МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява прес-служби Полтавської міської ради

10/24/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Початок опалювального сезону - питання номер один в Україні. В Полтаві підготувалися до нього вчасно. За планом проведені ремонтні та регламентні роботі, не допущено поточної заборгованості за газ, у визначені терміни розпочато включення тепла у житлові будинки та соціальні заклади.

Однак, на ранок 23 жовтня 12 з 62 котелень ОВП «Полтаватеплоенерго» залишалися опломбованими, хоча Полтава в числі п’яти найдисциплінованіших платників за блакитне паливо в Україні. НАК «Нафтогаз» України» пояснює свої дії заборгованістю. Насправді це чотирьохмільйонна різниця між тарифами на газ та тепло, яку мав компенсувати державний бюджет чого не сталося з незалежних від міста причин. Ще гіршою виглядає ситуація в цілому по Україні.

Така позиція НАК «Нафтогаз» та ДК «Газ України» розглядається як знущання над народом та принципами місцевого самоврядування.

Міська рада рішуче підтримує Заяву Асоціації міст України та громад і вимагає негайного наданням містам лімітів на газ, внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2008 рік», компенсації втрат місцевим бюджетам, як це передбачено Бюджетним Кодексом. Органи місцевого самоврядування Полтави залишають за собою право вжиття рішучих заходів задля забезпечення міста теплом аж до самочинного розпломбування котелень.

Джерело: http://www.rada-poltava.gov.ua/pressannounces/14243133/

Відповіді

 • 2008.10.24 | Микола Ляшенко

  Re: Заява прес-служби Полтавської міської ради

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Початок опалювального сезону - питання номер один в Україні. В Полтаві підготувалися до нього вчасно. За планом проведені ремонтні та регламентні роботі, не допущено поточної заборгованості за газ, у визначені терміни розпочато включення тепла у житлові будинки та соціальні заклади.
  >
  > Однак, на ранок 23 жовтня 12 з 62 котелень ОВП «Полтаватеплоенерго» залишалися опломбованими, хоча Полтава в числі п’яти найдисциплінованіших платників за блакитне паливо в Україні. НАК «Нафтогаз» України» пояснює свої дії заборгованістю. Насправді це чотирьохмільйонна різниця між тарифами на газ та тепло, яку мав компенсувати державний бюджет чого не сталося з незалежних від міста причин. Ще гіршою виглядає ситуація в цілому по Україні.
  >
  > Така позиція НАК «Нафтогаз» та ДК «Газ України» розглядається як знущання над народом та принципами місцевого самоврядування.
  >
  > Міська рада рішуче підтримує Заяву Асоціації міст України та громад і вимагає негайного наданням містам лімітів на газ, внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2008 рік», компенсації втрат місцевим бюджетам, як це передбачено Бюджетним Кодексом. Органи місцевого самоврядування Полтави залишають за собою право вжиття рішучих заходів задля забезпечення міста теплом аж до самочинного розпломбування котелень.
  >
  > Джерело: http://www.rada-poltava.gov.ua/pressannounces/14243133/

  Мавпочки. Після заяви мера Івано-Франківська ця заява звучить не серйозно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".