МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підписантам «Заяви вісьмох»

10/23/2008 | Via
Підписантам «Заяви вісьмох»

Богдану ЧЕРВАКУ - провіднику КМО ОУН(м),
Андрію ТАРАСЕНКО - командиру КМО "ТРИЗУБ" ім. C.Бандери,
Ігору МАЗУРУ-ТОПОЛІ - голові КМО УНА-УНСО,
Юрію ШЕПЕТЮКУ – голові КМО КУН,
Олександру РЕЗНІЧЕНКО - голові КМО “Української партії”,
Ігору ЛІСОДІДУ – голові КМО “Українська справа”,
Максиму БАЛАБКО - голові КМО МНК,
Тарасу РОНДЗІСТОМУ - заступнику голови
Центру Національного Відродження ім. С.Бандери.

В зв'язку з публикацією вами ганебної заяви про відмежування від учасників подій на Марші УПА 18 жовтня 2008 року у м.Києві публічно заявляю про наступне:
1.Ваша заява про відхрещення є схваленням сучасного злочину комунізму проти українського народу і схваленням дій посткомуністичної влади України.
2.Будь-яку взаємодію з кожним з вас особисто та з вашими організаціями вважаю неможливо доти, доки ви не вивчите досконально суть справи про свавілля міліції, арешт учасників Маршу, ув'язнення та катування затриманих та інші подробиці справи, не зробите висновки з свого поспішного вчинку та не вибачитеся публічно про вашу недолуге непродумане підписанство чи слабкодухість.
3.Як учасник Маршу 18 жовтня, очікую від вас публічних вибачень перед українською молоддю, що у вихідний день на дозволеному владою заході потрапила у побоїще, влаштоване з метою розправи над найкращими синами України та гідними онуками вояків УПА.
4.З глибоким сумом констатую, що діяльність Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства дискредитовано, оскільки Ігор Лісодід, прикрившись у «заяві вісьмох» посадою голови КМО “Українська справа”, є головою Оргкомітету Міжнародного суду і одночасно став людиною, що комуністичні злочини схвалює публічно.
5.З глибоким сумом констатую, що Ігор Тополя, разом з багатьма членами УНА-УНСО ставши свого часу жертвою посткомуністичної влади у 2001 році, добровільно чи вимушено схвалює наступне свавілля цієї ж влади у 2008 році.
6.Прирівнюю ваш вчинок «підписантів заяви вісьмох» до вчинку Яворівського, Драча та Павличка, які відреклися від Василя Стуса, і щіро сподіваюся, що ви знайдете в собі сили та мужність покаятися за ваш вчинок перед українським народом, аби через скількісь років не з'явилася наступна заява «підписантів-двадцятьох» до наступного покоління незламаної системою української молоді .
7.Повідомляю всім партіям, що наявність у передвиборчих списках прізвищ «підписантів заяви вісьмох» розглядатиметься мною як унеможливлення голосування за таку політичну партію.
8.Повідомляю, що Патріот України - це безкомпромісні, незламні та сильні духом українці, за що власне й були заарештувані мало не у повному складі 18 жовтня . Їх хочуть зламати ще молодими - старі зламані системою боягузи, аби передати у спадок рабство і виростити ще одне покоління рабів. Щиро сподіваюся, що вас вистачить сили духу, мужності та мудрості урвати цей ланцюг рабства у власних душах і самолюструватися перед українцями за мимовільну хвилинну слабкість чи помилку.

Вікторія Омельченко, член Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства.

23 жовтня 2008 року.

Відповіді

 • 2008.10.23 | MV

  Не бачу жодного криміналу

  Не бачу жодного криміналу в оцій заяві.

  >До УНІАН передано заяву, підписану лідерами 8 київських міських націоналістичних організацій, в якій, зокрема, зазначається, що сьогодні, 18 жовтня, “низка організацій, які називають себе "націоналістичними", мають намір відзначити свято Покрови. У цьому зв’язку заявляємо, що українські націоналістичні організації разом з українським народом, представниками українських традиційних християнських церков відзначили свято Покрови 14 жовтня цього року”.

  >Як йдеться в заяві, “намір нікому невідомих людей, організацій, які видають себе за націоналістів, ще раз відзначити маршем у Києві свято Покрови розцінюємо як провокацію, спрямовану проти організованого націоналістичного руху та Української Держави в цілому”.

  >Автори заяви застерігають “різноманітних авантюристів та політичних провокаторів, що не дозволимо дискредитувати велике національне свято, яке справедливо пов’язується із діяльністю ОУН і УПА, національно-визвольним рухом”.

  >Вони також “вкотре” закликали Президента України, Верховну Раду, уряд “негайно визнати на державному рівні боротьбу ОУН і УПА, що припинить спекуляції та провокації з цього приводу з боку комуно-соціалістів, російських шовіністів та псевдо націоналістів”.

