, можемо тільки собі уявити, який вереск підняли би виважені та помірковані «патріоти», якби Микола Лемик був нашим сучасником. «Провокатор, від якого треба рішуче відмежуватися», «агент Кремля, який створює картинку для російських ЗМІ», «відморозок, який прагне дискредитувати імідж українського націоналізму в очах світу» - всі ці убогі «звинувачення» від жалюгідних нікчем були би адресовані Миколі Лемику, можемо в цьому навіть не сумніватися.

   Натомість виважені «патріоти» закликали б на знак протесту проти Голодмору звертатися в який-небудь європейський суд з прав людини. Або, якщо говорити словами того часу, в яку-небудь Лігу Націй.
   Але 21 жовтня 1933 року Микола Лемик плював на суди з прав людини та Лігу Націй. Він сам - найвищий Закон, суд і трибунал в одній особі. Бо за його плечами - дух предків і сучасні вожді Нації, пліч-о-пліч з ним - побратими по боротьбі, а одною ногою він вже в пантеоні безсмертних героїв Нації. Він - Надлюдина, і він буде вершити акт помсти від імені мільйонів воль, з`єднаних в єдину містичну цілісність, що зветься Нацією.

   Микола Лемик показав нам, що таке Соборність одним влучним пострілом. Він, носій характерного західноукраїнського прізвища, помстився за мільйони тих українців, прізвище яких закінчувалося на «-енко». Ось що таке єдність Нації і саме так вона гартується.

   Постріл Миколи Лемика під час Голодомору - це маніфест того, що Нація живе всупереч усьому. Це самовпевнений і життєствердний виклик всепоглинаючому Злу. Це демонстрація того, що українці ніколи не плачуть. Вони завжди впевнені в собі та посміхаються. І влучно стріляють.

   Коли морок огортає все навкруги і сили Зла, здається не залишають жодного шансу, до нас докочується луна пострілу Миколи Лемика. І тоді ми гордо посміхаємося в темряву і твердо віримо, що світанок таки настане.

   Андрій Іллєнко,
   заступник голови Киїської міської організації ВО "Свобода"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.22 | Via

    Для багато кого ще написала - бо це актуальне зараз питання

    Пробують збагнути і визначитися - то я їм трохи пожувала у манну кашу, тлумачу очевидні речі - але все одно то варто робити, користь колись буде.
    Бо ті, хто збагнув, не ставлять питань - вони вже давно діють. А хто не збагнув, але пробує розібратися - також колись будуть діяти.
   • 2008.10.23 | Сергій Кабуд

    яке це має відношення до виселення чурок чого прагне ПУ?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Via

     Прагне українців на своїй землі. в чурок - у Чуркестанах

     Вони дивляться у корінь проблем - і бажають вдівозити чурок додому. а не ганяти їх по вулицях. І то є дуже мудра позиція. І по-людські добра.
     Я залюбки стояла на акціях щодо подій в Грузії - аби Грузія вижила і аби грузини мали куди їхати. А от чи хочуть самі грузини їхати додому відроджувати власну країну чи будуть тут огинатися - то окрема справа. Але розглядати це треба саме так - належиш до свого народу, то й живи з ним на своїй землі, а не вдавай з себе "борця" по закордонах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | один_козак

      О! Це якийсь Патріот повернув би Україні Наталю

      Ото б усіх ворогів зразу побороли!)))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.25 | Наталка

       Один славний українець колись сказав

       що не з ворогів треба починати боротьбу за УКРАЇНУ, а зі своїх-українців. В середині минулого століття це було, але й нині - актуальне. Таких, як ви мав на увазі...
   • 2008.10.23 | Володимир I

    Re: Я вам дивуюсь,що ви стільки виписали тут для переляканих козаків

    Класно сказано. Хіба, може, трішечки забагато пафосу. А по суті - класно.
   • 2008.10.23 | один_козак

    Бал сатани

    > "ПОСТРІЛ"
    > Рівно 75 років тому, 21 жовтня 1933 року 19-річний Микола Лемик, член ОУН, прямо в приміщенні посольства СРСР у Львові єдиним пострілом у голову ліквідував високопоставленого совєцького дипломата і емісара спецслужб Алєксєя Майлова на знак протесту проти влаштованого більшовиками Голодомору.
    Це добре розуміється як особиста безнадійна війна проти того, чого не можеш зупинити, але не можеш і стерпіти.

    > героїзм і сучасна толерантна республіка
    І тут збрехала.

    > Більше того, можемо тільки собі уявити, який вереск підняли би виважені та помірковані «патріоти», якби Микола Лемик був нашим сучасником. «Провокатор, від якого треба рішуче відмежуватися», «агент Кремля, який створює картинку для російських ЗМІ»
    Сьогодні - так і тільки так. І саме так зробило братство УПА. Бо тоді терор був заради України і зменшення смертей. А сьогодні демонструвати тенденцію до чогось такого - це хитра/тупа провокація. Удар у спину Україні.

    > Він сам - найвищий Закон, суд і трибунал в одній особі. ... Він - Надлюдина.
    Це вже край.
    Треба запам'ятати прізвище цього писаки.

    > Це демонстрація того, що українці ніколи не плачуть.
    Брехло. Смішна агітаційна брехня. І що вони своїми головами думають, коли таке мелють?

    > Андрій Іллєнко,
    > заступник голови Киїської міської організації ВО "Свобода"
    Чи це, бува, не родич того кінорежисера-збоченця, що за мільйон від української культури сотворив українцям всесвітню кіноганьбу?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Довідник

     Іллєнко менший

     Це його син. Обидва у Свободі. Погано вчився в школі. Математику та природничі науки не опанував. Здоровий лобуряка. Тепер (за які гроші та завдяки якому впливу?) часто бере участь у телевізійних програмах. Погляди сам сформулював. Деяким, як бачимо, вони сподобалися. Звучить чудово. Згадайте лишень, який був кінець для Ubermensch-ів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Наталка

      Ще один совок - вилив бруд і пропав, не зареєстрований

      Раніше таке лайно в "тройках" ходило. Теж з "довідників" інфу мало. Славні нащадки мля...

      Про мого колегу Андрія - повна ахінея, написана заздрісним лобурем
    • 2008.10.23 | один_козак

     + ухил у якесь варязьке язичництво.

     В іншій гілці я казав, що мав кілька років тому довгі бесіди з одним парубком з тих, що засвітилися на фотках з "маршу". До того, що тут вже було сказано, він би додав своєрідних позицій з релігійної сфери. Таке собі агресивно-язичницьке трохихристиянство.

     Весь цей набір перестає дивувати, якщо врахувати, як той мій співрозмовник висловлювався про Гітлера та гітлерівців. Ця ідеологічна зараза йде саме з того джерела. Тому не слід буде дивуватися, якщо згодом випливуть ще й інші риси знайомого портрета.
   • 2008.10.23 | Kohoutek

    "Надлюдина". Все зрозуміло. Uebermensch. Хайль Іллєнко.

   • 2008.10.23 | Sean

    Цьому Іллєнку у Німеччині б народитися. Десь між 1900 та 1920

    Кар'єру б зробив, недовгу, щоправда.

    не поталанило хлопцеві.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Наталка

     А ви, друже, якраз вчасно народились. І кар"єру зробили - вчасно

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Sean

      Ви, націоналістко, вже повернулися з-за окіяну Неньку рятувати?

      а я - так, я вчасно народивсь, не скаржуся і не претендую на що інше, рівно як і на,прости Господи, "надлюдину" :) . Та й живу в Україні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | Наталка

       Та ви на рідній землі лише імпотентно кар"єру й робите

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.23 | Sean

        Я, націоналістко, роблю кар'єру дуже потентно

        якщо Вас це якогось милого турбує. Але коли Ви в Україну, Неньку рятувати, маршами ходити?
   • 2008.10.23 | Abbot

    Для всього свій час і своє місце.

    Тоді вчинок Лемика був правильним та героїчним. Зараз - шкідливим.

    Навіть якщо ми визнаємо когось героєм, це не означає автоматично, що його методи працюватимуть і зараз. Бо світ довкола змінюється...
   • 2008.10.23 | Tamerlan

    Надзвичайно влучно написано!!!

    Залишилося виховати себе та своїх синів в такому духови.
    А ще бажано проститися з рабським християнством та згадати предків-воїнів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | один_козак

     Яке їхало, таке й здибало. Бал сатани.

     Tamerlan пише:
     > А ще бажано проститися з рабським християнством та згадати предків-воїнів.
     "Тамерлан" :lol: А Шікльгрубер - нє? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Tamerlan

      Козаче, козаки були вільними.

      Зокрема від християнства також
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | Kohoutek

       Некоторые вольнолюбцы

       ... потому свои мысли вольными полагают, что они у них
       в голове, словно мухи без пристанища, там и сям вольно летают.

       © М.Е. Салтыков (Н. Щедрин)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.23 | один_козак

        класно сказав дід))

      • 2008.10.23 | один_козак

       Не перебільшуйте.

       Вони мали свій (власне український) варіант християнсько-язичницького змішання вірувань.
      • 2008.10.31 | Михайло Свистович

       Re: Козаче, козаки були вільними.

       Tamerlan пише:
       > Зокрема від християнства також

       Брехати негарно
      • 2008.10.31 | gorlan

       Re: Козаче, козаки були вільними.

       Не всі козаки були вільні від християнства.
       Характерники - так. Це справді вільні люди, які сповідували віру Своїх Пращурів. І їх справжня віра давала змогу іншим козакам і ворогів розбити, і з полону втекти, та багато інших чудес творити.
       А городові, чи голота різна, та тільки самозванцеві і поклонялася.
    • 2008.10.31 | gorlan

     Re: Надзвичайно влучно написано!!!

     Давно то було...
     Але рабське іудо-християнство, як і іудо-мусульмантсво, треба нищити і відродрувати свою Справжню Віру.
   • 2008.10.23 | Українець

    Ющефани, тепер конкуруйте з ПУ. Це ваші однодумці - це ваше

    молодше покоління. Ще вчора російськомовний Іллєнко виховав гіперукраїнського сина-потвору. Разом з юдофобами зі Свободи вони складуть майбутню коаліцію на чолі з Ющенком і назвуть щось на кшталт Правиця
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Наталка

     Тобі до Іллєнка, як до Парижу пішки, клоун

   • 2008.10.24 | Днепропетровец

    Re: Я вам дивуюсь,що ви стільки виписали тут для переляканих козаків

    >


    Наталка пише:

    > Але 21 жовтня 1933 року Микола Лемик плював на суди з прав людини та Лігу Націй. Він сам - найвищий Закон, суд і трибунал в одній особі. Бо за його плечами - дух предків і сучасні вожді Нації, пліч-о-пліч з ним - побратими по боротьбі, а одною ногою він вже в пантеоні безсмертних героїв Нації. Він - Надлюдина, і він буде вершити акт помсти від імені мільйонів воль, з`єднаних в єдину містичну цілісність, що зветься Нацією....

    > Андрій Іллєнко,
    > заступник голови Киїської міської організації ВО "Свобода"


    Ну, ну, надлюдина говорите.... Если западная пресса ТАКОЕ почитает дорогие "патриоты" (чего угодно только не Украины), вас не только в НАТО не примут, но вас запишут в Северную Корею. :sarcastic: НЕ ПАТРИОТЫ ВЫ А ПРОВОКАТОРЫ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.31 | Михайло Свистович

     Re: Я вам дивуюсь,що ви стільки виписали тут для переляканих козаків

     Днепропетровец пише:
     >
     > Ну, ну, надлюдина говорите.... Если западная пресса ТАКОЕ почитает дорогие "патриоты" (чего угодно только не Украины), вас не только в НАТО не примут, но вас запишут в Северную Корею.

     Не запишуть. Брехати негарно. Гарно вчити абсолютно відмінну від нацизму ідеологію Північної Кореї перед тим, як щось писати на такий поважний сайт.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.11.05 | Днепропетровец

      Re: Я вам дивуюсь,що ви стільки виписали тут для переляканих козаків

      Михайло Свистович пише:
      > Днепропетровец пише:
      > >
      > > Ну, ну, надлюдина говорите.... Если западная пресса ТАКОЕ почитает дорогие "патриоты" (чего угодно только не Украины), вас не только в НАТО не примут, но вас запишут в Северную Корею.
      >
      > Не запишуть. Брехати негарно. Гарно вчити абсолютно відмінну від нацизму ідеологію Північної Кореї перед тим, як щось писати на такий поважний сайт.

      На поважных форумах не аргументируют свою точку зрения словами "Брехати негарно" не навешивают ярлыков на оппонента и не стирают неугодные темы, если в них нету мата и пропаганды фашизма.

      А по поводу моего замечания выше объясняю если кто не понял если до западного читателя дойдут подобные выражения подобных "патриотов"- политиков, то нас запишут в страны-изгои. Северная Корея один из примеров Иран еще один со своими заскоками, а мы будем третий.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.05 | Михайло Свистович

       Re: Я вам дивуюсь,що ви стільки виписали тут для переляканих козаків

       Днепропетровец пише:
       >
       > На поважных форумах не аргументируют свою точку зрения словами "Брехати негарно" не навешивают ярлыков на оппонента и не стирают неугодные темы, если в них нету мата и пропаганды фашизма.

       Я писав про поважність сайту, а не форуму. А форум - це так, балачка. Такі часи.

       >
       > А по поводу моего замечания выше объясняю если кто не понял если до западного читателя дойдут подобные выражения подобных "патриотов"- политиков, то нас запишут в страны-изгои.

       Та доходять. І до західного, і до східного. Знали б Ви скільки людей роздруковувапли мою писанину і пачками носили та надсилали і до фундацій різних, і до установ, і до обласної ради та штабу БЮТу. А мені нічого :) Бо ж усі розуміють, що інтернет-форум - не джерело і не дзеркало.
   • 2008.10.31 | Михайло Свистович

    Re: Я вам дивуюсь,що ви стільки виписали тут для переляканих козаків

    Наталка пише:
    > Бідні "козаки" сплять й хвашизм уві сні бачать. Лише не бачать фашизму в тому, що нація зменшується

    А у зменшенні нації фашизму немає. Вивчіть, що таке фашизм, а потім дописуйте на форум такого поважного сайту.

