МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На основі БЮТу формується політично-кримінальне угрупування?

10/26/2008 | Мартинюк
Як називаються солдати, які після закінчення війни вперто відмовляються виконувати наказ про демобілізацію, не здають зброю і нею ж намгаються вирішити свої повсякденно-насущні питання , як от харчі для себе коханих , дах над головою, розваги та утіхи вклчно з жіночими.?
Правильно - це не просто дезертири, це вже початкуючі бандити ...

Зараз- поведінка фракції БЮТу вельми нагадує дії отаких недодемобілізованих солдатських зграй, численні "подвиги" яких детально описані в літописах та хроніках від Європи до Китаю.

З цього погляду мене розчулило повідомлення бютівських судових дебоширів про те що вони планують залучити у свій не зовсім стрункі ряди іще 100 депутатів з інших фракцій.
А ну давайте подумаєте що за депутати? - Правильно, це маргінальні політики, яких скоріше всього не візьмуть знову у свої списки ті політичні сили, які не бояться нових виборів.

Отже на основі БЮТу може появитися згуртована купа нардепів різних фракцій , об’єднана з одного боку усвідомленням своєї політичної безперспективності, а з другого боку ще гострішим небажанням покидати насадженні власним задами місця у залі Верховної Ради та всілякі пільги і бонуси цього місця - від банальних зарплат до можливостей вирішувати свої бізнесові та судові справи.

Враховуючи що поважна когорта оцих потенційних народних „необранців”, в процесі гуртування навколо Тимошенко може досягнути конституційної цифри , то не виключено що ми можемо отримати від цієї публіки всілякі цікаві конституційні закони на кшталт тимчасового зупинення виборів до 2017 року, чи навіть введення довічного по життєвого депутатства.

Відповіді

 • 2008.10.26 | Микола

  Нічого нового. БЮТ і так проармований кадрами СДПУ о .

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.26 | Мартинюк

   Новим є розпачлива одностайність бютирів і "кандидатів"

   Їм всім Юля успішно втирає що єдиним засобом від їхнього "особистого кінця світу" є організоване хуліганство в судах і порушення конституційних норм, зокрема саботування виборів.
 • 2008.10.26 | vkhanas

  Re: На основі БЮТу формується політично-кримінальне угрупування?

  Бо старих кадрів кинули http://amckh.livejournal.com/44687.html
 • 2008.10.27 | ViKiNg

  Re: На основі БЮТу формується політично-кримінальне угрупування?

  Мне особенно понравился пунк 10 (из антикризисного пакета БЮТ) Это же прямое нарушение Конституции. Ее уже и так никто не придерживается, но мы же стремимся в Европу и гордо называемся правовым государством! Напомню, согласно ст. 41 Конституции Украины: "Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом."
 • 2008.10.27 | ViKiNg

  Re: На основі БЮТу формується політично-кримінальне угрупування?

  В антикризовому законопроекті кабміну поряд із потрібними для країни заходами є такі, що не мають жодного відношення до подолання кризи. Так, надання уряду право змінювати ставки ввізного та вивізного мита може призвести до лобіювання інтересів наближеного до уряду бізнесу. В результаті розмір мита буде залежати не від економічної доцільності, а від інтересів власників великих підприємств, які спонсорують БЮТ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.27 | simsimopen

   Re: На основі БЮТу формується політично-кримінальне угрупування?

   Не може, а обов'язково приведе. Адже недаремно БЮТ так рветься до землі і майна. Досить лиш згадати призначення випускника розвідшколи Росії на посаду керівника земельними ресурсами Львівщини, яке провів БЮТ. Такі речі можна проводити, тільки втративши совість і будь-яку повагу до закону. Паскудники із СДПУо, якими наповнений БЮТ обов'язково постараються зловити рибку в каламутній воді, причому шалено видаючи це боротьбою за щастя і добробут всього українського народу (або біомаси, як вже колись прозвучало від його очільників).
  • 2008.10.27 | Мартинюк

   Наприклад - підвищення мита на автобілі

   На вимогу Васадзе. Цей кадр взагалі припинив випуск вітчизняних марок легкових авто , до того часу свідомо опускаючи технічний рівень "Таврій" та "Славут" нижче рівня плінтуса. А зробити це досить важко, враховуючи гарантійно сервісні зобовязання, які його контора зобовязана робити для імпортних авто , "виготовлення" яких він імітує.