  >Заяву підписали: Богдан ЧЕРВАК - провідник Київської міської організації Організації Українських Націоналістів, Андрій ТАРАСЕНКО - командир КМО "ТРИЗУБ" ім. C.Бандери, Ігор МАЗУР-ТОПОЛЯ - голова КМО УНА-УНСО, Юрій ШЕПЕТЮК - голова КМО Конгресу Українських Націоналістів, Олександр РЕЗНІЧЕНКО - голова КМО “Української партії”, Ігор ЛІСОДІД - голова КМО “Українська справа”, Максим БАЛАБКО - голова КМО Молодіжного націоналістичого конгресу, Тарас РОНДЗІСТИЙ - заступник голови Центру Національного Відродження ім. С.Бандери.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | Jaderko

   Re: Не бачу жодного криміналу

   > Не бачу жодного криміналу в оцій заяві.
   Я ж і кажу з віночком "Прасті Іліч!" до пам'ятника Леніну...

   Нащо ляпати дурниці? Хто заважав цим поважним людям просто помовчати? Інакше дійсно так виходить, що вони підтримали ментів.

   Принаймні можна було обрати якусь іншу модуляцію незгоди з ПУ. Наприклад, можна було висловити жаль, що в маніфестації бере участь Корч.

   А так сталося, що одні українці засудили інших українців за те, що вони українці!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | DADDY

    Обережно:Пересмикування

    Jaderko пише:
    > А так сталося, що одні українці засудили інших українців за те, що вони українці!

    Так сталося, що одні українці засудили інших українців за те, що піддалися на провокацію ворогів України.
    Хайляти і ходити зі смолоскипом - це не є боротьбою за українську Україну.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Jaderko

     Re: Обережно:Пересмикування

     DADDY, a ви були на акції?

     Між іншим, там хайлянь майже не було. Ну деякі люди хайляли, але ж не всі і навіть не більшість!

     А менти били усіх підряд.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | DADDY

      Re: Обережно:Пересмикування

      Jaderko пише:
      > DADDY, a ви були на акції?
      >
      Не був - маю на хліб заробляти, навіть у суботу. Але я відповідав за безпеку проведення святкування 65-річниці УПА на Софіївські площі минулого року. Повірте мені, що тільки завдяки побратимам зі Львову, з Волині і Братству бойового козачого звичаю "СПАС" вдалося стримати і хоч трохи перенаправити колону "Патріоту", які так само зі щитами "перли" прямо на місце, де ми розташували "старих". А попереду колони йшов Сполох і мушу тут подякувати йому за розуміння. Саме тому на мене сумне враження справила присутність (а тим більше брутальний арешт саме Сполоха 18 довтня).

      > Між іншим, там хайлянь майже не було. Ну деякі люди хайляли, але ж не всі і навіть не більшість!
      >

      Свідомий українець НМХР мусить починати "вбивати" хайляющого ще до того як він остаточно підніме руку.

      > А менти били усіх підряд.

      Менти саме так завжди і роблять. Коли ми позаминулого року на Покрову стояли в лаві проти космонавтів біля пам"ятнику Незалежності, то у мене не було ніяких сумнівів, що бити будуть всіх і ребра ломатимуть всім.
     • 2008.10.23 | сябр

      Re: Обережно:Пересмикування

      "Між іншим, там хайлянь майже не було. Ну деякі люди хайляли, але ж не всі і навіть не більшість!"
      ну, для фотографування російськими журналістами цього цілком вистачило.
    • 2008.10.23 | Via

     Обережно - бережіть гідність і честь українців

     Смолоскипи не стоять на заваді визнати свавілля посткомуністичної влади проти українців.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | DADDY

      Re: Обережно - бережіть гідність і честь українців

      Via пише:
      > Смолоскипи не стоять на заваді визнати свавілля посткомуністичної влади проти українців.
      а) Ви мене знаєте особисто: вкажіть мені блск хоч на 1 мій вчинок який ганьбив би честь і гідність українців.
      б) підкажіть чим саме смолоскипна хода допомагає у боротьбі зі свавіллям пост-комуністичного режиму (з визначенням режиму я повністю згоден)
    • 2008.10.23 | catko

     дедді не парся. в той час коли ми ганяли по хрещатику прорив

     корч з вітрянкою слухав дугіна в росії, патріот україни охороняв у харкові ринок гепи кернеса а вія пробувала судитись за те що ющенка підмінили.
    • 2008.10.24 | один_козак

     Дедді, пересмикування для цих трьох - перманентний стан.

     Гірше за Алкса нумерованого. Втомили вони вже своїми пересмикуваннями.
   • 2008.10.23 | MV

    Спробуйте заперечити.

    >А так сталося, що одні українці засудили інших українців за те, що вони українці!

    Є українці, які несвідомі і працюють на користь наших ворогів. Можливо за гроші - кажуть, що у затриманих в кишенях були однакові конвертики. Можливо - через дурість.
    Спробуйте заперечити.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Jaderko

     Re: Спробуйте заперечити.

     > Є українці, які несвідомі і працюють на користь наших ворогів. Можливо за гроші - кажуть, що у затриманих в кишенях були однакові конвертики. Можливо - через дурість. Спробуйте заперечити.
     Я конвертів не бачив.

     Ні, безумовно, присутність братчиків мені не сподобалася, але я думав, що краще нехай Корч буде не проти України, ніж проти. Сталося не так, як гадалося. Але я не збираюся записувати у вороги тільки за те, що людина дещо радикально налаштована.

