МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко намагається вести альтернативну зовнішню політику?

10/27/2008 | Майдан-ІНФОРМ
«Останні заяви і дії зовнішньополітичного офісу Прем'єр-міністра України свідчать про намагання проводити альтернативну зовнішню політику країни», – заявив заступник Глави Секретаріату Президента України Андрій Гончарук.

За його словами, про таке бажання Прем'єра свідчать спроби уряду офіційно, зокрема в дипломатичних колах, ув'язати необхідність прийняття антикризових законів зі скасуванням позачергових парламентських виборів.

Ця позиція, на думку А.Гончарука, суперечить офіційному курсу держави, оскільки затягування з прийняттям пакета антикризових заходів загрожує Україні подальшим погіршенням економічної ситуації.

«Прикро, що така позиція офісу Прем'єр-міністра віддаляє країну від отримання першого траншу кредиту МВФ, якого давно очікує фінансово-банківська система. Причому це відбувається у час, коли в державі зупиняються базові галузі економіки і збільшується ризик масового безробіття», – наголосив Андрій Гончарук.

«У нинішніх умовах позачергові вибори варто розглядати як єдиний вихід з політичної кризи, а не як каталізатор економічних негараздів. Адже відсутність дієздатного парламенту є значно більшим ризиком для країни, аніж швидке проведення виборчої кампанії і формування дієвої більшості», – зауважив А. Гончарук.

Він зазначив, що парламент має у ближчі дні без будь-яких умов прийняти пакет антикризових законів і цим зробити свій внесок у порятунок країни від боргової ями, принаймні так відбувається в інших країнах.

«Президент України закликає уряд проводити збалансовану і узгоджену зовнішню політику. На жаль, намагання розігрувати власну політичну карту на тлі світової кризи свідчить, що Прем'єр-міністра зовсім не цікавить економічна стабілізація у країні», – підкреслив заступник Глави Секретаріату Президента України.

прес-служба Президента

поставив:sean

Відповіді

  • 2008.10.27 | ТУК

    Re: Тимошенко намагається вести альтернативну зовнішню політику?

    Соромно читати. Махновщина якась!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".