МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Люди психологічно готові до відновлення дисципліни на дорозі

10/26/2008 | mvs

Юрій Луценко: «Люди психологічно готові до відновлення дисципліни на дорозі»

24 жовтня в Івано-Франківській області Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко взяв участь у робочій нараді керівництва Департаменту ДАІ МВС України і керівників підрозділів ДАІ регіональних управлінь внутрішніх справ. На нараді обговорювалися питання майбутньої діяльності підрозділів Державтоінспекції з забезпечення безпеки дорожнього руху після того, як вступають у законну силу зміни до законодавства щодо посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Міністр відзначив, що здійснені з початку цього року додаткові заходи для наведення порядку на автомагістралях держави були необхідними і корисними для суспільства.

- Ми дали хороший результат, - зазначив Міністр. - З початку року на автодорогах загинуло на 1300 громадян менше, ніж торік, маємо зменшення кількості поранених на 10 тисяч людей. Хочу подякувати працівникам ДАІ за цю роботу - вона є відчутною.

Юрій Луценко оголосив наказ МВС України про запровадження нових умов і принципів служби в Державтоінспекції. Працівникам ДАІ, які працюватимуть на маршрутах, буде заборонено мати при собі будь-яку валюту і не більше 100 гривень. Передбачена сувора відповідальність за пошкодження приладів відеофіксації правопорушень, а також за роботу у місцях чи відрізках дороги, які не вказані в маршруті патрулювання.

За словами Міністра, головне завдання працівників ДАІ за два-три наступні місяці довести жорсткість нового закону до кожного правопорушника, незалежно від його суспільного становища чи посади.

- Всі однаково мають відповідати за порушення правил дорожнього руху, - підкреслив Міністр. - Це ключ до підтримки населенням наших дій, зміни іміджу міліції. За останній місяць після прийняття змін до закону практично у кожному регіоні України відзначається зниження кількості порушень правил дорожнього руху і, відповідно, зменшення їх прикрих наслідків. Я думаю, що люди психологічно готові до відновлення дисципліни на дорогах.

За словами Юрія Луценка, в ідеалі працівник ДАІ надалі має займатися виключно відеофіксацією порушень без зупинки транспортних засобів. А тому поставив завдання перед працівниками регіональних підрозділів ДАІ максимально забезпечити наряди відеотехнікою, яка фіксуватиме правопорушення.

За місяць до того, як працівники ДАІ почнуть працювати в умовах дії нового законодавства, департамент ДАІ МВС України почав здійснювати низку заходів організаційного, методичного, навчального характеру з підготовки працівників до несення служби. Мінімізувати порушення законності і службової дисципліни серед особового складу буде не лише керівництво ДАІ, а й служба внутрішньої безпеки.

ЦЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області

Відповіді

 • 2008.10.26 | 100%

  Всі однаково мають відповідати за порушення правил

  Відкрив Америку. Чого ж не відповідають ? А водіям тепер ще й службу внутрішньої розвідки годувати треба. Як працювати з відео вони вже знають. В руки гроші не беруть. Мовчки покакзують пальцем на підлогу свого авто.
 • 2008.10.26 | Людмила

  ага, днями сама бачила


  джип у сутінках повертав ліворуч через подвійну суцільну. не помітив мопед, на якому їхали два хлопці. збив. водій наче не сильно постраждав. а з пасажира миттєво набіжала ціла калюжа крові.

  я бігла до магазину, буквально за 5 хвилин повернулвся.
  вже ані машини, ані мопеду не було. а калюжу на дорозі інтенсивний потік машин вже закінчував "втоптувати" в асфальт.

  і всі троє учасників, і купа свідків, аж с себе вистрибували заради дисципліни на дорозі...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".