     Але ж знов таки, ми чомусь звинувачуємо тут хлопців, а не ментів. І я розумію чому. Бо ментам побоку, що ми тут про них балакаємо, бо жодного мента за злочини за часи правління Юги Луценка не було. Я не знаю таких. А от злочинів з боку ментів було безліч і це вам розповість будь-хто.

     Я розумію, що на ментах не пропіаришся аж ніяк, а на хлопцях можна до безкінечності доводити свою неперевершеність.

     Між іншим, чому вас персонально не було на тій акції? І чому ви вірите ЗМІ, а не вірите мені та Вії, які були на акції і все бачили власними очима?

     Вам вбили в голову певну систему координат і повідомлення ЗМІ впадають в ці координати, як цитати з совкових фільмів, а дія хлопців не впадає.

     Отака у нас біда. Між іншим, те що ми зараз бачимо на горі у Юлі та Віті, а саме їхню гризню є наслідком цього комплексу копнути свого і цим гордитися!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | omela

      Re: Спробуйте заперечити.

      Jaderko пише:
      > Ні, безумовно, присутність братчиків мені не сподобалася, але я думав, що краще нехай Корч буде не проти України, ніж проти. Сталося не так, як гадалося. Але я не збираюся записувати у вороги тільки за те, що людина дещо радикально налаштована.

      Корч - давно відомий провокатор, а не "дещо радикально налаштований".

      Ваша легковажність дорого може обійтися. (І це вже сталося)

      До речі, провокатори були і за ОУН, за УПА. У висліді їхньої діяльности завжди була велика шкода для визвольної справи.
     • 2008.10.31 | Михайло Свистович

      Re: Спробуйте заперечити.

      Jaderko пише:
      >
      > я думав, що краще нехай Корч буде не проти України, ніж проти

      Ні, краще хай буде проти. Тоді не зможе маніпулювати вами.

      >
      > жодного мента за злочини за часи правління Юги Луценка не було

      Було (стібатися з фізичних вад людини - ознака нецивілізованості)

      >
      > Я не знаю таких

      Ви і жодного отоларинголога з Шаргорода не знаєте, але це не свідчить про те, що їх там нема й не було

      >
      > Я розумію, що на ментах не пропіаришся аж ніяк, а на хлопцях можна до безкінечності доводити свою неперевершеність.

      Не бачу тут жодного піару. Вам слід вивчити, що це таке, бо навіть заява Вії - лише недолуга спроба.
   • 2008.10.23 | omela

    Re: Не бачу жодного криміналу

    Jaderko пише:
    > А так сталося, що одні українці засудили інших українців за те, що вони українці!

    Засуджено саму акцію, від якої вийшло більше шкоди ніж користи.

    Ви взяли участь у провокативній акції, або дали провокаторам (давно відомим провокаторам) перетворити її на провокативну.

    І побиття ваших Беркутом (що викликає співчуття) тут ні до чого. Але ви самі тупо підставилися, а провокатори те й мали на меті.
   • 2008.10.31 | Михайло Свистович

    Re: Не бачу жодного криміналу

    Jaderko пише:
    >
    > Я ж і кажу з віночком "Прасті Іліч!" до пам'ятника Леніну...

    Дурницю кажете, бо абсурдним є для противника Леніна йти до його пам"ятника з таким віночком. Невже так важко зрозуміти таку просту річ?

    >
    > А так сталося, що одні українці засудили інших українців за те, що вони українці!

    Не за те, що вони українці, брехати негарно
 • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

  Так, скоро старих н-д погонять на пенсію. А затім - і на нари.

 • 2008.10.23 | Jost auf Meiborg

  Як щирий ворог таких як "Патріот України", підтримую цю заяву

  Бо ж хочеться воювати із справжнім ворогом, а не із старими номенклатурними сцикунами, які дрожать за свої гранти, спонсорську допомогу та тепле місце біля якогось начальнега!

  Так що, давай Вікторія.

  Адже навіть дивлючись через приціл, хочеться бачити там щось приємне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.31 | Михайло Свистович

   Re: Як щирий ворог таких як "Патріот України", підтримую цю заяву

   Jost auf Meiborg пише:
   >
   > Адже навіть дивлючись через приціл, хочеться бачити там щось приємне

   Якщо справа дійде до прицілів, Ви дивитиметеся у нього хіба що замість бінокля - чи не пора накивати п"ятами, бо бандерівці йдуть :)
 • 2008.10.23 | Петро

  Re: Підписантам «Заяви вісьмох»

  Щиро поважаючи пані Вікторію мушу зазначити, що її безкомпромісність не завжди має під собою підстави. На жаль
 • 2008.10.23 | Арій.

  Вся плутанина з-за того, що не вказані

  конкретні провокатори - Братство і УНТП. Тому всі вважають, що мова в заяві йде про Патріот, як наймасовішу з організацій.
  Підписантам Заяви 8-х, вважаю, було б достатньо конкретизувати свою заяву таким чином. Тоді би всі питання до них були зняті (принаймні від мене)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.23 | omela

   +1 (ред.)

