МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як намахує ПромІнвестБанк руками держави

10/24/2008 | Боровик
ЗВЕРНЕННЯ
до українських банків - членів міжнародних платіжних систем VISA Int. та MasterCard Int.

Згідно з постановою Національного банку України від 07 жовтня 2008 року за №308 в Промінвестбанку призначено Тимчасову адміністрацію.

Згідно з операційними правилами міжнародних платіжних систем Промінвестбанк у повному обсязі та вчасно виконує всі поточні зобов'язання за розрахунками перед платіжними системами. З метою гарантування проведення взаєморозрахунків та на вимогу міжнародних платіжних систем Промінвестбанком збільшено розміри гарантійного забезпечення. Це питання знаходиться на особливому контролі Тимчасової адміністрації Промінвестбанку.

У зв'язку з цим Національний банк України звертає увагу українських банків - членів міжнародних платіжних систем на недопустимість введення обмеження на обслуговування платіжних карток інших українських банків. Такі дії суперечать як правилам міжнародних платіжних систем, так і здоровому глузду, оскільки ведуть до загальної дестабілізації ринку, сприяють виникненню паніки серед клієнтів усіх українських банків.

Тимчасовий адміністратор Промінвестбанку
Володимир КРОТЮК
***
Насправді, цей банк не переказує гроші з кінця минулого місяця.
Проблема, що навіть перерахування в бюджет не профодить.
Зараз взявся за махінації.
Одна з махінацій - роблять вигляд, що на замовлення імпортерів переведуть гроші за кордон постачальникам. Потім беруть гривні з рахунку і навіть видають виписку, що гроші переведено. Насправді, жодних грошей нікуди не переводять. Письмові скарги розглядають 2 тижні, після чого повертають гривні на рахунок за мінусом конвертаційних зборів. Тобто, попри те, що за ці тижні долар виріс на 20%, сума повернення на рахонок навіть менша від тієї, що напрвлялась як виплата.
Пояснюють це так як їм заманеться. Проблема також в тому, що гроші що повернули назад на рахунок все одно ніяк використати неможливо.
Наступна проблема - навіть в межах цього банку неможливо зробити переказ.
Тимчасовий адміністратор в долі.
Скоріше за все ніхто не викупить цей банк, бо сума кидка набагато більша від вартості банку, тобто цей банк нікому нафіг не потрібен, якщо є можливість просто нікому нічого не віддавати.
Такі справи.

Відповіді

 • 2008.10.24 | ak1001

  в моїх батьків там вклади

  потрохи забирають з банкомату, раз в день - два, гроші видають
  хоч я їх не агітую не за те ні за інше, а власний вклад би не забирав
  так якщо хтось достовірно повідомить хто це кинув банк, буде добре
  поки що стрілки СБУ на Шепелєва найбільш достовірні імхо


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".