МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Рівному зі вчора закрито всі дитячі садочки

10/28/2008 | zmej_gorynych
Сабдж. Я вже мовчу про багатоквартирні будинки. Там вночі народ через холод обламується в туалет сходити. Терпить до ранку :).

Закрила санепідемстанція. Цілком заслужено. З причини неопалюваності приміщень. Опалювальний сезон зірвано на 100%. Ще такого не було. Переважна кількість лікарень, пологових будинків, шкіл також не отоплюється. Натомість завдяки не так давно побудованому на бюджетні кошти (читай народні) автономному опаленню тепло та затишно в приміщеннях міської/обласної рад та міськ/облдержадміністрацій.

Дружина з малим ходила сьогодні на прийом в дитячу поліклініку, то тамтешня лікарка сказала, що кожен день в неї на прийомі виявляється 4-5 випадків пневмонії.

Буду об'єктивним: причина основна - не в місцевій владі, а в "центральній". Тупо не відкривають ліміти на газ, хоча всі необхідні кошти перераховані. Є в них значно важливіші справи. А щоб їм вже печінки та члени повідвалювалися, ублюдки такі!
Ось тут підтвердження: http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=019475

Ото я думаю, що треба зробити, щоби батьки тих, хто не має на кого лишити вдома дитину, прийшли з молотками та сокирами на поріг до "паничів" від влади?...

Як же ж не соромно владним педерастам та лесбіянам - грітися та гратися, коли мерзнуть діти! Де ж хоч зачатки совісті?!

Відповіді

  • 2008.11.04 | Михайло Свистович

    А в Ірпені й досі не закрили, і діти мерзнуть, хворіють

    Бо СЕС на підсосі у бондарлогів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".