   > Підписантам Заяви 8-х, вважаю, було б достатньо конкретизувати свою заяву таким чином. Тоді би всі питання до них були зняті

   Саме так. Вказати провокаторів: Братство та УНТП, й висловити співчуття організації "Патріот України", що повелися, та застерегти від подібного на майбутнє.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.24 | Арій.

    Приємно, що хоч хтось мене розуміє

  • 2008.10.23 | Via

   У заявках до КМДА саме Патріот - організатор Маршу

   Міліція запакувала саме Патріот майже у повному складі. Те, що туди приблудилися Братство і УНТП - ще матиме оцінку у подальшому, хто що і навіщо робив.
   Але видавати таку заяву підписанти не мали права після того, що сталося. Якщо вони її заготували заздалегідь, а вона помилково була поспіхом оприлюднена, я б не реагувала так жорстко.
   Але я вчора говорила з Ігором Лісодідом - аби переконатися, що заява вісьмох не є дезінформацією, і уточнила, чи не змінилася його думка за ці дні. Ні, його думка така сама, як викладена в заяві - попри те, що злочин проти українців вчинила влада, він все одно за свавілля. А це жахливо.
   Ось тому я й видала заяву.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.23 | omela

    Re: У заявках до КМДА саме Патріот - організатор Маршу

    То значить Патріот України як організатор несе відповідальність за те, що акцію було перетворено на провокативну.

    Via пише:
    > Міліція запакувала саме Патріот майже у повному складі. Те, що туди приблудилися Братство і УНТП - ще матиме оцінку у подальшому, хто що і навіщо робив.

    На такі загрозливі симптоми звертати увагу та реаґувати треба не пост-фактум, (в подальшому), а ОДРАЗУ - ще під час акції (а якщо можливо, то й перед акцією), і чим скоріше тим краще. Якщо в Патріоті того не розуміють, нафіґ така організація потрібна, позбавлена розуму?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.23 | Via

     Аби ви там були - виб не говорили про реагування під час акції

     Це було справді неможливо - бо там було мерво, місили всіх підряд і лилася кров. Тому ваші теоретичні роздуми не мають жодного сенсу - бісля бою кулаками не махають.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.23 | omela

      Бити одразу почали?

      Коли до "патріотів" "притулилися" братчики корча та унтп? Чому цьому не запобігли? Чи намагалися?.. А то хто ж встиг так добряче похайлювати, щоби це зафіксували?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.23 | Via

       Читайте подробиці у посиланні

       http://bilozerska.livejournal.com/ - кілька останніх звітів, де ретельно викладено перебіг подій з фотографіями.
       Була дуже непроста ситуація, і ваші дорікування несправедливі - ще й досі незрозуміло, з чого почалося, бо майже всі свідки подій перебували під арештами.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.23 | Julij

        Re: Читайте подробиці у посиланні

        даний марш був запланованою провокацією. про що в "заяві 8" і говорилося. але молодь вийшла (хто - за грощі, хто - з ідеологічних переконань, не подумавши).
        така клоунада з камуфляжами і щитами потрібна справжнім бійцям УПА (покійним і ще живим), чи замовникам того маршу?
        результат - УПА знову примітизували до рівня ультраправих екстримістів ("брітоголовиє", "хайль"). російські ТБ все зазняли. результат більш-менш досягнуто.
        молодь - шкода. але треба все ж таки і самостійно думати, а не тільки Корчинського слухати. де цей революціонер 18 жовтня був?
       • 2008.10.23 | omela

        Re: Читайте подробиці у посиланні

        Читаємо:

        Зібралися біля Шевченка - людей з півтисячі. Збиралися довго, бо кілька частин учасників у різних місцях блокували мєнти, і їх довелося почекати.

        "Братчик" Лінукс казав, що ось, нас звинувачують у тому, що ми хочемо прирівняти воїнів УПА до ветеранів Радянської армії. Це неправда, вважає він, бо воїни УПА є набагато героїчнішими, адже небагато треба мужності, коли тебе призвали через військкомат, а бути добровільцями, як упівці, завжди більш почесно. Ще, здається, це він казав, що ми маємо очистити Київ від тих, хто проливав кров наших дідів, але оскільки ми миролюбні, прощаємо їм всі їхні гріхи :)

        "Від дівчат і жінок", які завжди допомагали своїм чоловікам у боротьбі, в разі потреби - і зброєю, виступала Надія Ватолкіна-Моклюк.

        Оксана Корчинська зверталась до молоді: "Ви - наша надія, без вас країна помре!" і казала, що це неправда, що молодь не буде робити щось не за гроші, а за ідею. І закликала всіх гуртуватися, адже стратегія ворогів - діяти на роз’єднання.

        Вікторія Омельченко казала, що сьогодні націоналісти зроблять все, щоб комуністи були покарані, а влада теж має відповісти за свої гріхи, а вороги будуть покарані до сьомого коліна, і що українська молодь має право знаходитись в Україні. А Віктор Брик прочитав вірша.

        Під час промов кричали звичайні для ультраправих гасла: "Кому належить Україна (Київ, світ)? - Нам!" тощо.