    А стаття хороша. Приїздіть з Америки до України та доведіть ділом, що Ви - послідовниця Лемика, а не переляканих козаків ;)
  • 2008.10.22 | Koala

   "Сильний духом" - це евфемізм? Тоді так.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.22 | Via

    Ні, це стан від народження :)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.22 | один_козак

     Це стан підліткового випендрювання

     Не дурно ж там такі дитячі писочки.
    • 2008.10.31 | Михайло Свистович

     Ні, це назва москальського роману про знищеного УПА Кузнєцова

  • 2008.10.22 | Englishman

   завжди прикольно спостерігати пафосну дурість

  • 2008.10.22 | один_козак

   ""Патріот" України"- це сукупність провокаторів та йолопів, що

   однодумні та однонаправлені з найнебезпечнішим ворогом України.
  • 2008.10.23 | Сергій Кабуд

   хвороба правізни в лавах націоналістів

   Будь хто хто детально досліджує комуністичну загрозу та історію її розвитку раніше чи пізніше натикається на багато випадків спецоперації які комуністичні спецслужби проводять на грунті різних ксенофобічних антипатій серед самих різноманітних етнічних груп. До цього й депортації народів за часів Сталіна відносяться і Голодомор і Холокост. Лише етноси різні

   В Україні за всіма можливими дослідженнями як офіційними так і приватними, за купою минулих виборів і т.п. очевидно що

   БУД= ЯКІ ПОЛІТРИЧНІ МЕСІДЖІ З ОЗНАКАМИ КСЕНОФОБІЇ а можливо і нетолерантності взагалі, ось тут не певен-

   лише відлякують від них украінців


   Таким чином весь позитив правого руху сказовується і є приреченим лише на бути асоційованим з тупісттю.

   В світі є один непоганий схожий політичний проект який можна аналізувати і спробувати взяти деякі чисто праві успішні стратегії:

   це Ізраіль. Оце набільш праворуч що можна пробувати просувати в український загал
  • 2008.10.23 | Sean

   Дуже можливо. Дехто з них - точно такий

   але при тому - замуляні фашистськими прибамбасами і заведені на манівці, дуже комфортні і для системи, проти якої вони ніби "контр" і для Москви- також.
   Нмд звісно
  • 2008.10.23 | Мартинюк

   Цікаво чому "Патріоти України" не бачать пункти русифікації?

   Себто кіоски "Союздруку" , які попри зміну назви кіосків на "Преса України" насправді надалі є власністю контори під назвою "Союздрук".
   Контори яка планомірно і багаторічно дискримінує україномовну періодику - або просто не бере, або бере і не виставляючи на прилавок повертає назад.
   Зараз це на 95% пункти торгівлею русифікаційним продуктом і тютюновими виробами. Все до речі має якісь податкові пільги.
   Чого б славним патріотам та "свободівцям" якось це не попікетувати, помалювати гаслами чи вжити якісь активніші дії? Чи не Добкін забороняє, котрий гроші дає?
   Для мене ця "сліпота" наших "фарбованих" патріотів вельми повчальна. Як і те що організації "Патріоту України" є тільки у містах з "центральними" синагогами...
  • 2008.10.31 | Михайло Свистович

   Re: Патріот України"- це сильні духом українці

   Via пише:
   > Патріот України - це сильні духом, безкомпромісні, незламні та сильні духом українці.

   Ей-сі-ей-бі це так по-українськи :)

   > Вони не сидиіли у тьрьмах

   А упівці сиділи. Тому й проігнорували цей піар-нацистський марш

   > Вони пропонують нетолерастну програму

   Немає в українській мові такого слова "нетолерастна". Це - чужинецький (москальський, звідки до нас і прийшов нацизм) запозичений вульгаризм.

   > і однозначно безкомпромісні дії, направлені на збереження українського генофонду

   Та хто ж цих дій не любить :)

   > Вони роблять акції проти емігрантів

   Проти Жванії?

   >
   > І також не хочу чорненьких онуків

   То виховуйте дітей так, щоб не мали. Навіщо для цього якісь організації?
  • 2008.10.31 | gorlan

   Re: Патріот України"- це сильні духом українці

   А що ще такі є? Ющенко ще не всіх принизив духом?
 • 2008.10.22 | Володимир I

  Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

  Кізяче, а чому б вам не перейнятися такими антидержавними партіями, як ПР, коммі, социки, вітрянки? Взяти, хоча б, того ж собачника. Такі організації, як "Патріот України" потрібні для того, що собачникам погано спалося. Їм і так вже погано спиться. А ваша, кізяче позиція - це перманентна всратість в штани. В історії України вже були такі "політкоректори", як грушевський та винниченко. Всіх жаліли. Аж армію розпустили - так жаліли. Самі здриснули в еміграцію (дурний грушевський, правда, повернувся собі на смерть), а народ заплатив мільйонами смертей. А винниченко докотився до підлабузницького опусу "Слово за тобою, Сталіне". Якщо думка таких, як ви, візьме гору, то колись який-небудь яценюк напише з-за бугра "Слово за тобою, путіне".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.22 | Наталка

   Амінь

   Козака виховала совіцька система в совіцькому дусі. А він ще й пишається, що сина добре навчив перепитати татка, чи українці мають право бути українцями на власній землі. Тьху!

   Завше легше закрити очка, вушка й ротик і вдавати великого демократа з себе. З голою дупою та марних шансах на майбутнє...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.22 | simsimopen

    Re: Амінь

    Наталко! Повністю згоден з твоїм викладом і переконаннями. Відчуваю, що вони щирі і глибокі. Щодо Одного (ніби) Козака, то він, очевидно, зустрів провокаторів, епатажних і провокативних, і не розібрався. Але, судячи по деяких його коментарях, він на шляху до правди.
    А такі герої, як Микола Лемик, повинні бути, і будуть! взірцем для нашої юні. Недавно я разом із відомим багатьом Ярославом сватком проводив урок Степана бандери в одній із сільських шкіл. Бачили б ви, як горіли очі, коли Ярослав розказував про подвиг Миколи Лемика! Видно, що розповідь про героїв попадає в родючу ріллю.
   • 2008.10.23 | один_козак

    Авжеж. Надменним цинікам та провокаторам на поталу не піде.

    Наталка пише:
    > А він ще й пишається, що сина добре навчив перепитати татка...

    > перепитати татка чи українці мають право бути українцями на власній землі. Тьху!

    А це, брехлива паскудо, не маєш ні права, ні підстав мені казати.
    Я не знаю, яка ти українка, а що гадючу маєш душу, то воно видно.
    Нівроку ж, не дурна, щоб в Україні героїчно "діяти"... Гавкаєш аж звідтіля.

    Цікаво, що б ти казала, аби це твого сина чи дочку задля дурного епатажу підвели під побиття й кримінальну статтю.

    Про шкоду національній справі, бачу, тобі й говорити годі. Бо в тебе розум працює, як видно, тільки щоб власну сраку в тепле місце примостити.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Наталка

     Re:Козаку

     Убогий совєцький простачок, мама хамом виховала.

     Ти мені не тикай, я з тобою в твоїй Кізяківці свиней не пасла.

     Мене з батьками в кінці 80-х поганяла і міліція і омон. Мама сама теж була в ситуації подібній до 18 жовтня в Донецьку, куди поїхали з рухівцями агітувати за покійного Чорновола. Не журись, ніхто не попісявся зі страху. Ти ж і тоді певно нявкав з-попід столу в затишку власної кухні. То ж не свисти про що не знаєш.

     А щодо того, що я не бачила жахливого моменту, коли потенційно твого синочка менти могли загрібти, то по-перше, твій синочок ніколи не попаде до ментів, бо обережно зазирає на акцію здалеку - симпатик, так би мовити. Виховуєте аля-лубківського, який теж замість голодувати і протестувати з нами студентами - за татуся ховався, тремтів, як осиновий лист. Тепер з нього така й користь державі.

     А по-друге, на сором вам - згадайте Крути та УПА. Ті діти теж мали батьків і теж були для них - "дорогоцінними".

     Тьху...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | один_козак

      Так, щоб більше не вживати негарних слів...

      один_козак не має звички ні хизуватися тим, що робив, ні виправдовуватися перед тими, кого не було з ним поруч.

      один_козак народився і виріс у місти Києві, свиней пасти, нажаль, не вміє, проте, на відміну від високоінтелігентних емігранток, здебільшого утримується від переходу з теми на лайку. А вже коли пані надто забуває про мораль і пристойність, то нехай не ображається, що їй висловлено гнів у щиро козацьких формах, які й на київському асфальті якимось чином збереглися.

      > А щодо того, що я не бачила жахливого моменту, коли потенційно твого синочка менти могли загрібти
      Таки не могли. Бо він до того стосунку не мав. Батько подбав про це раніше. Про нього і про його 4х-5х друзів, дякувати Богові. Він був випадково поруч. Отож, у вас на 4 овечки менше. Для такого "національного" руху, який там маніфестував, це цілий 1%. Чим і пишаюся.

      > Виховуєте аля-лубківського, який теж замість голодувати і протестувати з нами студентами - за татуся ховався, тремтів, як осиновий лист. Тепер з нього така й користь державі.
      Малий бере участь там, де це на добро, а не задля вдоволення дурних амбіцій.
      Наталю, а Ви би направили свого сина 18-го числа з ПУ та Корчем? 8-) Самі пішли б?

      > А по-друге, на сором вам - згадайте Крути та УПА. Ті діти теж мали батьків і теж були для них - "дорогоцінними".
      Не сором. То війна, а то щось ніби хули, тільки не на футболі. Не дурно і в Беркута такі рефлекси спрацювали.
     • 2008.10.31 | Михайло Свистович

      Re:Козаку

      Наталка пише:
      >
      > Мене з батьками в кінці 80-х поганяла і міліція і омон.

      Його теж у ті самі роки. Тільки Вас туди маленьку брали батьки, а він свідомо сам там був.
    • 2008.10.23 | Sean

     Козаче, можна без образливих висловів, га?

     Чи не га?

     Ви ж не хочете бану? І того, щоб цю гілку закрили на дописування, теж мабуть не хочете?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | один_козак

      ОК. Прошу вибачення. Щось вчора надто сердитий був.

    • 2008.10.31 | Михайло Свистович

     Re: Авжеж. Надменним цинікам та провокаторам на поталу не піде.

     один_козак пише:
     >
     > Я не знаю, яка ти українка

     Погана, бо ж виїхала до ліберастичних станів замість того, щоб тут неньку рятувати й звільнила місце для якогось китайця чи негра
  • 2008.10.22 | один_козак

   Хлопче, Я, звичайно, буду неправий...

   але якщо ти козакові таке скажеш у невдалому місці та у невдалий час, то назавжди забудеш, як плутати букви у слові "козак". І це тобі каже не ПУкало з шевронами.
   Доходить?

   А фашів треба чавити, і чавити вчасно.
   І не тільки за допомогою кийків.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Володимир I

    Re: Хлопче, Я, звичайно, буду неправий...

    Кізяче, у вас "ус отклєїлся". Або ви просто ідіот, вибачте на слові. Прощавайте.
  • 2008.10.23 | Горицвіт

   уточніть, будь ласка

   Володимир I пише:
   > Взяти, хоча б, того ж собачника. Такі організації, як "Патріот України" потрібні для того, що собачникам погано спалося. Їм і так вже погано спиться.


   Які саме дії роблять такі організації, щоб собачникам погано спалося?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | один_козак

    Годують жирним матеріалом його (собачника) антиукр. творчість

  • 2008.10.23 | Abbot

   Дурню мелете

   Такі як "ПУ" потрібні для того, щоб собачнєгі могли доводити своїм прихильникам та спонсорам наявність нацизму та фашизму в Україні.

   Діяльність ПУ сприяє зростанню прихильників в ригів, комуняк і вєтрянок:(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | один_козак

    І позбавляє Україну конкурентної переваги

    перед Московщиною.
    Досі ми вигравали в цьому навіть в очах деяких росіян. Щоправда, їм не нуже вірилося, що в країні бандерівців немає наці і не хвалять фашистів. Ну, тепер уже нема про що й казати. Хіба, про те, що влада з ними у дуже сумнівний спосіб, але бореться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Abbot

     Необхідно зрозуміти: завдання з Кремля -

     Міцно прив'язати ОУН-УПА до наці, переконати усіх в тому, що їхня маячня про "нацистських посіпак" - правда. Ось для цього і використовують "ПУ" та подібні структури.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | один_козак

      Оце й є те, що слід розтовкмачувати романтичним пацанам,

      котрих та мерзота використовує.

      А вони вербують активно. За останні кілька місяців до мого малого з таким підкочувалися не раз. Спочатку були якісь расисти-зарізяки, потім ПУ. А днями з'ясувалося, що з подібною агітацєю звертаються до подібного віку пацанів у різних районах Києва. Використовують неформальні групки, щоб їх заражати всяким злом. Апелюють до найшляхетнішого, що в них є, а ведуть - оно куди. Альтернативну naziю народжують.
     • 2008.10.23 | Наталка

      Вони - не наці. Альтернатива - забудьмо про УПА, Голодомор і т.д

      Бо все це - на руку страшному Кремлю!!!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | один_козак

       Що на руку? Забути чи не забувати? Дух суперечки жити не дає?

      • 2008.10.31 | Михайло Свистович

       Вони - дійсно не наці, а космополіти фашиствуючі.

       А Ваша альтернатива погана. Кращу альтернативу продемонстрували 14 жовтня інші (в т.ч. і "Свобода"), яким не байдужі УПА та "Голодомор".
  • 2008.10.31 | Михайло Свистович

   Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

   Володимир I пише:
   > Кізяче, а чому б вам не перейнятися такими антидержавними партіями, як ПР, коммі, социки, вітрянки? Взяти, хоча б, того ж собачника. Такі організації, як "Патріот України" потрібні для того, що собачникам погано спалося.

