МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Порошенко заявляє про позитивні тендеції в банківському секторі

10/28/2008 | Майдан-ІНФОРМ
"Ми спостерігаємо перші ознаки стабілізації ситуації і позитива: різко зростають кошти на валютних рахунках суб'єктів господарювання... Ми побачили тенденцію, за якою розпочалося зростання депозитів юридичних осіб в українських банках... Істотно зменшився відтік коштів з депозитних рахунків фізичних осіб", - заявив голова Ради Національного банку України (НБУ) Петро Порошенко на прес-конференції в понеділок.

За даними Порошенко, кошти на рахунках "ностро" українських кредитно-фінансових установ (ведуться банками за кордоном у місцевій валюті) зросли до 3,5-4 млрд. дол., повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Голова Ради Нацбанку також повідомив, що очікувана стабілізація курсової ситуації буде сприяти припиненню відтоку коштів з депозитних рахунків населення.

Відповіді

 • 2008.10.28 | Yaroslav

  Re: Порошенко заявляє про позитивні тендеції в банківському секторі

  Заява заради заяви...
  Жодних обгрунтувань..., лише "Ми спостерігаємо..." та "Ми побачили..."... Хто це "Ми"? - Його імператорська величність Рошен чи ще хтось, хто не бажає брати на себе відповідальність за такі заяви? А що з довірою до української банківської системи в самій Україні і що буде з банками в Україні після того, як закінчиться термін дії нині діючих депозитних договорів укладених з цими банками? Чи не бажає Рошен про таке розповісти?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.28 | 123

   Взагалі-то Порошенко є одним з найбільших керівників НБУ

   Yaroslav пише:
   > Заява заради заяви...
   > Жодних обгрунтувань..., лише "Ми спостерігаємо..." та "Ми побачили..."... Хто це "Ми"? - Його імператорська величність Рошен чи ще хтось, хто не бажає брати на себе відповідальність за такі заяви?

   Керівництво НБУ.

   > А що з довірою до української банківської системи в самій Україні і що буде з банками в Україні після того, як закінчиться термін дії нині діючих депозитних договорів укладених з цими банками? Чи не бажає Рошен про таке розповісти?

   Він і розповів.

   Що, власне, Вас дратує - конкретно?
 • 2008.10.28 | Микола

  Це ви про 50 копійок чи його полемику із Тєрьохіним щодо монітар

 • 2008.10.28 | Свинья на радуге

  А какие тенденцыи в зростании жиров в масле?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".