МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МЗС України: Російські ЗМІ ведуть антиукраїнську діяльність

10/25/2008 | Майдан-ІНФОРМ
У Міністерстві закордонних справ України вважають своєчасним рішення Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, стосовно мовлення російських телеканалів на території України.

Про це повідомив директор першого територіального департаменту МЗС України Леонід Осаволюк у п'ятницю.

"Справді, воно було своєчасним... Саме рішення Нацради змусило власників російських телеканалів, які продовжують транслювати свої передачі на території України, надавати консультації та розпочати переговори з представниками Нацради", - сказав Осаволюк.

На думку дипломата, це доводить те, що власники російських телеканалів свідомо йшли на порушення українського законодавства при формуванні своєї програмної сітки і у фінансовому плані загалом.

Зокрема, за словами Осаволюка, є низка порушень фінансового характеру, що стосується права власності, недотримання вимог для отримання ліцензій на право трансляції на території України.

"Тобто, там цілий комплекс порушень законодавства України, і це може призвести до того, що Нацрада України може прийняти відповідні заходи, навіть спрямовані на заборону трансляції таких російських телеканалів", - сказав дипломат.

Він також повідомив, що МЗС намагається роз'яснити ситуацію з мовленням російських телеканалів на території України, в першу чергу через посольство Росії в Україні.

Також у МЗС запевняють, що ті зміни, які приймає Нацрада, відповідають світовій практиці.

Аналізуючи інформаційне мовлення на російських телеканалах, Осаволюк охарактеризував його як необ'єктивне. "Засоби масової інформації Росії продовжують здійснювати таку антиукраїнську діяльність, що на сьогоднішній день більшість росіян вважають Україну ворожою державою поряд з цілим списком інших країн", - сказав дипломат.

Як повідомлялося, Верховна Рада Криму планує в листопаді прийняти звернення до Конституційного суду України щодо відповідності законодавству рішення Нацради про припинення ретрансляції ряду російських телеканалів в мережах кабельного телебачення країни.

http://korespondeny.net

поставив:sean

Відповіді

  • 2008.10.25 | Кременчук

    Re: МЗС України: Російські ЗМІ ведуть антиукраїнську діяльність

    Украинськи политики (держава) не переймаеться допуском украинських ЗМИ в Россию.Неха й би вони брехали про Украину, якщо им хочеться. ле нехай би дали украинським ЗМИ щось сказати, хоч би для украинцив в России. Доручайте виришення циз справ МИДу РФ, Посольству РФ, росийським общинам и . п.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".