   Так вони ж з собачниками не воюють, вони пенсіонерів блаженних ганяти та негрів, які оплатили навчання до бюджету наших вузів, ганяти прагнуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.31 | Володимир I

    Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

    Я кажу взагалі. А зокрема, ця організація, напевно-таки, є фсбшною структурою. Але такі, як перепуджений кізяк відмітають ідею українського радикалізму взагалі. І якщо не буде тих, хто не даватиме спокійно спати собачникам загрозою силових акцій, то проти переляканих поміркованих у собачьників завжди знайдуться суди, прокурори та демагогія на ТВ "ШустерЪ".
    Самовбивча толерантність - це так по-українськи...
 • 2008.10.22 | сябр

  Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

  Ваш допис чудово виявив нацистів на цьому форумі...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Володимир I

   Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

   О! От і у сябра ус отклєїлся!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Володимир I

    Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

    Допис кізяка прекрасно проявив на форумі всратих чухраїнців та казачків у режимі stand-by.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | один_козак

     Є один позитив у тому, що ви такі дурні:

     Ваша, маргінальська, історія не буде довгою.
    • 2008.10.23 | Наталка

     Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

     Таке ще хіба на БП побачиш. Правда там вже всі до рівня безробітнього впали. Дурдом...
  • 2008.10.23 | один_козак

   Щойно я те саме дружині казав. Так і злетілися.

 • 2008.10.23 | один_козак

  А на титульній сторінці - фейс, схожий на Рудьковського

  Геть так і примружився. :lol:
 • 2008.10.23 | Sean

  За їхньою версією це - "соціал-націоналізм"

 • 2008.10.23 | simsimopen

  Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

  Я дивуюся вам всім. Адже зрозуміло, що під привабливою назвою "Патріот України" ховається група провокаторів, фінансована спецслужбами (ненашими), завданням якої є показати українця, а, особливо, націоналіста, таким собі агресивним і тупим різуном. Згадайте таку ж провокативну партію, з такою ж епатажною назвою "Велика Україна".
  Український патріот - це перш за все трудяга, на будь - якій ниві, який знає і гордиться своїми героями. І це не просто високопарні слова. Власне такими треба виховувати нащадків.
  А коли треба показати силу, то українець має бути готовий і до цього.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Sean

   Нмд не все так просто. Уявіть собі, Вам 20 +/-

   simsimopen пише:
   > Я дивуюся вам всім. Адже зрозуміло, що під привабливою назвою "Патріот України" ховається група провокаторів

   Ви націоналіст, Ви бачили помрев і, напевно, брали в ній активну участь, сподіваючись на докорінні зміни, чесну владу, справедливість і Україну(державу), котрою можна пишатися. Ви того не бачите,а радше - бачите, що все навпаки. Всі брешуть (с). Ви бачите, що вибори - великою мірою фікція,а політика - з лайна роблена. Де вихід?

   І тут до Вас приходять і каюуть, мовляв, хлопче, є Ідея. Вона проста, чітка, красиво оформлена в камуфляж та знамена з рунами. Там всі свої, там не кидають товаришів, там дисципліна, там вишкіл, там не продаються і не йдуть на компроміси з совістю, там ти почнеш бійцем, а станеш генералом. Саме ти, і ніхто інший - справжній націоналіст, а інші - злодії, підараси, лібєрасти і саме ти рятівник Вітчизни і від тя все залежить.

   І Ви у свої 20+/- років і з постпомаранчевим синдромом маєте вирішити для себе - цяця це чи бяка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | simsimopen

    Re: Нмд не все так просто. Уявіть собі, Вам 20 +/-

    Зауваження зрозуміле і відповідає дійсності. В тому - то і завдання тих, хто розуміє - старатися пояснити. Хоча цей конфлікт між 20-літніми і старшими є і буде. Він вічний. Про це говорилося і в Древній Греції. Взагалі, добродію, читайте Екзеліаст: "Ніщо не міняється під сонцем".
    А розчаровуватися через зраду і брехню запроданців? Мета і ідея незмірно вищі від цих ліліпутів!
   • 2008.10.23 | Abbot

    Тож чому більшість таких...

    ...працює у більш цивілізованій, хоча й радикальній, "Свободі", а не в відверто нацистському ПУ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | simsimopen

     Re: Тож чому більшість таких...

     Та тому. І в Свободі, і в КУНі.
   • 2008.10.23 | Киянка

    Re: Нмд не все так просто. Уявіть собі, Вам 20 +/-

    І тому такі хлопчаки, що опиняються в, скажімо так, сумнівних організаціях, - на совісті (зокрема і) поміркованих націоналістів, які переважно збираються на вузькі конференції та фестивалі...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Via

     Саме так - професійні патріоти бажають тихих свят

     І пригадалася минулорічна нарада до річниці УПА - на нараді у Центрі Національного Відродження Гуманіст з Патріоту України сказав блискучу фразу "Найкраще святкування - це набити морди ворогам України", я йому аплодувала, а професійні патріоти мало не всралися "Як, діточки не бажають слухати вірші та пісни?".
     Тому цього року Патріот України взагалі не мав діло з замшілими святкувальниками, які прагнули виконати побажання канадської диаспори про тихе свято. Бо молодь чудово бачить - особливо святкувати нічого. За що вони й попали в котел на Ірининській - це майже котел під Бродами, найкращих - нищать.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.31 | Михайло Свистович

      Тому Ви і провели його тихо?

      Діставши по голові на малолюдній вулиці, по якій ішли як завойовники зі щитами?

      Натомість інші, які прийшли 14 жовтня вільно, як господарі у своїй країні, на центральну площу, провели там голосне святкування, і тисячі людей побачили, що УПА - не заборонена в Україні тема, що її прихильники вільно святкують день її створення в центрі столиці, а жалюгіждна купка вижилих з розуму комуністів та москалів не може цьому завадити. А до того ж ще свято було на Софійській та Михайлівській площі, біля пам"ятника Шевченку. З обіду і до пізнього вечора голосно святкували українці, а деякі вирішили провести в інший день своє святкування УПА. І вийшло тихо, тільки по телдевізору народ побачив бритоголові голови та перекошені злобою непривабливі обличчя.
     • 2008.10.31 | Михайло Свистович

      Re: Саме так - професійні патріоти бажають тихих свят

      Via пише:
      >
      > котел на Ірининській - це майже котел під Бродами

      Блюзнірствувати негарно. Уподобляєтесь безробітним, які порівнюють нинішні часи з Голодомором.
    • 2008.10.23 | один_козак

     Правда Ваша. І для того зруйновано Козацтво.

     Ну, не заперечуючи при тому природнього розпаду через моральні та організаційні вавки самих українських козаків.
  • 2008.10.23 | Jaderko

   Та, бля, вже 5 тис. років роботящі!

   > Український патріот - це перш за все трудяга, на будь - якій ниві, який знає і гордиться своїми героями. І це не просто високопарні слова. Власне такими треба виховувати нащадків.
   Ще одне вилізло...

   Ми все життя на когось працюємо! А вони нас звинувачують у "фашизмах" різних. Я згадав полеміку навколо "Гайдамаків" Шевченка. Адже геніальність Шевченка полягала саме в тому, що він оспівав в невмирущій поемі право народу на ненависть. І це так не сподобалося різним Бєлінським та Гоголям, що хай йому грець!

   Просто в молодості такі речі ліпше відчуваються. З роками привчаєш себе до "мудрості" життя. Мовляв, завтра буде ліпше. Ось сьогодні тільки кийками побили, а вчора ще могли і в буцигарню кинути... І таке інше.

   Абсолютно зрозуміло, що "системний" націоналізм переживає зараз кризу. Він здобув Незалежну Україну і хвала йому за це, але на наступний день він її здав ворогам з власної дурості та толерастії!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | один_козак

    Будьласка, виправте заголовок, бо "увмод".

    А зміст важливий.
 • 2008.10.23 | yes

  Чому ви не кричите про нацизм та фашизм, коли вас роздягають до+

  гола чи копають у сраку викидуючи з Італії, Німеччини, Іспанії, навіть задрипаної Польщі чи Чехії?

  Коли таких козачків там б"ють по писку, а вони облизуються і просять: "дайте ще по пиці мені".

  Побачити в Україні нацизм чи фащизм - то треба дуже добре накуритися, чи десь вдаритися головою з дитинства.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | один_козак

   Не вигадуйте дурниць.

   По-перше, один_козак завжди шукав і знаходив можливості заробити в Україні, залишаючись тут же і при громадських справах.

   По-друге, один_козак не бачить нацизму у власне регулюванні зовнішньої міграції.

   По-третє, доводиться бачити нацизм в Україні через не хочу. І, НМД, саме для цього бачення і створюються провокації такі як 18 жовтня цього року та 14 жовтня минулого року.

   І, нажаль, я вже змушений визнати, що, умовно кажучи, "зіги" - це не просто або не тільки артисти. Бо серед них я побачив деяких знайомих, що давно еволюціонували в напрямку гітлерівського світогляду. Саме гітлерівського, з опертям на Ніцше, посиланнями на "Мейн Кампф", наслідуванням зовнішніх (іміджевих) проявів, тощо.

   Якщо це не просто найняті Москвою "артисти", то справа ще гірше. І якщо мої згадані знайомі мають в тих організаціях вагу та якщо їхні погляди відображають реальну ідеологію, світогляд тих спільнот, то я не здивуюся й етнічним погромам, і ще багато чому негарному з їхнього боку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | yes

    Re: Заткніться і не робіть з одиничного загального

    Цих десять чи сто пацанів, про який ви тут переполох здійняли, через два роки забудуть про нинішні захоплення.

    Ви не з того боку шукаєте загрози, а бавитеся дурницями. На такі речі ніхто серйозно не звертає увагу.

    Це фігня порівняно з тим, що через всього 20 років Європа буде мусульманською і Ізраїль також. Без жартів.

    Шукаючи на гівні сметани ви робите з себе перепудженого клоуна і відволікаєте від суті питання: "Чому міліція Луценка лупила хлопців?" "Чому там нічого не змінилося з того часу коли топтали кравченюги труну Володимира?"

    Саме ця машина, якщо почне вам кості ломати за національною ознакою, то ви навіть не втигнете у штани наробити.

    Тому у першу чергу потрібно луценгів гасити від проявів людиноненависті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | один_козак

     Отож-то й хвилює.

     Що ви для тієї машини створюєте попит, на якому вона може рости.

     Не натягуйте на себе ризи зла, щоб люди на вас не реагували як на зло.
     Нагадую ще раз: На Покрову міліція місцями просто-таки включалася у хід святкування та поминання героїв, а не била учасників акцій.

     То хто тим пацанам лікар, як вони шукають непотрібних пригод на свої плечі? Можете тепер пишатися.

     Те ж саме й щодо геополітики і перспектив цивілізації. Замість гуртувати українців, ви вкидаєте ще один непотрібний привід для роздраю.

     Згадайте Майдан. Там героїв, готових до самопожертви було тисячі й тисячі. Чому тепер вони ж вас засуджують і подекуди готові битися з вами?
     Думайте.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Jaderko

      Ви схожі на типового лузера...

      > Що ви для тієї машини створюєте попит, на якому вона може рости.
      Ця машина лише чекає слушної нагоди, аби знищити що-небудь українське. І ця машина ще не дійшла до вас тільки тому, що ось є такі хлопці, які кричать "Хайль!". Це так, бо на їх фоні ви персонально можете вважати себе лібералом. Але для машини будь-що українське є ворожим. І для вас має бути дзвіночком, що машина вас оминає. Вона вважає, що ви не є реальним ворогом. Вас запакувати взагалі нескладе ніякої проблеми.

      > Не натягуйте на себе ризи зла, щоб люди на вас не реагували як на зло. Нагадую ще раз: На Покрову міліція місцями просто-таки включалася у хід вяткування та поминання героїв, а не била учасників акцій.
      Дурницю розповідаєте. З тактичних міркувань перед виборами Тягнибоку дали можливість провести концертик. Саме дали, а не Тягнибок нав'язав комусь свою волю. Мета занадто прозора: Т-б має відтягти голоси у Юлі і тому антиукраїнські сили погодилися на такий карамболь.

      А в Симферополі та Одесі українців били тоді ж 14 жовтня.

      > То хто тим пацанам лікар, як вони шукають непотрібних пригод на свої плечі? Можете тепер пишатися.
      Лікар ви. Такий добрий та усміхнений... Такі як ви в 30-ті роки писали оди Сталіну на чистісенькій українській мові!

      > Те ж саме й щодо геополітики і перспектив цивілізації. Замість гуртувати українців, ви вкидаєте ще один непотрібний привід для роздраю.
      Це ви підспівуєте ворогам!

      > Згадайте Майдан. Там героїв, готових до самопожертви було тисячі й тисячі. Чому тепер вони ж вас засуджують і подекуди готові битися з вами?
      Таке враження, що ви на масових заходах окрім Майдану ніколи не були! Ви б якось прийшли на рядовий мітинг якихось вітренківців і послухали б їх, що вони кажуть про Україну, українців, Майдан... А вони усе це мажуть однією фарбою. Ви для них такий же нацист, як і хлопці 18 жовтня. Подивилися б на рила гандонів з ЄСМ, які напевно причетні до образи на Говерлі. Послухали б, як вони радіють з будь-якої невдачі України.

      Де наша міліція? Де? Я її не бачу! Або пройшлися "хресним ходом" кривославних мракобісів центром Києва з імперськими прапорами та портретами псевдосвятого Санта-Клауса-2. А вони, між іншим, пруться посеред вулиці Грушевського по осьовій лінії, беззаперечно порушуючи ПДР та створюючи аварійну небезпеку.

      Нема, бля, ментів! Нема, хоч око виколи...

      > Думайте.
      Нехай коняка думає. В неї голова велика.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | один_козак

       Господи, ну й каліки! ПАНОВЕ, почитайте оцей допис, на який

       я роблю "Re".
       Де правда? Де бодай якась логіка? Що тут можна вознати хочаб помилками? Суцільна антиреальна маячня.

       Цікаво, не мати розуму - це частина їхньої ідеології?
      • 2008.10.31 | Михайло Свистович

       Таки Ви. Бо Ви завжди програєтеRe:Ви схожі на типового лузера...

       Вас завжди б"ють. А про застосування якоїсь тактики для досягнення результату, як це робила УПА, не маєте й зеленого поняття.
      • 2008.10.31 | Михайло Свистович

       Re: Ви схожі на типового лузера...

       Jaderko пише:
       >
       > З тактичних міркувань перед виборами Тягнибоку дали можливість провести концертик.

