МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одесити ще мають шанс добитися перегляду тарифів на ЖКП

10/26/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Одесити масово висловлюють незадоволення явно необгрунтованим підвищенням тарифів на послуги ЖЕКів. До комісії міськради з удосконалення структури управління містом, яку очолює депутат Олексій Гончаренко, надходять численні звернення, під кожним з яких стоять десятки підписів одеситів, з проханням перевірити доцільність нових тарифів на комунальні послуги. Відклавши всі справи, комісія у складі трьох депутатів взялася аналізувати нові тарифні сітки ледь не по кожному муніципальному будинку (таких будинків в Одесі близько шести з половиною тисяч). Виявилося багато випадків, коли комунальники підвищували ціну на послуги, які вони ніколи не надавали, неправильно було пораховано площу під’їздів, дороги були включені в прибудинкові території, а там, де ніколи не було ліфтів чи електроплит, у квартплаті раптом з’являлися розцінки на їх обслуговування. Наскільки ці масові помилки в розрахунках є навмисними, а наскільки є наслідком халатності ЖЕКів, депутатська комісія зараз оцінювати не береться. Але ці факти дали привід Олексієві Гончаренку Ініціювати масову кампанію звернень від мешканців міста з вимогою перегляду явно завищених тарифів. Олексій щоденно зустрічався з одеситами просто у дворах їхніх будинків чи на вулицях міста, збираючи колективні заяви з вимогою перегляду тарифів по кожному конкретному будинку. У вівторок, 28 жовтня, відбудеться засідання міськвиконкому, де має бути розглянуто питання «мораторію» на підвищення тарифів на ЖКП до їх детального перегляду. Чим більше заяв буде у розпорядженні комісії з удосконалення структури управління містом, тим ймовірніше питання буде вирішено позитивно. Отже, в понеділок у кожного одесита ще є можливість додати заяву з підписами мешканців свого будинку до вимог перегляду тарифів на ЖКП. Для цього треба написати листа такого змісту:

Депутату Одеської міської ради Гончаренку Олексію Олексійовичу

Ми, мешканці будинку № _____ по вул. ___________, не погоджуємось з затвердженим 21 серпня 2008 року по нашому будинку тарифом на утримання будинків і прибудинкових територій, і просимо Вашої допомоги в його перерахуванні.

Підписи (зберіть якомога більше підписів своїх сусідів з зазначенням номеру квартири). Зібравши підписи, зателефонуйте на «гарячу лінію» О.Гончаренка за тел. 7-007-007 і запитайте, як передати листа адресатові. -------------------------------------- Від М.-І. Безумовно, одеський досвід має стати цікавим і для мешканців інших міст, де тарифи на ЖКП також є необгрунтованими. Тому після розгляду питання Одеським міськвиконкомом ми обов'язково повернемось до теми детальніше.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".