МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перевірка Державної акредитаційної комісії

10/23/2008 | Майдан-ІНФОРМ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

________________________________________________________________________________

ПРЕС-СЛУЖБА

тел.: (044)486-25-21 тел./факс: (044) 236-60-20, press@mon.gov.ua

www.mon.gov.ua

______________________________________________________________________________________


23 жовтня 2008 р. КиївМіністр Вакарчук підписав наказ про організацію комплексної перевірки ДАК

та оголосив догану начальнику УЛАН МОН


На виконання рішення Колегії щодо результатів перевірки діяльності управління ліцензування, акредитації та нострифікації МОН та Державної акредитаційної комісії, міністр освіти і науки Іван Вакарчук підписав наказ про комплексну перевірку діяльності Державної акредитаційної комісії у 2006-2008 рр.


Міністерство освіти і науки у зв’язку зі зверненням окремих ВНЗ здійснило вибіркову перевірку роботи управління ліцензування, акредитації та нострифікації МОН та Державної акредитаційної комісії, під час якої були виявлені значні недоліки та порушення законодавства у роботі цих структур. Результати перевірки були обговорені на Колегії міністерства освіти і науки 17 жовтня 2008 року, яка, зокрема, рекомендувала провести комплексну перевірку Державної акредитаційної комісії.


Міністерство вже надіслало відповідні листи до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки та Головного контрольно-ревізійного управління.


За неналежне виконання своїх обов’язків, що підтверджено матеріалами перевірки діяльності управління ліцензування, акредитації та нострифікації МОН, начальнику УЛАН Михайліченку М.В. оголошено догану.
Прес-служба МОН

тел.: (044)486-25-21 тел./факс: (044) 236-60-20,

press@mon.gov.ua

80672687008Відповіді

 • 2008.11.20 | Світлана

  Re: Перевірка Державної акредитаційної комісії

  А чому лише догану? Колегія МОН рекомендувала звільнити Михайліченка. І чому не притягнуто до відповідальності Шинкарука, який і покриває Михайліченка, тому, що Шинкарук заступник Міністра?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.11.20 | Yaroslav

   Re: Перевірка Державної акредитаційної комісії

   Світлана пише:
   > А чому лише догану? Колегія МОН рекомендувала звільнити Михайліченка. І чому не притягнуто до відповідальності Шинкарука, який і покриває Михайліченка, тому, що Шинкарук заступник Міністра?
   Бо перевірка була вибіркова... Результата комплексної та реагування на них можна буде вважати показовими.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".