       Ви можете заспокоювати себе якими завгодно словами, але результат залишається тим самим: 14 жовтня українці на головному Майдані столиці провели гучне святкування УПА (і суфікс -ик там недоречний). Натомість 18 жовтня вони не провели нічого та ще й виявили себе зв"язками із москальсько-імперським наймитом Корчинським.
    • 2008.10.31 | Михайло Свистович

     Re: Заткніться і не робіть з одиничного загального

     yes пише:
     > Цих десять чи сто пацанів, про який ви тут переполох здійняли, через два роки забудуть про нинішні захоплення.

     Тобто, Ви їх таки побачили. Курнули чи вдарились головою?

     >
     > Це фігня порівняно з тим, що через всього 20 років Європа буде мусульманською і Ізраїль також.

     Не будуть. Бо 20 років тому таке теж казали.

     >
     > Шукаючи на гівні сметани ви робите з себе перепудженого клоуна і відволікаєте від суті питання: "Чому міліція Луценка лупила хлопців?"

     Бо так питання ніхто не ставив. Натомість підіймалася проблема "Яке вони мали право бити морду нам, коли ми прийшли бити морду їм?"
  • 2008.10.23 | Abbot

   Бо треба до тих країн їздити...

   легально, із легальним правом на роботу, чи навпаки - відпочивати із повним гаманцем. Викидають під три чорти нелегалів, бандюків чи шльондр - і правильно роблять.

   Так само має робити й Україна: нормальний іноземець - бажаний гість, а той, хто порушує наші закони, отримає копняка під дупу для прискорення повернення на свою батьківщину.

   Але для цього аж ніяк не потрібні "хайлі", стилізація символіки під нацистську та інші атрибути "героїв" 18-го жовтня.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Jaderko

    Всє на барьбу с фашизмам!

    > Бо треба до тих країн їздити легально, із легальним правом на роботу, чи навпаки - відпочивати із повним гаманцем. Викидають під три чорти нелегалів, бандюків чи шльондр - і правильно роблять.
    Тобто їхній фашизм (а як інакше?) правильний, а наш не правильний, бо усе українське апріорно для такого інтелігента є неправильним. І нам пропонують безкінечну дорогу до цивілізації, як то зі вступом в ЄС! А ви вже це зробили? А от ще це і ми вас приймемо! І так до нескінечності.

    > Так само має робити й Україна: нормальний іноземець - бажаний гість, а той, хто порушує наші закони, отримає копняка під дупу для прискорення повернення на свою батьківщину.
    Чомусь усе навпаки виходить. Українці неначе вигнанці у своїй державі, а різні іноземці неначе пани...

    > Але для цього аж ніяк не потрібні "хайлі", стилізація символіки під нацистську та інші атрибути "героїв" 18-го жовтня.
    Для цього треба поставити ще з десяток пам'ятників Леніну, К2, Н2, Петі 1, Францу-Іосифу...

    Взагалі бажано не розмовляти українською мовою, бо Табачнік вважає то виявом нацизму. Мабуть треба не ходити у вишиванці, бо і бандерівці ходили у вишиванці, а Пєтя Симанєнка ніколи не вдягне на себе сорочку-антисемітку. Напевно вже час поміняти собі прізвище з якогось Ткаченка на Веббермана, щоб бодай ніхто не подумав, що в савєцкам паспорті було у вас написано "українець" в графі національність!

    Всє на барьбу с фашизмам!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Abbot

     На жаль. схоже що Ви або не вмієте читати,

     або не здатні робити висновків із прочитаного. Бо приписуєте опонентові те, чого він не казав і навіть не мав на увазі.

     Повторюю ще раз: я за те, щоб кожен народ був "господарем у своїй хаті". Тут наші погляди збігаються. Але я проти агресії проти будь-якого іноземця: серед них є порядні і корисні для нас люди.

     Символіка та лозунги нацистської Німеччини для мене так само огидні, як і символи комунізму. Я за заборону Компартії і відправку її лідерів до однієї камери із "хайлями" з ПУ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Jaderko

      Це ви нічого не розумієте!

      > Символіка та лозунги нацистської Німеччини для мене так само огидні, як і символи комунізму. Я за заборону Компартії і відправку її лідерів до однієї камери із "хайлями" з ПУ.
      Наразі, КПУ сидить в Парламенті, а хлопцям з ПУ шиють карні справи. Чого ж при "рівному" ставленні такі разючі відмінності?

      А це тому, що ви допомагаєте коммі нищити усе українське. Бо я не пішов з колоною Андріївським Узвозом на Поділ, а спустився на Майдан, де стояли коммі. Між іншим, питання, чому їх не розігнала міліція? Хіба вони мали якийсь дозвіл? Так от на Майдані мені відразу пояснили, що усі українці є фашистами та нацистами. Там так плакат і казав, що гнилий помаранч стає коричневим.

      Так от я бачу, що українська держава нічого не робить для борні з комунізмом, а бореться з українцями. От ввечері того дня 5 ментів охороняли пам'ятник Сифілітіку. А чому рік назад ніхто не охороняв Говерлу? Чому в 2005 році гнида Луценко дозволив кацапським морпєхам захопити маяк в Геніченську?

      Наша держава не зовсім українська. Більше того, вона потроху стає антиукраїнською.

      Нас іноді критикують за гасло "Україна для українців!", але натомість просувають гасло "Україна без українців!". Тому я і розумію молодих людей, які шокують суспільство.

      Того ж дня на відомій на Хрещатику стометрівці (відтинок між метро Хрещатик та Бесарабкою) бачив чувачка в спідниці (не шотландця). Мені здається, що "Хайль!" занадто м'який спосіб розворушити усіляку гнидоту...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | один_козак

       Так от це ж ви з "комі" і співпрацюєте! Фактично. (ред)

       Симбіоз.

       Jaderko пише:
       > А це тому, що ви допомагаєте коммі нищити усе українське.
       Знову збрехав.

       > ...я не пішов з колоною Андріївським Узвозом на Поділ, а спустився на Майдан, де стояли коммі. Між іншим, питання, чому їх не розігнала міліція? Хіба вони мали якийсь дозвіл?
       От у цьому б і я (і ми) підтримали кожного, хто ставив би питання.

       > Так от на Майдані мені відразу пояснили, що усі українці є фашистами та нацистами. Там так плакат і казав, що гнилий помаранч стає коричневим.
       Ну, то ви свої коричневі акції організовуєте для того, щоб зробити правдою комуняцьку брехню?

       То еце ж ви їм і допомагаєте нищити все українське. Саме таким чином. Бо, дякуючи вам, людей, які проти нацизму, комунякам та російським імперцям зручно направляти проти українського етнічного патріотизму та проти всього українського взагалі. "Нема національності - нема нацизму, нема війни, а є всезагальна любов". Ось до чого ви РАЗОМ з комуняками хилите суспільство.

       > Так от я бачу, що українська держава нічого не робить для борні з комунізмом, а бореться з українцями.
       Комунізм здох. Комуністи вже давно не комуністи, а хвіст російських імперіалістів. Вони потроху виздихають, і їм на зміну Кремль організовуватиме якихось православних "антинацистів". А щоб створити запит на таке, щоб запевнити суспільство у відповідній потребі - ваші nazi для них є дуже сприятливим явищем. Ви таким проектам робите "ФОПСТИЗ" (формування попиту й стимулювання збуту).

       > От ввечері того дня 5 ментів охороняли пам'ятник Сифілітіку. А чому рік назад ніхто не охороняв Говерлу? Чому в 2005 році гнида Луценко дозволив кацапським морпєхам захопити маяк в Геніченську?

       А що, не здогадуєтеся?

       > Наша держава не зовсім українська. Більше того, вона потроху стає антиукраїнською.
       Угу. І ви вирішили цей процес прискорити.

       > Нас іноді критикують за гасло "Україна для українців!", але натомість просувають гасло "Україна без українців!". Тому я і розумію молодих людей, які шокують суспільство.
       Я теж розумію. Але ті молоді люди не сприяють виправленню ситуації, а навпаки. На превеликий жаль.

       > Того ж дня на відомій на Хрещатику стометрівці (відтинок між метро Хрещатик та Бесарабкою) бачив чувачка в спідниці (не шотландця). Мені здається, що "Хайль!" занадто м'який спосіб розворушити усіляку гнидоту...
       Ви впевнені, що її треба саме розворушувати, а не щось інше робити?
      • 2008.10.31 | Михайло Свистович

       Re: Це ви нічого не розумієте!

       Jaderko пише:
       >
       > А це тому, що ви допомагаєте коммі нищити усе українське

       Допомагаєте ви розколом (проводите власні, а не спільні акції) та створенням непривабливого образу українця.

       >
       > на Майдані мені відразу пояснили, що усі українці є фашистами та нацистами. Там так плакат і казав, що гнилий помаранч стає коричневим.

       І Ви повірили?

       >
       > Так от я бачу, що українська держава нічого не робить для борні з комунізмом, а бореться з українцями

       І Ви своєю бутафорією цьому сприяєте

       >
       > От ввечері того дня 5 ментів охороняли пам'ятник Сифілітіку

       Це кому?

       >
       > А чому рік назад ніхто не охороняв Говерлу?

       Бо ніхто не повідомив, що йде туди нищити символи

       >
       > Чому в 2005 році гнида Луценко дозволив кацапським морпєхам захопити маяк в Геніченську?

       Питайте в Луценка

       >
       > Наша держава не зовсім українська. Більше того, вона потроху стає антиукраїнською.

       Так хто ж захоче українське, якщо воно таке, як я ото побачив по телевізору?

       >
       > Нас іноді критикують за гасло "Україна для українців!", але натомість просувають гасло "Україна без українців!"

       Нема такого гасла

       >
       > Тому я і розумію молодих людей, які шокують суспільство

       І дійсно шокують. Зокрема російською мовою спілкування. Та ще й захищають це своє право.

       >
       > Того ж дня на відомій на Хрещатику стометрівці (відтинок між метро Хрещатик та Бесарабкою) бачив чувачка в спідниці (не шотландця).

       І що? Він стояв саме там, де Ви збиралися покласти цеглину в розбудову України та не хотів відходити?
    • 2008.10.23 | один_козак

     Всі на боротьбу з дебілізмом!

     Jaderko пише:
     > Тобто їхній фашизм (а як інакше?) правильний, а наш не правильний,
     Знову збрехав

     > бо усе українське апріорно для такого інтелігента є неправильним.
     Знову збрехав

     > Чомусь усе навпаки виходить. Українці неначе вигнанці у своїй державі, а різні іноземці неначе пани...
     Так це пред'являти треба у першу чергу собі та власним, українським продажним шкурам у владі, що не виконують належні функції належним чином та зловживають. А відтак іноземці будуть поставлені на відповідні місця в Україні або щодо перебування на її території чи за межами. Корупція - то корупція. Хоч з участю іноземців, хоч без. Згадайте давній прикол: "Бей жидов, спасай Россию! Жидов перебили, а Россию так и не спасли..." А ви, бачу, прагнете це же ж таки дебілізм перенести в Україну.

     > > Але для цього аж ніяк не потрібні "хайлі", стилізація символіки під нацистську та інші атрибути "героїв" 18-го жовтня.
     > Для цього треба поставити ще з десяток пам'ятників Леніну, К2, Н2, Петі 1, Францу-Іосифу...
     А що, була така пропозиція від Вашого опонента?

     > Взагалі бажано не розмовляти українською мовою, бо Табачнік вважає то виявом нацизму. Мабуть треба не ходити у вишиванці...
     А що, мова, вишиванки і все інше без "хайлів" не можливі?
     Чи справа у тому, що після додавання до мови й вишиванок "хайлів" з мовою та вишиванками сучасним сусловим та андроповим зручніше воювати?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Jaderko

      Re: Всі на боротьбу з дебілізмом!

      >> бо усе українське апріорно для такого інтелігента є неправильним.
      > Знову збрехав
      Ви напевно не вчилися логіки, діалектики, риторики... Це були риторичні запитання, які своєю контроверсією мають підкреслити основну думку автора. Тому їхня опукла неправдивість не може бути брехнею.

      > Корупція - то корупція.
      Так ті іноземці не переймаються мораллю і двічи не думають давати/брати хабаря чи не давати/не брати. Я не знаю, чому це так. Чому чурки ставляться до наших жінок та дівчат апріорно як до повій? І як їм можна пояснити, що це не правильно? Вони ж своїм жінкам в Туреччині не пропонують займатися проституцією! Тобто вони чудово знають, що чинять не морально. Точніше, вони вважають нас за націю, яка не доросла до моралі. За дикунів. Раніше, в 15-18 століттях вони торгували нашими предками на базарах. В мене таке враження, що вони мало змінилися з тих часів і ми для них лише бидло.

      І зрозуміло, що Табачнікам на це наплювати, бо для них Україна лише спосіб набрати західних кредитів і їх потім роздеребанити і злиняти за кордон.

      >>> Але для цього аж ніяк не потрібні "хайлі", стилізація символіки під нацистську та інші атрибути "героїв" 18-го жовтня.
      >> Для цього треба поставити ще з десяток пам'ятників Леніну, К2, Н2, Петі 1, Францу-Іосифу...
      > А що, була така пропозиція від Вашого опонента?
      Це знов риторичне запитання.

      Ви пропонуєте вирішення питань у т. з. правовому ключі. Однак це не працює. Зокрема тому, що судді (ключова постать правового дискурсу!) просто беруть хабарі. І все. І праві чурки, бо для них давання хабаря не є великою моральною проблемою.

      І вони згодом почнуть купувати фракції в парламенті, як зараз купують ментів та санепідемстанцію на базарах.

      > Взагалі бажано не розмовляти українською мовою, бо Табачнік вважає то виявом нацизму. Мабуть треба не ходити у вишиванці...

      А що, мова, вишиванки і все інше без "хайлів" не можливі?
      Чи справа у тому, що після додавання до мови й вишиванок "хайлів" з мовою та вишиванками сучасним сусловим та андроповим зручніше воювати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | один_козак

       Останні репліки не прокоментовані і Ваше стало "моїм" а моє -

       "Вашим".
      • 2008.10.23 | один_козак

       Логіка. Її треба мати як спосіб мислення,

       а не тільки вивчати теорію ПРО логіку.
       Ви збрехали не за формою, а за змістом. Відтак немає сенсу описувати риторичні прийоми, які вживалися.

