МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іномарки тепер купувати тільки у Таріела.

10/26/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Уряд планує підняти мито на низку товарів, які імпортуються в Україну для того, аби підтримати національного виробника. Про це сказала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на сьогоднішній нараді за участю народних депутатів України - представників промислового виробництва та підприємництва.

Вона погодилася на пропозицію нардепа Таріела Васадзе, яку він вніс на цій нараді. Таким чином, слід очікувати, що буде підвищена ставка на імпортовані в Україну автомобілі.

"Доти, допоки нам не піднімуть мито. Ви ж розумієте, що ми підняли імпортне мито - і нам підняли імпортне мито в усіх країнах. От і сатисфакція: ми їхні товари не пускаємо - вони наші не пускають. Валютні надходження в нас на нулі", - відмітила при цьому прем'єр. І через це закликала бути партнерами усіх - парламентаріїв, Нацбанк та уряд.

"Якщо ми не активізуємо в залі голосування і якщо ми не отримаємо під це голосування серйозні потоки фінансових ресурсів, Україні буде надзвичайно важко", - додала вона.

Економічна Правда.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".