        Зіги - були, ніде правди діти. Небагато, більшість викидали все-таки кулак або три пальці, але були. Якщо не помиляюся, викидали їх лише УНТП-істи.

        ...

        Після побоїща я заскочила додому, кинула повідомлення у ЖЖ і зробила розсилку на пресу, і наздогнала колону вже на Контрактовій, куди вцілілі учасники спустилися Андріївським узвозом. Вцілілі - майже самі УНТПісти. За моїми даними, з них нікого не затримано! ("Зіги" кидали лише вони).        Виділення мої.

        Отже, ви перед початком маршу там промовляли, разом із братчиками під дружні хайлювання унтпістів. І це вас не збентежило, бо потім разом з цими провокаторами рушили на марш.

        То хто вам винний?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.10.24 | Via

         Мені ніхто не винний. Я робила те що мала робити

         бо чудово знаю, що жодна акція Патріоту України без автозаків та космонавтів не закінчується. І тому пішла маршем - дозволеним, зверніть увагу. Стала всередину коробочки - хоча мені глибоко незрозуміло, чому марш потрібно оточувати Беркутом і такій кількості - один космонавт на одного учасника. Звісно, що все подальше також потребує ретельного дослідження - десь на початку колони хитнулося кілька прапорів, а потому 150 чоловік запакували, мо хтось одному менту дулю показав? Питань - безліч.
        • 2008.10.24 | один_козак

         Цікаво, на скільки прямо це розуміти і як це розуміла присутня

         на мітингу міліція:

         omela пише:
         > Вікторія Омельченко казала, що сьогодні націоналісти зроблять все, щоб комуністи були покарані...
 • 2008.10.23 | Кравчук

  Re: Підписантам «Заяви вісьмох»

  Якого дідька не домовитися з хлопцями про спільний план, з тим же Тополею , наприклад?
  Думаю лаври хфюрера завважають.Святкування одне - а кожен "лідер" хоче замутити обовязково своє. Впевнений, якби йшли разом з досвідченим Тополею - такого б не було.В 2001 при зіткненнях УНСО показало себе як справжні бійці, при перших арештах своїх відбили.
  А тут, підставили непідготовлених людей під роздачу - 100% заплановану.
  Тополя сидів за спробу штурму адміністрації президента, а за що будуть сидіти юнаки наразі - за голу підставу.І не потрібно з хворої голови валити на здорову - розберіться в себе хто підставив, а хто як йолоп , повівся.
 • 2008.10.23 | catko

  якщо братство, унтп і патріот україни є уособленням

  справжнього і патріотичного українця - то краще я зразу виїду кудись нафіг звідси щоб не позоритись перед памяттю дідів.

  а взагалі ту всю пиздобратію попереджали і цього року і минулого і позаминулого і ще раніше - не лізьте зі своїми хайлями до упа - ви ще під стіл сцяти ходили коли ті, хто за то упа по тюрмах відсидів, потім капля за каплею відновлював про нього память в "незалежній" україні. так ні бля - вони ж такі всі нах патріотичні - що то за річниця упа без бійки з комуняками і мєнтами. типу в році більше дат нема щоб комунякам морду набити - нема тих "патріотів" чогось ні на 1-9 травня ні на 7 листопада з маршами та й 14 жовтня їх не було видно до 2006 року ні разу.
  а взагалі якби в мене була можливість я б тупо поставив до стінки всіх організаторів згаданого "маршу" і розстріляв - в першу чегру за тупе стремління далі малювати на камери картину "українського фашизму" а в другу чергу бо скалічили життя купі молодих людей ні за що ні про що.

  зи. віє - ти забула в свою анафему включити адвоката олега який на суді захищав хлопців - він одночасно і центр нац.відродження і українська справа.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.24 | Jaderko

   Треба вважати, що то були хлопці з Півдня та Сходу.

   Чомусь це взагалі не береться до уваги.

   Чи багато ми маємо реальних, а не мальованих українських організацій на Півдні чи Сході? Питання риторичне. І яким українцем можна бути в Криму, де усе українське апріорно подається нацистським?

   Ми мусимо вітати будь-який прояв українства з тих теренів та проявляти певну тактовність та мудрість. Натомість туто пропонується тотальне заперечення та засудження. Але хто узявся засуджувати в заяві 8-ох? Хіба їх вважають не за нацистів? Хіба не Тягнибок вдався свого часу до невиваженої заяви (а може і спланованої?)?

   Іще питання про фінансування. Я вважаю, що фінансування з боку ворогів є певною тонкою грою, якій тра вчитися теж. Гроші ж не смердять. Згадайте хоча б Леніна, який брав гроші у всіх.

   Треба брати в них гроші обов'язково, бо тоді у них просто буде менше грошей, аби фінансувати усіляки прориви.

   Хоча я десь розумю, що мої думки є своєрідною вищою алгеброю та тензорним аналізом для пересічного хохлігента.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.24 | один_козак

    Ще й як береться!