   Нагадаю - в стандарти гарнтійно-технічного сервісу входить компютеризована фіксація КОЖНОГО випадку поломки автомобіля і надсилання опису поломки і пропозицій по її подальшому усуненню конструктору і виробнику авто. Таким чином через деякий час перманентного аналізу і усунення апричин поломок навіть китайські авто стають більш менш надійними. Така система існувала навіть в радянські часи ( правдо лише для військової техніки).

   Оскільки "Славутичі" і "Таврії" обслуговються тою самою системою сервісу що й Ланоси, Опелі і навіть Мерседеси, які буцімто виготовляються АвтоЗАЗом то Таріелу Васадзе було потрібно просто напросто не заважати своїм конструкторам та технологам усувати дрібні, але неприємні неполадки, проя які знають всі "тавроводи" - погані замки у дверях, відсутність шумоїзоляції і таке подібне .
   Повірте мені як конструктору, який колись усував поломки космічних апаратів СРСР, все це можна було б усунути надзвичанйо швико і просто.

   Але - тоді прості практичні люди, для яких важливо не понти, а "їхати" купували б ці автомобілі, які утричі - удвічі дешевші від Ланосів, Шевроле та Опелів.

   Так от виключно заради усунення цих "конкурентів" було оголошено про припинення виробництва Таврій та Славут.

   То для чого Шевроле, якому Васадзе прикрутив колеса в Україні повинно бути удвічі дешевше аніж таке саме зі США чи Європи?
   Давайте глянемо правді в очі - в Україні за винятком автобусів немає національних автовиробників - то для чого нам фінасувати зниженими податками оці контрабандні дірки в кордоні?
 • 2008.10.27 | samopal

  На відміну від НУ та Ющенка, БЮТу ще не загрожує "вимирання"

  Тому згадки про "ліквідацію демократії", "відміну чергових виборів" та якісь пожиттєві призначення/висвячення на пост лідера нації стосуються саме Ющенка та його оточення, які вже практично втратили совість, а перед неминучим кінцем свого бездарного правління починають втрачати й рештки розуму. Звичайно, навіть на тлі цих безрадісних тенденцій "думка" про зайву "сотню маргінальних депутатів" та "маргінальну конституційну більшість" ( !!! ) виглядає достатньо "яскравою". "Так!" тримати! :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.27 | Sean

   Ще і як загрожує

   чого ж вони зараз і психують. Нічого, недовго залишилося
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.27 | samopal

    Маєте якісь "плани маргіналізації", чи соцольогічні розрахунки?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.27 | Sean

     Маю спостережливість

     які розрахунки? Все щодня у ТБ та мережі. Деліриум тременс, а не політика

     Хоча для БЮТ є і гарні новини. Наскільки повідомляють "з поля" - наприклад по містечках і селах Київщини та Чернігівщини, за БЮТ ще голосуватимуть, бо Янучарин - то таке..., а за Юща, кажуть, "нємагу".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2008.10.27 | samopal

      "Елітарну", чи "маргінальну"? Може "подвійну"?

      Елітарно-маргінальну. :lol:

      Sean пише:
      за БЮТ ще голосуватимуть

      Голосували, і ще голосуватимуть?

      Sean пише:
      Янучарин - то таке...,

      Яке - таке, як завжди?

      Sean пише:
      а за Юща, кажуть, "нємагу".

      А шо такоє? :ouch:
 • 2008.10.27 | Panzernik

  Господину Мартынюку, наше спасибо с кисточкой

  А ведь действительно, Юлькина шайка - банда средневековых баронов разбойников.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".