       Jaderko пише:
       > >> бо усе українське апріорно для такого інтелігента є неправильним.
       Ваш опонент нічого подібного не говорив, а ви висновуєте з його висловлювань абсурдні висновки. До речі, повністю так само, як і присутній у цій темі відвертий а нтиукраїнець. До риторики така поведінка має стосунок, а до логіки - жодного. Втім... Має свою логіку - логіку некоректної суперечки.

       > Так ті іноземці не переймаються мораллю і двічи не думають давати/брати хабаря чи не давати/не брати.
       Вони гвалтують українських хабарників?
       От я не беру й не даю. Плачу податки, компостую талончики. Де хабар, туди я не рухаюся, бо це гріх. Ліпше ще одну революцію робити. Якщо ми переконаємо таким чином діяти своїх співгромадян, то іноземним хабарникам доведеться жити за нашими правилами. Але проблема в тому, що наші самі нівроку хабарники, і не іноземці їх такими зробили.

       > Я не знаю, чому це так. Чому чурки ставляться до наших жінок та дівчат апріорно як до повій?
       А я знаю. Тому, що наші повії вже зробили таку "славу" в Європі та Росії нашим жінкам. Повія для багатьох стала "візитівкою" України.

       > І як їм можна пояснити, що це не правильно?
       Кому, "чуркам"??? Треба своїх дітей виховувати відповідним чином. Бо перескок від безбожного совка просто в бандитский "капіталізм" для багатьох в Україні означав справді повну деморалізацію. Але одні пішли в поля овочі вибирати, а інші вважали за краще себе продавати.
       Зробили (не чурки!) взірцями Роксолану та Інтердєвочку. Всякі жіночі журнали скільки років улещували дурепам, руйнуючи родинні цінності...
       Та невже Ви не знаєте... Але ж це ви будете говорити, що все те роблять жиди і чурки, а наші - бідолашні жертви просто...)))

       Кожен несе СВІЙ гріх!

       > Точніше, вони вважають нас за націю, яка не доросла до моралі. За дикунів.
       А я вважаю нас за націю, яка втратила мораль і здичавіла. Це правда, і це - наслідок руйнівного комуністичного виховання. Ще починаючи до 1917 року.

       Комуністи відняли основу моралі, а замість того ввели всякі заборони. А потім заборони впали і привіт.

       > І зрозуміло, що Табачнікам на це наплювати, бо для них Україна лише спосіб набрати західних кредитів і їх потім роздеребанити і злиняти за кордон.
       Авжеж.

       > > А що, була така пропозиція від Вашого опонента?
       > Це знов риторичне запитання.
       Це МОЄ запитання, і так, воно риторичне. А Вашим було переключення і зведення до абсурду.

       > Ви пропонуєте вирішення питань у т. з. правовому ключі. Однак це не працює. Зокрема тому, що судді (ключова постать правового дискурсу!) просто беруть хабарі.
       Я не виключав би революційної дії у цій ситуації. Але для того необхідною є єдність населення по всій території. Інакше буде війна всіх проти всіх та іноземне загарбання. Тоді буде легко стати героєм, але будувати Україну - навпаки.
    • 2008.10.31 | Михайло Свистович

     Та ну нафіг відволікатись на фігню Re: Всє на барьбу с фашизмам!

     Для цього є такі самі дурнувати "антифа", а нам - боротися зі справжніми ворогами, а не з маловпливовими маргіналами червоного чи коричневого кольору.

     Jaderko пише:
     >
     > Тобто їхній фашизм (а як інакше?) правильний, а наш не правильний

     Їхній теж неправильний

     >
     > > Так само має робити й Україна: нормальний іноземець - бажаний гість, а той, хто порушує наші закони, отримає копняка під дупу для прискорення повернення на свою батьківщину.

     То чого ви ходите маршами у студмістечках проти нормальних іноземців, які оплатили своє навчання валютою до бюджетів українських вузів?

     >
     > Для цього треба поставити ще з десяток пам'ятників Леніну, К2, Н2, Петі 1, Францу-Іосифу...

     Не потрібно

     >
     > Взагалі бажано не розмовляти українською мовою

     Бажано розмовляти

     >
     > бо Табачнік вважає то виявом нацизму

     Нам Табачник не указ

     >
     > Мабуть треба не ходити у вишиванці

     Краще ходити

     >
     > Пєтя Симанєнка ніколи не вдягне на себе сорочку-антисемітку

     Нам Пєтя не указ

     >
     > Напевно вже час поміняти собі прізвище з якогось Ткаченка на Веббермана

     Не час. Але цікаво, що у Вас -ман, а не -ов. Відразу видно, звідки ноги в "українського" фашизму ростуть.
   • 2008.10.23 | yes

    Re: Треба ...нуті депи захищають китайців, то хтось повинен +

    захищати українця у своїй державі.

    За 20 років я не чув про жоден законопроект у будь-якій європейській державі, яка би переймалася правами людей без громадянства.
  • 2008.10.31 | Михайло Свистович

   Re: Чому ви не кричите про нацизм та фашизм, коли вас роздягають до+

   yes пише:
   >
   > Побачити в Україні нацизм чи фащизм - то треба дуже добре накуритися, чи десь вдаритися головою з дитинства

   Ні, навпаки, таким треба бути, щоб його не побачити
 • 2008.10.23 | один_козак

  Про піраній. Не офтопік. __ Про форумних прихильників "nazi".

  Ходив я якось курінівським "зообазаром".
  Дивлюсь - якийсь дядько виставив на продаж незнайомих мені риб. Риби з високим тілом, майже прозорі (ніби полиняли), блідо-сріблястого "забарвлення", старанно тулилися в куточок "мобільного" акваріума.

  Питаю: "А що це за риби?"

  Відповідь: "Пираньи!" (таким тоном, наче "Тобі що, повилазило?!")

  Реагую: "Тю... Якісь вони у Вас на себе не схожі..."

  Відповідь: "А! Та, то они в шоке...)) Я их недавно только принес, так они еще в себя не пришли))"

  Я йому: "Гм.)) Такі грізні істоти й такі шоковані)))"

  Хазяїн риб: "А шо, вы не знаете, шо самые агрессивные твари, как праивло, и самые трусливые?"

  Тепер пояснюю, чому я згадав цю живу притчу.
  У цій гілці стало видно, що деякі шанувальники вуличного геройства схильні пояснювати причину несприйняття їхніх смаків тільки страхом опонента.
  Наполегливе "не бачення" раціональних аргументів щодо шкідливості своїх дій та постійне апелювання до страху/хоробрості наштовхує на думку, що мої опоненти не можуть вийти за межі оцих - своїх власних -координат. І приписують незгодним з ними свої власні риси. Тобто, від підтримки нововиявлених nazi людину може утримати тільки страх, а не глузд, не бачення мети й шляху?

  Хлопчики й дівчатка (та їхні сліпі або лукаві проводирі)!

  Зрозумійте просту річ: Закидони типу "Ти шо, боїся?!" на дорослих дядів не діють. Ви дорослим дядям аргументи пред'явіть. Чим корисна ваша справа? Чому ми маємо думати, що вона - не дурна (або зловмисна) витрата ресурсів на шкідливі для України дії? Чому варто заради неї порушувати спокій та псувати стосунки поміж громадянами України? Ставити під новий удар ворожої пропаганди ім'я України? Чим заперечите шкідливість вашої справи? Чому ви дієте так у руслі, так доладно для кремлівської пропаганди? Чи не одні й ті ж люди замовляють ваші акції перед російськими камерами та "репортажі" про ляльку гітлера як "хіт проджів" у Києві? Як розраховуєте перемогти і чи дійсно щось добре, а не зле будете робити потім? Як думаєте запобігати випещуванню Сталінів чи Пол Потів у вашому ать-два-середовищі?
  І так далі.

  Це, з тих що я бачив, третя або четверта спроба запитати вас про якісь розумні аргументи. А ви все відкрикуєтеся гаслами та звинувачуєте серйозних людей у боягузстві.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Via

   Прочитайте ще це - про народження нації

   Події 18 жовтня 2008 року в третій українській республіці майже лишилися непомітними через олігофренію більшості представників ЗМІ та через расову приналежність тих, кому ЗМІ належать. Українців годували репортажами з педерастично-гламурного «Тижня високої моди» та іншим непотребом. Країна майже не дізналася, що на скривавленій бруківці Володимирської та Іриниської вулиць сталося значно більше аніж сутичка між ультраправими та міліцією. Фактично, відбулося народження нової нації.
   Українців у вовчій подобі. Вперше за всю історію існування буржуазно-демократичної держави, охоронці плутократії отримали по зубах. Вперше кількість затриманих сягнула 147 осіб. Вперше Степану Бандері та Роману Шухевичу, які перебувають в українській Вальгалі не соромно за нащадків. Вперше представники сходу та півдня України складали більшість на марші УПА. До того ж, не слід забувати, що саме в цей день стало гранично ясно та зрозуміло, ким є насправді керманичі третьої української республіки і задля чого їм потрібні ОУН та УПА. 18 жовтня 2008 року довело з античною холодною простотою, що між консервативно-революційною ідеологією ОУН та соціал-дарвіністськими витребеньками-побрехеньками слизьких ющенят не має і бути не може нічого спільного. Звичайно, можна носити вишиванку, співати «Лєнта за лєнтою » та називати себе бандерівцем – це не становить небезпеки для неоліберального режиму. Якщо підгавкувати неоліберальним псам та вурда- лакам, не знимаючи при цьому мазепинки – то за це можна отримати смачні недоїдки з панської учти. Коли ж, українські патріоти відмовляються від приготованої для них ролі фольклорних блазнів та міських божевільних, то з ними чинять приблизно теж саме, що НКВС чинило з галичанами, звинуваченими у бандпособництві наприкінці 1940-их. Слово «соціал-націоналізм» від 18 жовтня стало єдиною парадигмою спротиву по відношенню до того сатанинського устрою, який було стверджено на обох берегах Дніпра у 1991 році. Від 18 жовтня стало зрозуміло геть усім, що третя українська республіка та червоно-чорна воююча Україна є державами-антиподами та державами-ворогами. На жаль, за це сакральне знання, молоді українські патріоти були змушені заплатити власним здоров'ям, свободою та кар'єрою. Втім і за це є винагорода. Шкода, що не у нашому пласкому Мітгарді. У Вальгалі …

   Тарас Махно

   http://rid.org.ua/ukr/index.php?option=com_content&task=view&id=300&Itemid=1

   http://gurvinyk.livejournal.com/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Abbot

    Ваша Україна - не червоно-чорна, а коричнева

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Via

     Моя Україна - жовто-блакитна

     Але доки нею керують вороги - бойовий прапор у нагоді. А німцям ніхто молитися не збирається - у нас свій український шлях.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Abbot

      Тож беріться до справи!

      Замість "окремого" маршу - приєднуйтесь до святкування саме у СВЯТО. І розпочинайте свою боротьбу проти реальних ворогів - хоча б тих же червонопиких, вітренок та інше.

      Бо поки що виглядає, що головна мета ПУ - це поглиблення розколу в націоналістичному та патріотичному русі, протиставлення радикальних націоналістів та ліберальних нацдемів, що автоматично посилює справжніх ворогів України...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | omela

       +1

      • 2008.10.23 | один_козак

       +1. Але...

       Не так, як у минулому році. Бо та сама біда, тільки ще гірше була.
       Вони замість збирати - розкидають. Розганяють народ подалі від національної ідеї.
   • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

    А із цим погоджуся

    вичайно, можна носити вишиванку, співати «Лєнта за лєнтою » та називати себе бандерівцем – це не становить небезпеки для неоліберального режиму. Якщо підгавкувати неоліберальним псам та вурда- лакам, не знимаючи при цьому мазепинки – то за це можна отримати смачні недоїдки з панської учти.

    - влучно! Це і є те, чим займається всі роки "українська інтелігенція". Одівши дикунське пір'я блазнює за гроші.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | один_козак

     Дивіться, як вони сходяться у позиціях - московці і naziя

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Наталка

      Дивіться скільки старих зазомбованих комуною пердунів тут!

      переляканих. Сам ніц не скажу і другого лайном облию.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | Sean

       Талю, Ви дуже хочете, щоби Вас забанили?

       Якщо не дуже, можна без образ щодо відвідувачів?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | Кравчук

       Re: Дивіться скільки старих зазомбованих комуною пердунів тут!

       Дебати навіяли спогад - бабуся розповідала як в 42 офіцер СС моїй 2-річній тітці пхав до рота пістолет, тому що дід воював в ЧА, а в 33 українці-люмпени(не гебреї і москалі) вигрібали все зерно , а ввечері пиячили. В цей час навколо діти помирали від голоду. Це стосовно українського питання і нацизму.
       Незалежно від національності є підари , а є люди. От підарів й треба виховувати. Поважай себе, родину, нарід, інших людей, не стань рабом і підлабузником як осіб так і ідей. Кожну людину стрічай по його якістям, а не по відношенню до роду, племені.
       ПС. На фотці побачив "керівників" - Корч, Корчинська, ще пару відкормлених писків, якщо вони "керували" - то все ясно.
      • 2008.10.23 | один_козак

       Тут вже читали? (л)

       http://www2.maidan.org.ua/n/free/1224753695
   • 2008.10.23 | один_козак

    не знаю, якого Ви чекали ефекту від прочитання...

    А ось, дивіться, як я це бачу. Ну, може, Ви мене зрозумієте...

    Via пише:
    > Події 18 жовтня 2008 року в третій українській республіці майже лишилися непомітними
    Дійсно? Ну, слава Христу.

    > ...через олігофренію більшості представників ЗМІ та через расову приналежність тих, кому ЗМІ належать. Українців годували репортажами з педерастично-гламурного «Тижня високої моди» та іншим непотребом.
    Ну, це авторське особисте. Нехай собі. Хоча щодо теленепотребу я дуже солідарний з автором.

