МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Регіонали збирали гроші піратам тільки язиком?

10/24/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Представник власника судна “Фаїна” Віктор МУРЕНКО заявляє, що політичні партії не мали стосунку до збору грошей для викупу українських моряків.

Про це пише газета “Факты и комментарии” (№ 198 від 24 жовтня).

«Завдяки професіоналам у переговорах уже видно світло в кінці тунеля. Зараз знайдено грошовий ресурс. У цьому немає заслуги державних структур. Та й заяви політичних партій про те, що гроші на викуп моряків зібрано, були голослівними. Ніхто з політиків не прийшов і не сказав, що на такому-то рахунку лежить певна сума грошей», - сказав В.МУРЕНКО.

За його словами, переговори із загарбниками активно ведуть професіонали. «Оскільки бандити намагаються гнути власну лінію, зараз у ці переговори та саму ситуацію втручатися не можна, щоб не нашкодити. Адже дзвінки родичів моряків чи журналістів дратують піратів. Переговори вийшли на фінішну пряму. Наступного тижня очікується вирішення цієї непростої ситуації», - додав він.

Як повідомляв УНІАН, 25 вересня пірати захопили біля берегів Сомалі судно «Фаїна», у складі екіпажа якого – 17 громадян України. На борту судна - 33 танки Т-72, гранатомети, зенітні установки та боєприпаси, які Україна продала Кенії.

Судно перебуває під наглядом кількох американських кораблів, завдання яких - не допустити вивантаження зброї на берег.

Пірати, за різними даними, вимагають від 8 до 20 млн. доларів викупу за моряків.

17 жовтня родичі українських членів екіпажа “Фаїни” заявили, що гроші для сплати викупу піратам Сомалі вже зібрано. За словами матері одного з моряків Ольги ГІРЖЕВОЇ, основну частину суми дали депутати з Партії регіонів - Віктор ЯНУКОВИЧ, Едуард ПРУТНИК, Борис КОЛЕСНИКОВ, Євген ГЕЛЛЕР, Володимир ЗУБИК.

УНІАН

поставив:sean

Відповіді

  • 2008.10.24 | Shao

    Re: Регіонали збирали гроші піратам тільки язиком?

    Никак не могу понять, а почему за судно под флагом Белиза, принадлежащее израильской компании-судовладельцу, и перевозившее принадлежащие Кении танки, платить выкуп должно государство Украина из моих, в том числе, налогов?
    Эти моряки, когда контракт подписывали, знали, в каких водах будет проходить рейс? Знали. Значит, сами и виноваты.
  • 2008.10.25 | 100%

    Якби ж не вибори, будь воно неладнеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".