    Я раніше не вірив антинаціоналам з півдня, які стверджували, що всяку антилюдську бридоту чули особисто від українських (буцім-то)націоналістів, їхніх земляків. А тепер я їх розумію! Треба тільки їх ознайомити з позицію антиnazi. Мо, зрозуміють, що не з того висновки робили.
  • 2008.10.24 | Via

   Патріот України - безумовно є уособленням

   всього найкращого, що притаманно українській молоді - неляканій і незламаній. І вони прагнуть жити - всього-навсього. Мають повне право. Роззявте очі і уважно дивіться. А те, що ваш дід служив у Красній армії - то не його вина, а його біда - гребли всіх підряд. Ви ж зараз звинувачуєте дітей виключно у тому, що коло них десяток дурнів з УНТП хайлі кидали - а про суть того маршу взагалі думати не хочете. Молодь вийшла на вулиці СВОЄЇ країни - розумієте? Має право.
   Щодо Матківського - так, я була дуже рада побачити його на суді адвокатом Сергія Бевза. Він українець - і цим все сказано. А підписанти забули, що вони українці - з цього приводу я й сумую у своїй заяві.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.24 | один_козак

    Вже кілька днів запитую про позитивну суть того маршу -

    буде відповідь?

    Чого досягти збиралися?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.24 | Jost auf Meiborg

     Своєї мети вони досягли

     Їм потрібно загартувати актив зоною.

     На місті батьків цих дітей я би відстрілив яйця цьому Сполоху і його спонсорам.

     З іншого боку, на сто відсотків виконано завдання Корчинського, агента правлячого у Києві медіа-дуета Джангіров-Бектурсунов, "гвардії Черновецького". А саме дискредитації українського націоналізму.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.24 | Via

      За якої влади український актив загартовувся зоною, га?

      Якщо українців за шанування вояків УПА кидають до тюрем - то це яка у нас ніні влада. неі разу не комуністична, га?
      Майте совість дивитися правді у вічі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.24 | Кравчук

       Re: За якої влади український актив загартовувся зоною, га?

       Якщо вояки Упа не хочуть мати з вами діла і тупими нацистськими абракадабрами ви створюєте відразливий образ українця? То на кого ви працюєте, або хто вас має? Тільки не треба високопарних завивань.
       І ще , якщо група товаришів з Павлівки захоче пройти Хрещатиком в честь ветеранів УПА(що цілком можливо) значить потрібно їм надати повну волю і визнати їх за передовий загін борців? А деякі аналогії з постів напрошуються.
       Хочете ризикованої рев.діяльності - йдіть поверніть народу в пінчуків, суркісів, ахметових награбоване.Це не по брусчатці розводити клоунаду і не нафталінових коммі безпечно ганять.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.24 | Via

        То вийдіть і створіть приємний образ, чи хто заважає?

        легше всього нічого не робити і критикувати. Набагато важче щось зорганізувати, а ще важче 0- послати подалі всіх посткомуняк, які записали себе у спадкоємців героїв УПА. Нічого тут байки розповідати про "псування образу", на нараді щодо Маршу УПА минулого року хлопці з Патріоту правильно сказали "Найкраще відзначання УПА - бити морди ворогам". І я їм аплодую.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.10.24 | один_козак

         Що б я казав про це своїм бійцям, якби був

         командиром загону міліції?

         Via пише:
         > ...на нараді щодо Маршу УПА минулого року хлопці з Патріоту правильно сказали "Найкраще відзначання УПА - бити морди ворогам".
        • 2008.10.24 | Кравчук

         Розсмішили

         То як бити морди - герої, а як їм наваляли - то істерика.
         Віа , вибачте, жінок я намагаюся не ображати, але " краще з розумним згубити, чим з дурнем знайти". От яка моя думка про всю Вашу діяльність. Вам не платили, ви природньо намагаєтеся влізти в якийсь відстій і таким чином позиціонувати себе. Краще зайнялися б жіночими справами - може побут приведе Вас до тями. Вибачте, за різкість.
        • 2008.10.31 | Михайло Свистович

         Re: То вийдіть і створіть приємний образ, чи хто заважає?

         Via пише:
         > Нічого тут байки розповідати про "псування образу"

         Це не байки, а правда. Тому жоден ветеран УПА не з вами.

         > на нараді щодо Маршу УПА минулого року хлопці з Патріоту правильно сказали "Найкраще відзначання УПА - бити морди ворогам". І я їм аплодую.

         Тоді смішним, лицемірним та підступним є Ваше обурення, що вороги набили морду вам.
   • 2008.10.24 | catko

    Re: Патріот України - безумовно є уособленням

    Via пише:
    > А те, що ваш дід служив у Красній армії - то не його вина, а його біда - гребли всіх підряд.

    ???
    мій дід не служив в красній армії. ні один ні другий.
    з чого ви такий висновок зробили?
    а - може коли я писав про память дідів? то я мав на увазі що в гробах від діяльності братства-унтп-пу перевертаються ті діди що за незалежну україну все життя боролись. до тої категорії мої діди більше підходять.
 • 2008.10.24 | один_козак

  Зараз буде "суд над берією" (Via & co)

  Via пише:
  > 1.Ваша заява про відхрещення є схваленням сучасного злочину комунізму проти українського народу і схваленням дій посткомуністичної влади України.

  За якою логікою???
  У той же час, логіку сприяння вашого "маршу" антиукраїнській діяльності комуняк вам уже багаторазово і різноманітно пояснили.