    > Країна майже не дізналася, що ...Фактично, відбулося народження нової нації.
    Ги)) І я не дізнався, хоча вже котрий день про подію базікаю. :)

    > Українців у вовчій подобі.
    після цих слів я уважно шукав, кого ж це названо "українцями у вовчій подобі" - "народжену націю" чи тих, хто мордував пацанят на бруківці. Здається, народжену naziю. Я правильно зрозумів? Не віриться просто... Ще й асоціюється з дугінськими "пєсьєголовцамі". Моя старша рідня песИголовцями завжди називала всяких катів, а Дугін - особливо відданих служак. Прикметний асоціативний зв'язок між вовчою naziєю автора та песиголовцями Дугіна.

    > Вперше за всю історію існування буржуазно-демократичної держави, охоронці плутократії отримали по зубах.
    Да шо ві гаварітє?..
    Оце на стільки не можна без брехні? А, чи там якийсь сержант Беркуту таки постраждав? Не від злодія-кримінальника, а від новонародженого "патріота", що намагався стати "на варті nації" (зберігаючи правопис листівки)?

    > Вперше кількість затриманих сягнула 147 осіб. Вперше Степану Бандері та Роману Шухевичу, які перебувають в українській Вальгалі не соромно за нащадків.
    Привітати автора з таким досягненням? Чи познайомити з автором та його творчістю матерів затриманих?
    І що, автор дійсно вважає, що Бандера й Шухевич таким розгромом справжніх патріотів пашалися б? Чи пишалися б кількісним складом "спецбоївки", в яку романтичних пацанів заманили цинічні лідери?

    > Вперше представники сходу та півдня України складали більшість на марші УПА.
    Щиро кажучи, хотілося б думати, що така структура - від зростання на сході й півдні дійсно патріотичних настроїв, а не від зручності вербування "артистів" саме там. Щодо цього я просто не маю достатньо інформації

    > Коли ж, українські патріоти відмовляються від приготованої для них ролі фольклорних блазнів та міських божевільних, то з ними чинять приблизно теж саме, що НКВС чинило з галичанами, звинуваченими у бандпособництві наприкінці 1940-их.
    Можна подумати, що єдиний спосіб відмовитися від ласки поганої влади - це створити якусь злу провокацію. Чи заради якої великої користі пацани понесли себе на побиття? Досі крім "набити пики" старим комунякам жодної нормальної мети не вказано. "Просто відсвяткувати"? так на Покрову було святкування. А! Так! На Покрову воно ж не було небезпечне для гнилої влади! А 18-го - було? Для влади???

    > Слово «соціал-націоналізм» від 18 жовтня стало єдиною парадигмою спротиву по відношенню до того сатанинського устрою, який було стверджено на обох берегах Дніпра у 1991 році.
    Він що, у Христа вірує? Чи теж, як мій знайомий Едік поєднує християнство з язичництвом, наслідуючи Шікльгрубера?

    > Від 18 жовтня стало зрозуміло геть усім, що третя українська республіка та червоно-чорна воююча Україна є державами-антиподами та державами-ворогами.
    Прошу пардону... Цей хлопець нашій українській державі, за яку ми стільки витерпіли, війну оголосив??? Не її негідним керуючим, а власне державі?

    > На жаль, за це сакральне знання, молоді українські патріоти були змушені заплатити власним здоров'ям, свободою та кар'єрою.
    Сакральне знання! Не сакральне знання, а скандальну розкрутку авантюрного (або ворогом інспірованого) "антисистемного" політпроекту.

    > Втім і за це є винагорода. Шкода, що не у нашому пласкому Мітгарді. У Вальгалі …
    То воно - якась секта, чи що? А звідкіля ці германські (чи яківські) назви?

    > Тарас Махно
    Ось, кому мають бути вдячні матері романтичних хлопців та вся Україна...
   • 2008.10.23 | omela

    з тексту одне ясно: розуму там мало

    Все апеляції до емоцій... Не до розуму.

    Нахапалися термінології: "неоліберали" (підозрюю, що пересічний член згаданої організації не зможе пояснити, що то таке є).

    Це все розраховано на дуже молодих людей.

    А нічого особливого 18 жовтня не сталося.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | один_козак

     Особливого...

     Ну, щодо народження чогось - це, звичайно, перебільшення, як мінімум.
     Але сталося.
     Подвійна провокація.
     До міліції теж серйозні питання.
     І дійсно, якщо комуняки маніфестували несанкціоновано, а ПУ, УНТП та БКорч - фактично, санкціоновано, то чому лупили ПУ, УНТП та БКорча, а не червоних?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | omela

      Re: Особливого...

      Я в сенсі, що народження нації не сталося. І немає чим хвалитися. Повелися на явну провокацію та тупо підставили людей під кийки.

      один_козак пише:
      > До міліції теж серйозні питання.
      > І дійсно, якщо комуняки маніфестували несанкціоновано, а ПУ, УНТП та БКорч - фактично, санкціоновано, то чому лупили ПУ, УНТП та БКорча, а не червоних?

      Тому що Беркут.
      (Який вже давно пора розігнати, бо скандалів черз нього аж занадто)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | один_козак

       А хіба Беркут сам вирішує, кого пускати, а кого лупити?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.26 | Onnelikku Uut Aastat

        Re: А хіба Беркут сам вирішує, кого пускати, а кого лупити?

        А вони, "сілавікі то-їсь", завжди тільки в один бік б'ють. Чи на службі, чи поза нею. Чи може тим двом літінантам, що Білозіра колись прибили саме під львівською прокуратурою (sic!), хтось наказував його вбивати за українську пісню? Яка, бачте, заваджала їм слухати глубокодуховний русскій шансон!.. Оце ж бо таких власне захисничків наша ненька має, тьху!
 • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

  Козакові

  Ви написали: "Не все у тому переліку турбує"

  Це і є та шпарина у яку лізуть тепер ваші ідеологічні нащадки та наступники. І їх не спинити. В Україні прилавки завалені вітчизняною нацистською літературою.

  А ви бунтуєте проти Черновецького, який наказав прибрати з Майдану отруйну гидоту.

  Ви вигадуєте якихось пригноблених демократів з УПА, толеруєте прояви ксенофобії та шовінізму.

  Ось і з'явилися вони, "патріоти" і так далі. Фінансують їх з самого верху. "Сонячна революція, третій гетманат".

  Хіба що одну непогану справу для України вони здатні зробити. Покінчити з попередниками...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Jaderko

   Кізак пану лиже сраку, а за те по мармизі!

   > А ви бунтуєте проти Черновецького, який наказав прибрати з Майдану отруйну гидоту.
   Черновецький такий сором'язливий хлоп!

   Узяв би відразу і запропонував оголосити 2009 рік роком без українців у Києві!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | один_козак

    Нема nazi дихання без брехні, ге?

  • 2008.10.23 | Abbot

   Про фінансування


   > Ось і з'явилися вони, "патріоти" і так далі. Фінансують їх з самого верху. "Сонячна революція, третій гетманат".
   >
   Фінансують їх з тієї ж кишені, що й Вас. Ті, хто дуже боїться цивілізованого "європейського" націоналізму, тож прагне забруднити його неонацистським лайном.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

    Еббот, а ви про третій гетманат чули?

    Це ажніяк не проект Росії, якщо ви її мали на увазі. Суто український проект, правда, линуть грошенята з-за океану. Але не зі США. І майже -- не з Канади. У руслі цього -- вії та наталки.

    Ніякого, пане Еббот, "доброго європейського" націоналізму не існує. Навпаки, Європа -- імперіалістична. А той "націоналізм" про який ви кажете у Європі називається просто...демократією! Народоупраління проти управління аристократичного. Є демократія і є не-демократія. Будь-який "східний", а себто "німецький" і його гілки, націоналізм, або націоналізм "етнічний" чи "етнокультурний" -- це не-демократія, і веде до нацизму.

    Це вже досить стара історія. І "не знати" її може лише людина, зацікавлена. Наприклад, у пригніченні інших. Негарно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | один_козак

     Знову московці і nazi сходяться

     Jost auf Meiborg пише:
     > ...націоналізм "етнічний" чи "етнокультурний" -- це не-демократія, і веде до нацизму.
     Підходять з різних боків, а сходяться. І як їм одне одного не любити? Не фінансувати?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Abbot

     Вибачте, це все демагогія.

     Адже "етнокультурний" націоналізм у великій кількості країн Європи і світу не суперечить демократії і є здоровою частиною організму демократичного суспільства. А в "чисто етнічного" націоналізму, що товаришує з нацизмом, прихильників - у межах статистичної похибки.

     А щодо "третього гетьманату" - питання не у формі, а у змісті, чи не так?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

      Re: Вибачте, це все демагогія.

      Адже "етнокультурний" націоналізм у великій кількості країн Європи і світу не суперечить демократії

      - до певної межі.

      А в "чисто етнічного" націоналізму, що товаришує з нацизмом, прихильників - у межах статистичної похибки.

      - у нормальній країні, а не у недорозвинутій чи збуреній. В Україні насправді дохвіга і більше прихильників нацизму. Просто вони невдало формулюють. Ось і виділяють тепер гроші пани мюллери-молодші на їхнє пришвидшене самовизначення.

      А це не демагогія, поважний пане. А умова участі у цивілізованому світі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | Abbot

       Re: Вибачте, це все демагогія.

       Якщо вже навіть Ви визнаєте можливість співіснування демократії та етнокультурного націоналізму, то в мене питань немає:)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

        Дик межа дуууже низька

        Тільки щось таке нацюківське як в Україні -- миттю до тюрми!
        Таке співіснування - супер!
  • 2008.10.23 | один_козак

   Черновецькому муляє українськість, а не тільки nazi

   І що пан запопонував би? Щоб не було nazi, то не треба й України? Ну, це, м'яко кажучи, не прийнятне...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

    не перекручуйте:)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | один_козак

     А що ж я перекрутив? Як Вас було слід інакше розуміти?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

      А так, пане козак!

      Торгівці на Майдані торгують такою самою літературою, яку ви наводите вище з обуренням. Але вас це не тривожить.

      Тобто, треба розуміти, що вас задовольняють книжки із назвами на кшталт:

      "Як москалі згноїли 100 мільйонів українців"
      "Осяйна Оратта - край українських гуїнгмів (та москальских єху)"
      "Адам та Їсус - українці?"
      "Лохнес та Україна: таємниця підземного та підокеанського каналу"
      "Голод як наш світогляд"
      "Як я воював у вермахті"
      "Горбоносі монстри - впорядники світу"

      і так далі.

      Незалежність України, розбудова у ній демократичного урядування та свободи підприємництва, можливо, приєднання до Європейської Унії, конкуренція, чи ті або інші сосунки з Росією не має до вищезгаданого жодного стосунку.

      Це звичайний нацизм, тепер з українським забарвленням, який дискредитує Україну. Але народився він не у Москві, хоча, мабуть, іноді змичка буває (всі ці расистські нюанси у них явно споріднені), а у "світлицях-читанках", безкінечного, отруйного ниття "свідомих учителів" про невимовні страждання українського народу. Другого за статусом, а почасти і першого народу імперії! Дикий нонсенс. І тим не менш. Пройшли роки, народився, закономірно, нацизм. Або відродився, якщо взяти до уваги які саме тексти вони читають. І в цьому є велика доля вашої відповідальності (схильний все-таки вас увважати за крайньо-правого, не нациста, але те є різниця між кішкою чорною та дуже темно-сірою).

      Нех жиє третя республіка!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | один_козак

       Зрозумів.

       Jost auf Meiborg пише:
       > Торгівці на Майдані торгують такою самою літературою, яку ви наводите вище з обуренням. Але вас це не тривожить.
       Можливо, я помиляюся, але я не прихильник повної заборони доступу до гадської літератури. Віддаю перевагу роботі задля вироблення імунітету.

       На "українських" розкладках деякі назви дратують. Але дещо з того читав. Відкинув, як розумієте.

       > Тобто, треба розуміти, що вас задовольняють книжки із назвами на кшталт:
       >
       > "Як москалі згноїли 100 мільйонів українців"
       Не читав. Вона погана?

       > "Осяйна Оратта - край українських гуїнгмів (та москальских єху)"
       Не знаю, що це. Не приваблює.

       > "Адам та Їсус - українці?"
       Це щось типу "родіни сланоф"?

       > "Лохнес та Україна: таємниця підземного та підокеанського каналу"
       Трохи комічно звучить. Не витрачав би часу на таке.

       > "Голод як наш світогляд"
       Це про піст, чи що?))

       > "Як я воював у вермахті"
       Це дивізія "Галичина"? Почитав би.
       Багряного "Вогненне коло" читав. Класна книжка! Маленька, а багато допомогла зрозуміти.

       > "Горбоносі монстри - впорядники світу"
       Це про всесвітню жидівську змову? Можливо, на пенсії почитаю, як не жаль буде часу на таке.))

       А що, Ви усе це читали??? :crazy:
       Й "і так далі - теж"?))

       Я заздрю Вашим можливостям! Це якось пов'язано з Вашою порфесією? :)

       > Незалежність України, розбудова у ній демократичного урядування та свободи підприємництва, можливо, приєднання до Європейської Унії, конкуренція, чи ті або інші сосунки з Росією не має до вищезгаданого жодного стосунку.
       Я не читаю також "страшенно Інтєрєсную газєту", "Вашу судьбу" та багато іншої "заніматільної" макулатури.

       > Це звичайний нацизм, тепер з українським забарвленням, який дискредитує Україну. Але народився він не у Москві, хоча, мабуть, іноді змичка буває (всі ці расистські нюанси у них явно споріднені)
       Вони й про організаційну спорідненість і бажані спільні дії не раз говорили.

       > а у "світлицях-читанках", безкінечного, отруйного ниття "свідомих учителів" про невимовні страждання українського народу. Другого за статусом, а почасти і першого народу імперії! Дикий нонсенс. І тим не менш. Пройшли роки, народився, закономірно, нацизм.

       Це ви вже чисто як московський імперець висновуєте. Я заперечую, що знання істоирчної правди та виховання розуміння цінності "своєї хати" обов'язково призводять до нацизму.
       Вам не подобаєтся, що у "світлицях" не заливаються "соловйом" про відвічне прагнення українців до злиття з росіянами та не замовчують всі лиха, яке те злиття принесло? Ну, то, мабуть, для цього Ви маєте якийсь мотив... Я такого мотиву не маю. Тому не вважаю за можливе заради запобігання виникненню нацизму замовчувати історію й брехати про минуле.

