МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Буш підписав протоколи про вступ Албанії і Хорватії до НАТО

10/26/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Президент США Джордж Буш поставив свій підпис під протоколами про вступ Албанії і Хорватії в НАТО.

На церемонію, проведену в п'ятницю увечері в Білому домі, було запрошено майже 160 гостей, зокрема генерального секретаря НАТО Яап де Хооп Схеффер, посли Тірани і Загреба, керівники Пентагону, члени Конгресу США і представники дипломатичного корпусу.

Рішення про запрошення Албанії і Хорватії приєднатися до Альянсу було ухвалене 3 квітня ц.р. в Бухаресті на саміті лідерів 26 країн-членів НАТО.

Як очікується, Албанія і Хорватія вступлять в НАТО на ювілейному саміті НАТО в 2009 році.

Джерело:УНІАН

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.26 | Almodovar

  Re: Буш підписав протоколи про вступ Албанії і Хорватії до НАТО

  Албанська армія краща за українську, озброєна аж по самі яйця, дисципліна там - аж ульот,бойові колісниці завжди намащені жиром мамонта, списи наточені... Сама ж Албанія -- взірець швидкого економічного розвитку і цитадель демократії, там відсутня корупція як клас і пипл процвітає.
  Чи не так?
  Інакше вступ Албанії до НАТО не можу пояснити нічим, окрім срачки НАТО перед Рашкою і банальним небажанням бачити нас в НАТО.
  Птання: а нам тоді воно на хрена?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.26 | Сергій Вакуленко

   Мені здається, істота речі не в тому, щó Албанія має...

   а в тому, чого вона не має.

   А саме — третини населення російськомовних совків, які дотепер зі щемом у серці згадують "калбасу па два двацать". Зовнішньою ознакою цієї засовкованості є пам'ятники комуністичним вождям на вулицях та назви самих вулиць (у нас у Харкові можна призначити комусь романтичне побачення на розі проспектів 50-лєтія ВЛКСМ і 50-лєтія СССР). Допоки таке триватиме, не бачити нам ні НАТО, ні ЄЕС. А об'єктивні причини завжди знайдуться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".