МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А як у вас із виконанням передвиборчих зобов'язань?

10/24/2008 | Майдан-ІНФОРМ
23-25 жовтня відбудеться Інтернет-трансляція діалогу молоді з представниками політичних сил, що мають представництво у Верховній Раді України. Журналісти та усі бажаючі зможуть стати свідками обговорення молодіжної політики політичних сил у контексті моніторингу та виконання передвиборчих зобов'язань. Інтернет-трансляція відбудеться на Вільному молодіжному порталі ( http://fri.net.ua ) в онлайн-режимі.

Обговорення буде проходити під час всеукраїнського збору членів національного та регіональних комітетів громадянської кампанії 'МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!', який відбуватиметься 23-25 жовтня у Туристичному комплексі 'Пролісок' (Київ, проспект Перемоги, 139) за сприянням Фонду Фрідріха Еберта. На заході будуть присутні уповноважені представники від Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко, Блоку 'Наша Україна-Hародна Самооборона', Блоку Володимира Литвина, Комуністичної партії України та припартійних молодіжних організацій.

'МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!'; - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних політичними силами під час виборів до Верховного Ради України. До складу 'МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ' входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об'єднання органів студентського самоврядування.

Відповіді

  • 2008.10.24 | Горицвіт

    трансляції на тому сайті нема, попри анонс

    > 23-25 жовтня відбудеться Інтернет-трансляція діалогу молоді з представниками політичних сил,


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".