       > І в цьому є велика доля вашої відповідальності (схильний все-таки вас увважати за крайньо-правого, не нациста, але те є різниця між кішкою чорною та дуже темно-сірою).
       "Карочє, всє еті свідомиє - аццкіє фошизди." Ясно. Якщо комусь зручніше здається заради недопущення нацизму понищити етнічні відмінності, то я до числа таких дійсно не належу. Я віддаю перевагу вихованню поваги людей різних національностей до людей інших національностей.
       І який там я крайньо правий? треба буде подумати)) А треба?)))

       ПС: Цього разу я нічого не перекрутив чи, мо', знову щось не так?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

        Ні, нормальна розважлива відповідь

        Щодо цього:

        "Вам не подобаєтся, що у "світлицях" не заливаються "соловйом" про відвічне прагнення українців до злиття з росіянами та не замовчують всі лиха, яке те злиття принесло? Ну, то, мабуть, для цього Ви маєте якийсь мотив..."

        Справа не в цьому. Треба викладати історію без того, щоби у дітей розвивався комплекс меншовартості. Невеликого зла ми зазнали порівняно із гігантським територіальним здобутком, індустріалізацією, тощо.

        А соціалістично-народницький підхід до інтерпретації історії ще нікого до добра не доводив.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.10.23 | один_козак

         Мені складно це оцінювати. А Вам?

         Jost auf Meiborg пише:
         > Справа не в цьому. Треба викладати історію без того, щоби у дітей розвивався комплекс меншовартості.
         Авжеж. Але в той же час, я переконаний, діти України мають знати, що таке жити у несвоїх державах, і яка то цінність - мати свою державу.
         Проте, як там котра вчителька що викладає, скільки їх розумніших, а скільки дурніших, то я не перевіряв. Тому не знаю, що тут казати.

         Мої діти сприймають історію так, як Я їх вчу, як сприймають у колі більшості моїх товаришів по козацтву. Старший, бувало, з учительками й у суперечки входив. До речі, за галичан та за прибалтів. Але це вже більш політика, ніж історія.

         > Невеликого зла ми зазнали порівняно із гігантським територіальним здобутком, індустріалізацією, тощо.
         Вибачте, але подібний "бухгалтерський" підхід до співставлення вояцької, а також невинної, та ще й дитячої крові з економічними здобутками я сприймаю як людоїдство. Мабуть, я не Надлюдина, слава Господу.

         > А соціалістично-народницький підхід до інтерпретації історії ще нікого до добра не доводив.
         Що це означає? Чому воно доводить до зла?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2008.10.24 | Jost auf Meiborg

          Маю на увазі

          завжди бути за бідних, убогих, битих, і з їхньої точки зору оцінювати складні історичні процеси.

          Вашу позицію (проти "бухгалтерства") я розумію. Але не сприймаю.
          Тут ставлю крапку, бо не зійдемось:)))
        • 2008.10.23 | Abbot

         Про "невелике зло" - явное преувеличение.

         Думаю, прямые потери можно оценить где-то в 10 миллионов человеческих жизней. Это только убитых советами начиная с 20-х годов, включая и Расстрелянное Возрождение, и Голодомор, и репрессии 37-го, и расправу над Западной Украиной в 1939-41 годах, и повторное надругательство над ней же после войны, и прочая, прочая, прочая...

         А умершие в лагерях и ссылках? А лишенные дома на долгие годы или обреченные умирать на чужбине? А украинцы, пострадавшие с легкой руки Сталина от "братского" коммунистического режима Польши после войны?

         Я уже не буду говорить о вреде собственно коммунистической идеологии. До сих пор в областях Западной Украины, там где коммуноиды правили на 20 лет меньше, выше рождаемость, больше продолжительность жизни, меньше разводов, вензаболеваний и СПИДа, наркоманов и преступников на душу населения...

         ОБ ЭТОМ НЕЛЬЗЯ ЗАБЫВАТЬ!

         И какая там к лешему индустриализация - Вы же не дурак, и отлично понимаете, что здесь не Африка, и все равно были бы здесь и заводы, и электростанции, и прочее - как и в других европейских странах. И не надо было за это платить жизнями украинцев!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2008.10.24 | Jost auf Meiborg

          пане Abbot,, whatever

          Як ви теж маєте розуміти, в разі протривання УНР у нас років на сто була би тут у найкращому випадку Латинська Америка, правління латифундистів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.10.24 | Abbot

           Все можливо. Просто раджу не перебільшувати.

           І погодитись із тим, що немає цінності вищої за людське життя.

           І тому ніхто і ніщо не виправдає совєти і їхні злочини проти українців.

           Час лікує, але ніхто і нічого не забув. І не має забувати....
 • 2008.10.23 | Дядя Вова

  А давайте поставим мысленный эксперимент,

  давайте представим, что авторам этой листовки вдруг РАЗРЕШИЛИ претворить их идеи в жизнь. С чего вы тогда начнёте? Итак.

  один_козак пише:
  > [цитата] 4.Nація має право на моноетнічність власної держави... 5.Nація, як замкнена генетична популяція, має право позбуватися на своїй території іншорасової домішки шляхом депортації її носіїв на історичну територію їхнього проживання...

  Возьмём, например, меня. Я, пожалуй, являюсь 100%-м генетическим (а що це?) украинцем, НО не являюсь носителем украинского языка («и культуры»), НО достаточно свободно владею украинским языком из-за воспитания (бабушка), регулярного чтения на нём лекций в ВУЗе.

  Так меня куда - на «историческую родину»? А где это? Или - по губам, и изволь говорить как приказано?

  Ладно, проехали, перейдём к более интересному вопросу, моему окружению. Есть там «белые вороны», люди, которые пытаются и в быту говорить по-украински, и детей обучить в духе украинской культуры.

  Естественно я это не о чиновниках или своих начальниках, которые и марсианский готовы «выучить», лишь бы командные посты не потерять.

  Я о нечастых пока в Харькове чудаках-добровольцах. Не трудно догадаться, что почти все они НЕ коренные, НЕ генетические украинцы. Нетрудно потому, что именно таких людей обычно и мучает комплекс (может, правильный?) «ой, я живу в чужой стране, ой, надо знать их культуру», особенно заметный в среде интеллигенции.

  Большинство из них 100%-е россияне, есть евреи, азербайджанцы, армяне и т.д.

  Так их - тоже на историческую родину, «согласно документА», как модно теперь выражаться на канцелярите? В листовке же намешано много про «этнос», «расу»…

  Нет, мой вопрос относится не к тем умным людям, старожилам форума, с которыми мы подобное раз 100 уже здесь обсуждали. Мой вопрос, скорее, к Наталке или её украинским единомышленникам.
 • 2008.10.23 | Арій.

  Тоді всі люди - нацисти.  ""4.Nація має право на моноетнічність власної держави..."
  "5.Nація, як замкнена генетична популяція, має
  право позбуватися на своїй території
  іншорасової домішки шляхом депортації її носіїв
  на історичну територію їхнього проживання..."

  Нормально?

  Це було про нацизм.""


  А Ви хотіли би, щоб Ваша дочка вийшла заміж за негра і народила купу негритят?

  Якщо ні - Ви (згідно Вашої ж хвілософії) - нацист.

  Великий Кобзар, по Вашому - теж нацист, бо написав: "В свої хаті своя правда і сила, і воля". А це - саме те, про що пишеться в цих пунктах листівки.

  Нація не тільки МАЄ ПРАВО, а й ЗОБОВ"ЯЗАНА, якщо хоче ВИЖИТИ, регулювати питання генетики, в тому числі й шляхом, який може не сподобатись іншим націям.
  ""А ще там є ось таке:
  7.Nація має право відновлювати свій природній духовний, культурний та мовний простір шляхом ренаціоналізацїї своїх окремих
  представників та соціальних і
  регіональних груп населення, що були
  денаціоналізовані внаслідок чужорідної
  окупації, чи входячи до складу поліетнічних
  державних утворів або через вплив
  космополітичної культури.

  Читаю чи це, я відчуваю, що воно ніби десь те само, за що і я, але в контексті такої листівки виглядає так, що я зрозумію російськомовного українця зі Сходу-Півдня, якщо він з обуренням кричатиме про "насильницьку українізацію"."

  Наскільки я зрозумів з тексту - про НАСИЛЬНИЦЬКУ українізацію там нема ні слова.
  А контекст - кожен розуміє, як хоче. Це - Ваше особисте право.

  Тому-то й з висновком Вашим не погоджуюсь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Микола Гудкович

   Неправда

   Арій. пише:

   > А Ви хотіли би, щоб Ваша дочка вийшла заміж за негра і народила купу негритят?

   Що Ви маєте проти африканців?
   «Негреня» — не людина?

   > Якщо ні — Ви (згідно Вашої ж хвілософії) — нацист.


   > Великий Кобзар, по Вашому - теж нацист, бо написав: "В свої хаті своя правда і сила, і воля". А це - саме те, про що пишеться в цих пунктах листівки.

   Це він по-вашому є фашистом.
   Він писав про те, що в українців має бути свій дім.
   Дім є. Тепер ви хочете викинути з цього дому всіх, хто вам не подобається.
   Є різниця?

   > Нація не тільки МАЄ ПРАВО, а й ЗОБОВ"ЯЗАНА, якщо хоче ВИЖИТИ, регулювати питання генетики, в тому числі й шляхом, який може не сподобатись іншим націям.

   Яке відношення має нація до генетики?
   Ви думаєте, що російський чиновник Онищенко більший патріот, ніж я, наприклад?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Кравчук

    Не той шлях - Віа

    Те , що соціальні питання і питання справедливості хвилюють молодь - тільки на краще. Але якщо запаковувати це в дебільні ультрас ідеї - саме це й потрібно можновладцям. Показати непривабливе обличчя радикала "симпатика" УПА як послідовника нацистської ідеї з усім маскарадом і тупими закликами - саме цю картинку і замовили Вова і К., для власного вживання і для Європи.
    Віа - я бачу Ви, звинувачуючи інших, вважаєте себе крутішим борцем за Україну , чим , наприклад, Юрій Шухевич. Може пора оглянутись.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Наталка

     Вітрєнка відпочиває. Раніше про Бандеру теж свої таке говорили

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | Кравчук

      Re: Вітрєнка відпочиває. Раніше про Бандеру теж свої таке говорили

      Можна тільки розсміятися з порівняння. Яке відношення мають корчі, вії і Ви до Бандери. Бандера був реальний чоловік і з реальними справами. В даному випадку хвороблива уява призначила самих себе в авангард боротьби . Чи можна вважати боротьбу УПА рівнозначною маскараду на чолі з незрозумілими Корчами - тільки в "відходняку".
      Вам намагаються тут втямити , що маскаради з сутичками з пенсіонерами тільки шкодять боротьбі, збивають с пантелику молодих і підставляють людей під роздачу і строки ні за цапову душу.
      ПС. Згадав - з рік назад за наказу Корча братчики порізали дітей на лекції, за те , що ті щось там не так сказали. Братчики сидять?, а Корч й далі "вожак". Таке відношення до людей найкраще характеризує нововиявлених вождів.Різати дітей вони можуть , а от поставити на рахунок справжніх вовків-ворогів типу ПР - піджилки затонкі.
     • 2008.10.23 | сябр

      бандера з 1941 р. фактично був усунутий від боротьби

      Він сидів у тепличних умовах у концтаборі, у 1944 його німці випустили, і він залишився жити в Німеччині, проти якої він начебто боровся :) А боролися і вмирали в Україні зовсім інші люди, яких від довоєнного ОУНівського фашизму успішно вилікувала сувора реальність і необхідність спільної боротьби зокупантами людей різних національностей.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.24 | Пан Коцький

       А детальніше можна про тепличні умови в концтаборі?

      • 2008.10.24 | Abbot

       Повторюєте кацапську брехню?

       Так, в Україні воювали інші люди, і не тільки члени ОУН(б). Але ці люди дуже поважали Бандеру і справді вважали його лідером. Навіть реальні лідери та командири, такі як Шухевич.

       Діяльність Бандери після 1944 року була дуже корисною. Хоча б тому, що українська громадськість в Європі була дезорієнтованою, не мала правдивої інформації про події в Україні (почитайте про те, ЯК були шоковані бійці УПА, що рейдували Європою в 1947 і пробились до Німеччини!). І крім Бандери та ОУН майже ніхто з українців їхньою долею не переймався...

       Щодо "тепличних умов" - Вам відома доля братів Бандери?
      • 2008.10.25 | Наталка

       Сябре,з вашої родини ніхто в теплицях концтабору не сидів?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.25 | сябр

        якщо вже переходити на особистості..

        Дід моєї дружини (вже покійний) практично всю війну провів у нацистських концтаборах. двічі тікав. Його ловили. били і знову відправляли у концтабори. Умови перебування Бандери у Заксенхаузені йому здалися б курортом. І найголовніше - у 1944 р. німці не звільнили його з концтабору. як бандеру. звільнили радянські війська у 1945. А бандеру просто тримали про всяк випадок (це я вже Еботу відповідаю). Сполдівалися використати у своїх цілях. щоб українці стали гарматним мясом в боротьбі за порятунок третього райху (як сумнозвісна СС-Галичина). А брати бандери не були для німців важливими, тому їх і знищили. так само, як одних бичків господар ріже. а інших залишає для розплоду. Бандера виявився гарним бичком і навіть не намагався помститися німцям за знищених братів, а для еміграції теж обрав Німеччину- колиску нацизму.
    • 2008.10.23 | Via

     Ви вкажете мені шлях? :)

     ну давайте я вас послухаю - що там мені накаже нація у вашій особі?

