МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Допоможіть у питанні:"Чи є депутат недоторканий з боку санітара+

10/23/2008 | yes
з дурдому?

Я виходжу із того, що якось люди потрапляють у дурдоми і є який-небудь початок цієї процедури.

У яких випадках, я як громадянин можу звернутися до психіатрів, щоб вони ізолювали особу від суспільства чи провели курс примусового лікування.

Але йдеться не про просту особу, а про депутата Верховної Ради.

Відповіді

 • 2008.10.23 | Pavlo Z.

  Легко. Головне - забрати унього посвiдчення до приїзду санiтара

  - а тих, що кричить "Я - депутат!", у них не менше, нiж Наполеонiв:))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | yes

   Так це ясно. А у мене питання без ноток гумору.

   Pavlo Z. пише:
   > Легко. Головне - забрати у нього посвiдчення до приїзду санiтара

   Так це ясно. Питання у тому, як особа із депутатським мандатом визначається хворою і такою, яка потребує негайного лікування та спокою?

   У Хвильового все гарно розписано, як воно діє при диктатурі, ми пригадуємо, як це було організовано у період "розвинутого" соціалізму. Але зараз, в умовах демократичного устрою, цілком законно.

   Наприклад, чи може голова ВР звернутися до міністра здоров"я, щоб він просив професуру провести консиліум з приводу психічних розладів такого-то депутата. І на грунті такого заключення примусово його госпіталізувати, звичайно, не позбавляючи його під жодним приводом мандата.

   Наприклад, група депутатів, до кого вона повинна звернутися, якщо є виразні зовнішні ознаки психічних розладів у їх колеги?

   Тут можуть бути різні варіанти. Але суть та сама, що коли у депутата є інфаркт, то його везуть лікувати і він ніяк не позбавляється мандата.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".