МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Падіння гривні і світова криза припиняться після виборів

10/24/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Заступник голови Національного банку України Олександр САВЧЕНКО прогнозує, що девальвація гривні і світова криза підуть на спад після закінчення виборів президента США.

Таку думку він висловив сьогодні ввечері в ефірі “5 каналу”.

"Коли світова криза вщухне, - ми чекаємо, що це станеться після виборів президента США, - наприкінці цього року і на початку наступного, як зараз іде попит на долар, потім будуть всі тікати від долара", - зазначив він.

О.САВЧЕНКО зазначив, що тільки-но криза закінчиться, "почнеться дрейф від долара до інших валют, в тому числі і до гривні". "Я вірю, що як тільки закінчаться кризові явища, гривня відіграє своє", - цитує заступника голови НБУ “Українська правда”.

Говорячи про офіційний курс гривні до долара протягом майбутніх місяця-двох, О.САВЧЕНКО сказав: "Він буде наближений до ринкового і зіллється з ним".

"Будуть два курси: курс безготівковий і готівковий. Сподіваюся, через місяць-два він буде менше 6 грн.", - зазначив О.САВЧЕНКО.

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.24 | Yegor

  Re: Падіння гривні і світова криза припиняться після виборів

  після виборів буде повний п...ЕЦЬ. Україні
 • 2008.10.24 | Сергій Кабуд

  неможна мати економіку на сталі і примітивній хімії плюс врожайн

  врожайні роки

  це не економіка а якесь первинно-общинне життя на підножному харчу
 • 2008.10.24 | Sire

  Re: Падіння гривні і світова криза припиняться після виборів

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Заступник голови Національного банку України Олександр САВЧЕНКО прогнозує, що девальвація гривні і світова криза підуть на спад після закінчення виборів президента США.
  >
  > Таку думку він висловив сьогодні ввечері в ефірі “5 каналу”.
  >
  > "Коли світова криза вщухне, - ми чекаємо, що це станеться після виборів президента США, - наприкінці цього року і на початку наступного, як зараз іде попит на долар, потім будуть всі тікати від долара", - зазначив він.
  >
  > О.САВЧЕНКО зазначив, що тільки-но криза закінчиться, "почнеться дрейф від долара до інших валют, в тому числі і до гривні". "Я вірю, що як тільки закінчаться кризові явища, гривня відіграє своє", - цитує заступника голови НБУ “Українська правда”.
  >
  > Говорячи про офіційний курс гривні до долара протягом майбутніх місяця-двох, О.САВЧЕНКО сказав: "Він буде наближений до ринкового і зіллється з ним".
  >
  > "Будуть два курси: курс безготівковий і готівковий. Сподіваюся, через місяць-два він буде менше 6 грн.", - зазначив О.САВЧЕНКО.
  >
  > поставив:sean

  Переведу на человеческий язык:
  до выборов в США никто не знает, какую финансовую политику будут вести США. Это усиливает хаотичные метания на рынке. НО: кризис в долгосрочной перспективе не зависит от того, кто станет руководителем финансов США. Выборы отсрочат ппц на некоторое время. А сам ппц неизбежен, покольку пути назад уже пройдены буквально полгода назад. Поэтому - готовьтесь. (но не драматизируйте ситуацию - все несколько проще:)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.25 | 123

   а конкретніше?

   Sire пише:

   > Переведу на человеческий язык:
   > до выборов в США никто не знает, какую финансовую политику будут вести США. Это усиливает хаотичные метания на рынке. НО: кризис в долгосрочной перспективе не зависит от того, кто станет руководителем финансов США. Выборы отсрочат ппц на некоторое время. А сам ппц неизбежен, покольку пути назад уже пройдены буквально полгода назад. Поэтому - готовьтесь. (но не драматизируйте ситуацию - все несколько проще:)))
  • 2008.10.25 | Ratibor

   все верно

 • 2008.10.25 | samopal

  "generated crisis"?

  Таке, або подібне формулювання можна почути все частіше. І не лише від "нефахівців" - політиків, журналістів, астрологів, ясновидців, але й від економістів. Принаймні, прогнози нафтової кризи від того ж "Біспок Інвестмент" поки-що справджуються, а вони ж базуються на математичному моделюванні і проекції спекулятивних криз на ринку ІТ та американському ринку нерухомості. Власне спекулятивних...

  A "generated crisis"? By whom? Moscow? Beijing? Tehran?
  Добре питання. Не думаю, що на нього можна буде так просто відповісти. Не схоже й на те, щоб ця криза справді була згенерована в одному "центрі", хоча бажаючих у цьому "зізнатися" ближчим часом не забракне ;)
  Do trzech amerykańskich instytucji finansowych wysłano ponad 50 listów zawierających biały, niezidentyfikowany proszek i pogróżkę, że "nadszedł czas zapłaty" - poinformowało w czwartek FBI.
  повідомляє польська Gazeta Wyborcza

  Її інтернет-портал серед численних економічних новин згадує й таке:

  Analitycy finansowi wypowiadający się w amerykańskich programach telewizyjnych apelują do inwestorów o nieuleganie panice, przekonując, że najlepiej jest "przeczekać" kryzys i nie sprzedawać teraz swoich aktywów.

  Niektórzy konserwatywni komentatorzy twierdzą, że jedna z przyczyn bessy na giełdzie wiąże się z wyborami w USA. Prawicowy "New York Post" napisał w piątek, że program ekonomiczny Baracka Obamy - który prowadzi w sondażach - budzi obawy, iż gospodarka amerykańska wpadnie w jeszcze większe kłopoty.

  Nowojorski dziennik pisze, że podwyżki podatków, które demokratyczny kandydat zapowiada, zwłaszcza od zysków kapitałowych, będą hamować wzrost. Krytykuje też plany zwiększonych wydatków rządowych, m.in. na roboty publiczne i pomoc dla zagranicy.

  Komentator gazety Charles Gasparino przyznaje jednak, że program ekonomiczny republikańskiego kandydata Johna McCaina "także raczej nie uspokaja ludzi z Wall Street".

  W trzecim kwartale liczba właścicieli domów odebranych przez banki wzrosła o 70 procent w porównaniu z analogicznym okresem w 2007 r.


  Навряд чи хтось заперечуватиме вплив американських виборчих перегонів на ситуацію на Wall Street. Інша справа, на скільки "фатальний" - тобто на скільки може покращитись ситуація після їх закінчення. Але у америкосів хоч вибори чергові - без них не обійдешся. А у нас?
 • 2008.10.25 | ViKiNg

  Re: Падіння гривні і світова криза припиняться після виборів

  Правительство Тимошенко отказывается от принятого обещания довести до 1 января 2009 года уровень минимальной заработной платы до минимального прожиточного уровня. Оно предлагает отложить эту меру на два года. Остается только спросить, как это соотносится с постоянными заявлениями и обещаниями госпожи Тимошенко? И где забота о народе?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".