  > 2....зробите висновки з свого поспішного вчинку та не вибачитеся публічно про вашу недолуге непродумане підписанство чи слабкодухість.

  > 3....очікую від вас публічних вибачень перед українською молоддю, що у вихідний день на дозволеному владою заході потрапила у побоїще, влаштоване з метою розправи над найкращими синами України та гідними онуками вояків УПА.


  З діями міліції дійсно треба розібратися. Але ж відмежування було не ще ДО бійки. І висловлювалося у таких формах: "- Ми категорично проти спекуляції на імені УПА і жодного відношення до зазначеного заходу ні ОУН, ані Братство ОУН-УПА не має. Все це нагадує мені ситуацію 65-річної давності, коли проти УПА боролися як комуністи, так і нацисти. Провокаційні "спецзагони" діють і сьогодні, тільки в дещо іншому вигляді, створюючи "картинку" для промосковських ЗМІ. Ніякі вони не націоналісти і не "котрсистемні". Вони цілком вписуються в конкретну "систему", центр якої знаходиться за межами України. Ми обурені такими діями і рішуче відмежовуємось від них" (Орест Васкул. 16 жовтня 2008р)

  > 4.З глибоким сумом констатую, що діяльність Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства дискредитовано, оскільки Ігор Лісодід, прикрившись у «заяві вісьмох» посадою голови КМО “Українська справа”, є головою Оргкомітету Міжнародного суду і одночасно став людиною, що комуністичні злочини схвалює публічно.

  ЯКИМ ЧИНОМ він їх схвалює? Де???
  У той же час, коли в Оргкомітеті працюють такі люди, як авторка "заяви на заяву", яка читає з власної голови, не товаришує з логікою, бачить те, чого нема і не бачить того, що у неї перед очима, то, мабуть, нам ще довго доведеться чекати суду над комунізмом. :(

  > 5.З глибоким сумом констатую, що Ігор Тополя, разом з багатьма членами УНА-УНСО ставши свого часу жертвою посткомуністичної влади у 2001 році, добровільно чи вимушено схвалює наступне свавілля цієї ж влади у 2008 році.

  Таке було? Де він його схвалив?

  > 6.Прирівнюю ваш вчинок «підписантів заяви вісьмох» до вчинку Яворівського, Драча та Павличка, які відреклися від Василя Стуса

  Чи не так само трійки прирівнювали наявність латинського словника у студента-медика до ознак шпигунства проти СРСР?

  > 8.Повідомляю, що Патріот України - це безкомпромісні, незламні та сильні духом українці, за що власне й були заарештувані мало не у повному складі 18 жовтня . Їх хочуть зламати ще молодими - старі зламані системою боягузи, аби передати у спадок рабство і виростити ще одне покоління рабів.

  Які аргументи, такий і "вирок".

  > Вікторія Омельченко, член Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства.

  Радий дізнатися прізвище цієї людини, котру не можна на гарматний постріл підпускати до серйозної роботи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.24 | Via

   А досі не знали мого прізвища?

   Боже ж яка трагедія - ви мене кудись там не підпустите :) І як я це переживу?
   Щодо злочину комунізму - то затримання 150 чоловік на дозволеному марші, катування їх у віддділках та заведення кримінальної справи на 9 чоловік (строє з них які є навіть не членами організацій)- цього замало?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.24 | один_козак

    Цього забагато, але у "підписантів" мова не про те!

    Via пише:
    > Щодо злочину комунізму - то затримання 150 чоловік на дозволеному марші, катування їх у віддділках та заведення кримінальної справи на 9 чоловік (строє з них які є навіть не членами організацій)- цього замало?

    Протест "підписантів" не проти того і не за те, що Ви їм інкримінуєте. Ви - лукава, нечесна і деструктивна людина. Корчинському гідна колєжанка!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.24 | один_козак

     І тепер уже прямо виступаєте проти братства УПА,

     а ніби-то виходили вшановувати УПА 18 жовтня. Це супербрудна політика! Ющам з балогами до вас далеко.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.24 | Via

      Чому ніби то - дійсно виходила і 14, і 18

      І що тепер - до яких націоналістів я належу, справжніх чи псевдо?
      А щодо ветеранів УПА - то їх право думати те, що вважають за потрібне і ходити туди, куди вони самі вважають за потрібне з будь-яких міркувань, вони мають право. Я їх не чіпаю.
      Мені огидні розборки типу "Тільки ми до УПА маємо відношення" Яке саме, хтось пояснить? Пільговики, мля, вишукалися :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.10.24 | Jaderko

       УПА є продовженням довгої традиції.

       Якось "антифашисти" не розуміють, що УПА не є якимось ізольованим явищем в українській історії. УПА продовжило довгу традицію боротьби за Україну, яка тягнеться з часів козацько-селянських повстань, починаючи з 15 століття.

       І їхня заслуга в тому, що вони зуміли в тих конкретних умовах надати українській традиції живої форми. Але це було тоді в 40-50-ті роки і консервування тих форм зараз виглядає настільки безперспективним, що нема про що й балакати.

