МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хочете подивитись, які статті штаб БЮТ проплачує в Донецькій обл

10/24/2008 | Чучхе
Такі статті на правах реклами тиждень тому поставлені в усі газети Донецької області. Думаю, вас трохи приголомшить специфіка позиціювання білосердечних на Донбасі. Не кажучи про те, що ці статті вийшли, коли самі БЮТівці відкликали свій закон про держслужбу (тобто викладена в даній публікації інфа є обманом довірливих лохів), дуже цікава оцінка міжнаціонільної ситуації в країні мені особисто вкрай нагадує пріснопам"ятне гасло "Флотам бить, флотам дружить".

Конкретно ця замітка взята із "Донецкого кряжа" за минулий четверЯкщо картинка не відкривається - пройдіть за посиланням http://www.ljplus.ru/img4/r/a/rakovskiy/m-Donkr1.jpg

Відповіді

 • 2008.10.24 | DADDY

  Чучхе, де лінк?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.24 | Чучхе

   Лінк на що?

   Чомусь файл не прищеплюється, тому йдіть за посиланням http://www.ljplus.ru/img4/r/a/rakovskiy/m-Donkr1.jpg

   Якщо Вас цікавить сторінка Донецького кряжу - то її як такої немає, але вона іноді дублюється на сайті dkr.com.ua

   Особисто тебе, зокрема, має зацікавити оце ось інтервю Малінковича на згаданому сайті http://dkr.com.ua/index.php?new=10705:


   Проблема сейчас не в Тимошенко, а в Януковиче, потому что реальный способ срочно изменить ситуацию к лучшему - это как можно скорее помириться Партии регионов и Тимошенко перед общим врагом. И убрать этого общего врага путем конституционных изменений, лишив нынешних огромных полномочий.

   И то, что этого до сих пор не произошло, - вина не американцев или Ющенко, виноваты в этом Янукович и Тимошенко персонально, они не могут договориться между собой и заключить хотя бы временный союз, в том числе и по бизнесу.


   етс
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.24 | DADDY

    Re: Лінк на що?-Ось саме на це. ДякуюCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".