     А шодо Юрія Шухевича - то за ним стоїть його рід, а за мною мій рід і я оглядаюся саме на них і звіряюся виключно з ними. Проте і Юрій Шухевич, і ви, і я робимо одну справу - вільну Україну.
     Не потрібно вказувати шляхи, методи і тактичні ходи іншим - реалізуйте їх самі, на власний розсуд. І ви будете праві. А хтось також сягне мети - але іншими методами. І то є добре.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.24 | Кравчук

      Re: Ви вкажете мені шлях? :)

      Вам вказувати? Навіщо - в кожного своє.Думаю всі ми маємо бути більш стриманими в гордині і більш людяними. Я себе не ставлю на один щабель з Шухевичом і не вважаю себе вправі підбурювати молодь на сумнівні речі.А якщо хтось колись зі мною ходив на серйозні речі і я відчував відповідальність за людей - то перші мандюлі отримував особисто і відходив останнім, не втрачаючи друзів.
 • 2008.10.23 | Sean

  Дорогі націоналісти, патріоти України і всі інші, будьмо уважні

  будьмо культурні і ввічливі одне до одного, ми ж Українці, а не москалі.

  Заздалегідь всім дякую від усієї адміністрації.

  Слава Україні!
 • 2008.10.23 | Сергій Вакуленко

  «Український простір» (Харків), №2 за 15 вересня 2008 р.

 • 2008.10.23 | catko

  найбільший в тому всьому прикол що "Патріот України" заснований

  і фінансований в харкові (був - тепер не знаю ким фінансований - але пацани з харкова автобусами їздять регулярно) гепою кернесом і фельдманом (ще в той час коли вони партнерами були по ринку барабашовці який тепер успішно згорів пару раз). один собі таким чином дістав халявну охорону ринку а другий привід качати бабло з жидівських антифашистських фондів бо "є факти що в україні фашизм цвіте".
  ті часи давно пройшли але рукописи не горять і обмовка когось тут про фельдманів саме по фрейду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | один_козак

   Якщо так, то логічно виглядає надмір зовнішніх прибамбасів за

   повної неспроможності раціонально пояснити мету конкретної акції.
  • 2008.10.24 | Арій.

   Якщо навіть це правда (хояч я не вірю), то й що?

   ХАМАС був заснований МОССАДОМ, але перетворився на головного ворога Ізраілю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.24 | Володимир I

    Re: Якщо навіть це правда (хояч я не вірю), то й що?

    +100
   • 2008.10.24 | catko

    кращого підтвердження джерел і цілей пу вже й не треба

   • 2008.10.31 | Михайло Свистович

    Re: Якщо навіть це правда (хояч я не вірю), то й що?

    Арій. пише:
    > ХАМАС був заснований МОССАДОМ, але перетворився на головного ворога Ізраілю

    Не був, брехати негарно
 • 2008.10.24 | Днепропетровец

  по поводу марша 18  Голова Київського крайового Братства ОУН-УПА Орест ВАСКУЛ:
  "Ми категорично проти спекуляції на імені УПА і жодного відношення до зазначеного заходу ні ОУН, ані Братство ОУН-УПА не має. Все це нагадує мені ситуацію 65-річної давності, коли проти УПА боролися як комуністи, так і нацисти. Провокаційні "спецзагони" діють і сьогодні, тільки в дещо іншому вигляді, створюючи "картинку" для промосковських ЗМІ. Ніякі вони не націоналісти і не "котрсистемні". Вони цілком вписуються в конкретну "систему", центр якої знаходиться за межами України. Ми обурені такими діями і рішуче відмежовуємось від них".
  http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3508

  Син легендарного Шухевича - Юрій:
  "Ми осуджуємо намагання притягнути національно-визвольний рух до маргінальних потуг на зразок так званих УНТП, «Братства» та інших проплачених структур.
  УПА, яка за свою історію зазнавала багато провокацій, відмежовується від акцій промосковськитх блазнів і застерігає патріотів від діяльності провокаторів. Ми засуджуємо провокації Москви та їх поплічників в Україні. Ми не допустимо спекуляції негідників на крові наших батьків".
  http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3514

  Українець у формі "Беркута" видавлює очі кацапському провокатору:
  http://gallery.korrespondent.net/ukraine/941

  всім добре відомо керівництво "Братства", УНТП та "Патріоту України" складають особи неукраїнської національності.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.24 | один_козак

   Так само десь у 90-92 роках ОУН писала про "деякі"

   молодіжні організації в Україні (до яких тоді мав стосунок той-таки Корчинський), що ті організації діють провокативно і пропонують методи, неприйнятні для поточного часу, чим кидають тінь на національно-визвольний рух.
   ОУН тоді просила такі організації не посилатися на неї (ОУН) чи то не виступати від її імені, щось таке.

   Але деяким молодим людям в Україні як раз дуже подобався образ бандерівця саме такий, як його малювала сов-ська пропаганда.

   Пізніше дехто з них опинився поза лавами організацій і зайнявся новими провокаторськими проектами, а організації тепер говорять про тих людей як про професійних провокаторів та агентів гэбэ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.26 | Jost auf Meiborg

    тож виявляється

    наталки, вії, арії і т.д. -- агенти Москви?
    Чи корисні ідіоти?
    Цікаве питання.
 • 2008.10.31 | Михайло Свистович

  А чого вони ліберастичну N використовують поряд з канонічною

  один_козак пише:
  >
  > "Ми, Українські Nаціоналісти
 • 2008.10.31 | Мірко

  Треба зрозуміти значіння термінів нацизн чи фашизм

  На націонал-соціялізм не виглядає, бо соціялізмом і не пахне.
  А фашизм це безфоремна вигадка Мусоліні яка мінялася із дня на день, хоч в загалі це була філософія однопартійної автократії - гей би такий собі багатократно гуманніший московський Сталінізм.

  Отже на що це все подібне тяжко відповісти. Здається найбільш подібне це якраз на Сталінізм/большевизм. А тому що Україна кожного 9-го травня прославляє старих бійців Сталінської імперії, значить разом із Ющенком прославляє ударщиків імперії зла, то яке право маєте на критику ПУ. Може ПУ пропонує якраз цю систему яку вже мали й далі маєте в Україні, - лише із зміною панівної московсьої на українську націю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.31 | один_козак

   Спілкування з окремими адептами тих рухів

   справляє таке враження, що там меншою мірою йдеться про протистояння Україна/Московщина, а більшою - біла раса/інші раси або "славянє"/жиди та чорно...пі, тощо.

   Щось під назвою "соціал-націоналізм" в агітації ПУ як раз прямо пропонується.

   Цитую листівку ще:
   "Ми сповідуємо ідеологію УКРАЇНСЬКОГО СОЦІАЛ-
   НАЦІОНАЛІЗМУ СОЦІАЛ-НАЦЮНАЛІЗМ - ЦЕ БОРОТЬБА ПРОТИ:
   1. Напливу кольорової міграції, що знищує нашу українську ментальність і культуру, несе кримінал, безробіття, наркотики, дикі звичаї, знищує нашу кров.
   2. Соціальної несправедливості, коли частина суспільства, купаючись у розкошах, спокійно дивиться на животіння своїх співплеменців.
   3. Розкладницького лібералізму, що породжує руйнацію влади, її безвідповідальність, гризню партій, інтернаціоналізм, терпимість до збоченців та інших дегенератів.
   СОЩАЛ-НАЦЮНАЛВМ - ЦЕ БОРОТЬБА ЗА:
   1. Принцип: «Україна для Українців, Європа для Європейців», за те, щоб збільшити народжуваність серед українського населення, знищити вплив Іншорасових та іншонаціональних чужинців в Україні.
   2. Принцип соціальної справедливости. Кожен відчує себе частиною народу тільки тоді, коли отримає гідне життя. Ми не проти, щоб існували багаті (але не надбагатії), але ми проти того, щоб Існували
   бідні. Ми за націоналізацію всіх надр і стратегічних підприємств. За те, щоб усунути з нашого життя неукраїнських олігархів усіх кольорів (Ахметових, Авакових, Фельдманів, Рабиновичів тощо). 3. Новий лідерський принцип влади. Авторитарні лідери керують усим, але й відповідають за все. Ми проти того, щоб існували грабіжницькі партії та блоки, що ні за що не відповідають. Ми за духовно й політичне здорове українське суспільство."


   Приємно, що тут немає про вищість і виключне право у світі однієї нації. Але дуже неприємно, що пропонується перетворити Україну на ксенофобську державу, куди боязно буде заглянути людині "іншої раси".
   Якось не хочеться щоб Україна мала політичне обличчя сьогоднішньої Москви.

   Крім того, ніби втаємничені люди подейкують, що чи то до ПУ, чи то до УНТП, чи то в обидві, ввійшли кадри зі зниклої СНПУ. (Чи я правильно називаю?)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.31 | один_козак

    Осьо ще шмат:(/)

    "НАША СТРАТЕГІЯ:
    від молодіжної бойової організації перейти до створення потужного всеосяжного Українського Соціал-Націоналістичного руху. Цей рух, зберігаючи ідеологічну єдність, повинен йти до перемоги трьома колонами:
    1. Соціал-Націоналістична партія. Ми повинні знищити шахрайську демократію її ж методами.
    2. Соціал-Націоналістичні професійні спілки. Солідарність українських робітників є найкращою запорукою соціальної справедливості.
    3. Бойова Соціал-Націоналістична організація «Патріот України». Ми візьмемо владу на вулиці в свої руки і не випустимо її до Нашої Перемоги!
    МАЙБУТНЄ НАЛЕЖИТЬ НАМ!!!"
   • 2008.11.01 | Мірко

    Ну то дураки та й вже

    Проте бентежить мене те що багато, як не більшість еміґрантів з України вдома спілкуються московською хоч українську знають, а поза домом виявляють расову фобію. Це ніби то інтеліґенти. Шукають Україні ворогів в Африці та далекому сході, коли справжні набагато ближче.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.01 | один_козак

     +1. Найгірший ворог - у власній голові, чи серці.

     Мірко пише:
     > Проте бентежить мене те що багато, як не більшість еміґрантів з України вдома спілкуються московською хоч українську знають
     Погана звичка. Малоросійство. І це є просто природний результат виховання-виростання в УССР. Повірте, бо я сам собі приймав свідоме рішення (у віці 8 років) про те, щоб цьому природному розукраїнюванню чинити спротив. А потім нагадував собі те рішення і примушував свою увагу читати українські, а не російські написи, коли був вибір. І це при тому, що батьківська сім'я була україномовна й з обуренням реагувала на русифікаціний тиск. Просто Київ як столиця радянської України...
     Але, як не дивно, чимало з російськомовних у побуті українців вдчуває себе патріотами укр. етносу і позитивно ставиться до українізації. Але пасивні і ніби чекають, що хтось їх українізує замість них, без їхньої участі.

     І таких людей московські політикани зараховують у кількість російськомовного населення, яке ніби-то потребує захисту від українізації. А вони обурюються за це на москалів і російською мовою відповідають: "Чиво вы лезете сюда, наведите лучше порядок у себя в России"))) Такого можете бачити безліч в інтернеті, у коментах під відповідними статтями та новинами.

     > ...а поза домом виявляють расову фобію. Це ніби то інтеліґенти.
     Москалізм...

     > Шукають Україні ворогів в Африці та далекому сході, коли справжні набагато ближче.
     А найнебезпечніші - внутрі себе.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.11.03 | Мірко

      Re: +1. Найгірший ворог - у власній голові, чи серці.

      Підписуюсь під кожним словом.
      один_козак пише:
      > Погана звичка. Малоросійство. І це є просто природний результат виховання-виростання в УССР. Повірте, бо я сам собі приймав свідоме рішення (у віці 8 років) про те, щоб цьому природному розукраїнюванню чинити спротив. А потім нагадував собі те рішення і примушував свою увагу читати українські, а не російські написи, коли був вибір. І це при тому, що батьківська сім'я була україномовна й з обуренням реагувала на русифікаціний тиск. Просто Київ як столиця радянської України...
      > Але, як не дивно, чимало з російськомовних у побуті українців вдчуває себе патріотами укр. етносу і позитивно ставиться до українізації. Але пасивні і ніби чекають, що хтось їх українізує замість них, без їхньої участі.
      >
      > І таких людей московські політикани зараховують у кількість російськомовного населення, яке ніби-то потребує захисту від українізації.<

      А це точно так.
      Другий клопіт що на це дивлються европейці, чи пак наші північно-американці і бачуть що справді Україна московськомовна країна. А українці в найкращому разі такі ж собі недо-москалі.
      Особисто країна тим так мене обридила що не спішуся вертатися і синів не посилатиму, хіба з калашником в руках.


      >А вони обурюються за це на москалів і російською мовою відповідають: "Чиво вы лезете сюда, наведите лучше порядок у себя в России"))) Такого можете бачити безліч в інтернеті, у коментах під відповідними статтями та новинами.
      >

      > (М) Шукають Україні ворогів в Африці та далекому сході, коли справжні набагато ближче.
      > А найнебезпечніші - внутрі себе.<

      П'ята колона,- особиста.
 • 2008.10.31 | Чучхе

  Я один раз заліз на їх сайт

  перше, що кинулося - "загинув наш білий брат О"Брайєн".

  Який це о-брайєн нафіґ українець?

  І як оце занепадництво перед білодопими європейцями співпадає з
  > "5.Nація, як замкнена генетична популяція, має
  > право позбуватися на своїй території
  > іншорасової домішки шляхом депортації її носіїв
  > на історичну територію їхнього проживання..."

  Взагалі, "патріотам України" один присуд - мочити у сортирах
 • 2008.11.03 | SignumDei

  Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

  Цей - один_козак, проплачений провокатор. Чому він САМЕ ЗАРАЗ підняв цю тему ))? Раніше його все його влаштовувало, а тут після 18-го тиц-киздиць, дали завданння виливати бруд на Патріотів, Братство, УНТП та інших... ну коломутить він тепер воду.

  Кому подобається бути лохом цього козляка, хай й надалі ведеться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.11.05 | Михайло Свистович

   Re: "Патріот України". Якщо це не нацизм та фашизм, то що таке

   SignumDei пише:
   > Цей - один_козак, проплачений провокатор

   Не судіть усіх по собі

   > Чому він САМЕ ЗАРАЗ підняв цю тему ))?

   Бо так йому захотілося

   > Раніше його все його влаштовувало, а тут після 18-го тиц-киздиць, дали завданння виливати бруд на Патріотів, Братство, УНТП та інших...

   Ні, просто до 18 вони не нагадували про себе
  • 2008.11.05 | один_козак

   Смішний Ви зі своєю чорнухою.)))Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".