       Нагадаю, що УПА формально тоді програло і не в останню чергу тому, що товклося на Зах. Україні і не хотіло перености серьозні бойові дії на територію супротивника. І УПА не вирішила проблеми заохочення Сходу та Півдня. І це треба нам вирішувати. І ось ми маємо українську ініціативу з Півдня та Сходу. І замість того, аби її підтримати нам пропонують її засудити!

       Хіба не дурниця?

       Усі тутешні "антифашисти" схожі на інтелігентів-лібералів, яких в 20-30-ті роки критикував Дмитро Донцов. Вони занадто переймаються абстрактними схемами, як ото щодо маршу 18-го, замість того, аби бачити живе життя.

       І чого ви так боїтеся тих ярличків, які вам навісять коміки?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2008.10.31 | Михайло Свистович

        Re: УПА є продовженням довгої традиції.

        Jaderko пише:
        >
        > Нагадаю, що УПА формально тоді програло і не в останню чергу тому, що товклося на Зах. Україні і не хотіло перености серьозні бойові дії
        на територію супротивника.

        Каждий мніт сібя стратегам, відя бой са старани :) Творці УПА зробили те, на що в ті часи не спромігся ніхто у жодній країні (хіба що АК у Польщі ще йде хоча б у якесь порівняння). Але завжди знайдуться люди, які не зробили і тисячної долі того, однак повчають тих, хто чогось досяг.

        >
        > І УПА не вирішила проблеми заохочення Сходу та Півдня. І це треба нам вирішувати.

        То вирішуйте, Ви ж краще за УПА знаєте, що слід робити :)

        >
        > І ось ми маємо українську ініціативу з Півдня та Сходу. І замість того, аби її підтримати нам пропонують її засудити!

        Такі ініціативи слід засуджувати незалежно від географії походження

        >
        > Усі тутешні "антифашисти" схожі на інтелігентів-лібералів, яких в 20-30-ті роки критикував Дмитро Донцов. Вони занадто переймаються абстрактними схемами, як ото щодо маршу 18-го, замість того, аби бачити живе життя.

        Не схожі, бо бачать саме живе життя, яке дало вам по голові, поки ви будували в ній абстрактну схему

        >
        > І чого ви так боїтеся тих ярличків, які вам навісять коміки?

        Не коміки, а народ
      • 2008.10.24 | один_козак

       Не ніби-то виходили, а ніби-то на вшанування.

 • 2008.10.24 | Panzernik

  В. Омельченко - это я так понимаю "псевдо" а настоящая фамилия

  Дубинская Майя Моисеевна - она же
  1. Моторина
  2. Витренко Наталья

  Тимошенко Юлия Владимировна она же -

  1. ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.24 | Via

   Настоящая - Омельченко

   Чого це я маю маскуватися у власній країні? :) Псевдо - Via
 • 2008.10.31 | Михайло Свистович

  Re: Підписантам «Заяви вісьмох»

  Via пише:
  > 1.Ваша заява про відхрещення є схваленням сучасного злочину комунізму проти українського народу і схваленням дій посткомуністичної влади України.

  Не є

  > 2.Будь-яку взаємодію з кожним з вас особисто та з вашими організаціями вважаю неможливо доти, доки ви не вивчите досконально суть справи про свавілля міліції, арешт учасників Маршу, ув'язнення та катування затриманих та інші подробиці справи, не зробите висновки з свого поспішного вчинку та не вибачитеся публічно про вашу недолуге непродумане підписанство чи слабкодухість.

  Вони це переживуть :)

  > 3.Як учасник Маршу 18 жовтня, очікую від вас публічних вибачень

  Нєт хуже - ждать і даганять :)

  > 4.З глибоким сумом констатую, що діяльність Оргкомітету Міжнародного суду над злочинами комунізму проти людства дискредитовано, оскільки Ігор Лісодід, прикрившись у «заяві вісьмох» посадою голови КМО “Українська справа”, є головою Оргкомітету Міжнародного суду і одночасно став людиною, що комуністичні злочини схвалює публічно.

  Не схвалює, брехати негарно

  > 5.З глибоким сумом констатую, що Ігор Тополя, разом з багатьма членами УНА-УНСО ставши свого часу жертвою посткомуністичної влади у 2001 році, добровільно чи вимушено схвалює наступне свавілля цієї ж влади у 2008 році.

  Теж не схвалює

  > 6.Прирівнюю ваш вчинок «підписантів заяви вісьмох» до вчинку Яворівського, Драча та Павличка, які відреклися від Василя Стуса

  У Вас манія величі

  > і щіро сподіваюся, що ви знайдете в собі сили та мужність покаятися за ваш вчинок перед українським народом

  нема за що каятися

  > 7.Повідомляю всім партіям, що наявність у передвиборчих списках прізвищ «підписантів заяви вісьмох» розглядатиметься мною як унеможливлення голосування за таку політичну партію.

  Повірте, що всі партії не знають про Ваше існування, і їм глибоко до лямпочки Ваше повідомлення

  > 8.Повідомляю, що Патріот України - це безкомпромісні, незламні та сильні духом українці

  Це вони кричать Ей-сі-ей-бі?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".