МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Борейчук: Тимошенко має змиритися з поразкою

10/23/2008 | UPA_Podilya
Українські націоналісти переконані, що чим швидше вдасться зупинити шабаш БЮТ та провести дострокові вибори, тим краще буде для української держави. «Дії БЮТ швидше нагадують шабаш та «бєспрєдєл». Спочатку депутати від БЮТу на чолі з Юлією Тимошенко розвалили демократичну коаліцію, потім втрутилися у роботу судів, а тепер блокують роботу Верховної Ради, що унеможливлює прийняття необхідних законів для подолання економічної та політичної кризи», - зазначив заступник голови Конгресу Українських Націоналістів Володимир Борейчук.

«Подвійні стандарти лідерки БЮТ видно неозброєним оком. Яскравим прикладом цього є факт, коли очолюваний нею уряд прийняв зміни до держбюджету якими передбачено виділення коштів для проведення позачергових виборів і Президент відкликав свій Указ чим забезпечив роботу ВР, а депутати від фракції БЮТ заблокували роботу парламенту, щоб не прийняти рішення запропоноване їхнім урядом», - сказав Борейчук.

«Крім інтриг і втручання в дії інших гілок влади, прем’єру варто було б задуматися над тим чому ціни на бензин в Україні залишилися на попередньому рівні, коли ціна на нафту в світі знизилася майже вдвічі, або чому така висока ціна на хліб і має тенденцію до збільшення при дуже низьких закупівельних цінах на зерно та високому врожаю зернових в Україні. В чиї кишені йдуть надприбутки невідомо. Про це треба пояснити виборцям з екранів телебачення, замасть того щоб коментувати дії Президента та рішення РНБО», - акцентував Володимир Борейчук.

На переконання Борейчука, Тимошенко мусить змиритися з тим, що після дострокових парламентських виборів, Україна отримає нового прем’єр-міністра здатного навести порядок в українській економіці. «Досить руйнувати країну, потрібно з гідністю прийняти свою поразку та прорахунки і не доводити країну до банкрутства, а народ до злиднів», - наголосив заступник голови КУН Володимир Борейчук.

Відповіді

 • 2008.10.23 | UPA_Podilya

  Re: Борейчук: Тимошенко має змиритися з поразкою

 • 2008.10.23 | Taras-ods

  Так! Україна без Тимошенко!

 • 2008.10.23 | Николай Чернигов

  А что это за перец?

  Борейчук. Это кто такой? Уж не водитель ли того самого Лёшиного "Мерседеса"? Он уже намылился заменить Тимошенко в качестве самого рейтингового кандидата в Президенты Украины? Ну-ну! :lol: :lol: :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Taras-ods

   Де Ви рейтінги берете? Не смішить.

   Николай Чернигов пише:
   > Борейчук. Это кто такой? Уж не водитель ли того самого Лёшиного "Мерседеса"? Он уже намылился заменить Тимошенко в качестве самого рейтингового кандидата в Президенты Украины? Ну-ну! :lol: :lol: :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | Рута

    Re: Де Ви рейтінги берете? Не смішить.

    Ну й ви не смішіть, а точніше не робіть посміховиска з України і її громадян. Поміняйте ,,очкі" і придивіться разом з борейчуками і ющенками хто руйнує Україну, її індустрію і природні добра, ті що в надрах і ті що на землі. Ви безсоромно чи несвідомо захищаєте 5 колону. ...,,помагайте недолюдки матір катувати"..... і помагаєте, так, так, помагаєте!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".