МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Націоналісти України прагнуть об'єднання

10/29/2008 | simsimopen

28 жовтня у Львові відбулося чергове засідання Координаційної ради націоналістичних організацій Західної України. Після Івано-Франківська, Бережан і двічі Львова це уже п’яте засідання, у якому взяли участь представники політичних партій і громадських організацій націогалістичного спрямування Івано-Франківщини, Тернопільщини, Рівненщини, Львівщини, Буковини та Закарпаття. Під головуванням Миколи Пшевлоцького, голови обласної організації Конгресу Українських Націоналістів Львівщини, націоналісти розглянули питання участі націоналістичних організацій у дострокових виборах до парламенту, обговорили питання залучення ширшого кола націоналістичних структур з метою створення потужної політичної сили, висунули ініціативу збору підписів за внесення змін до виборчого законодавства, розглянули проекти положення про Координаційну раду і програмових засад. Учасники підтвердили свої наміри скликати Форум націоналістичних сил України найближчим часом у рамках програми підготовки до 80-річчя створення ОУН.
До попереднього складу учасників долучаються все нові організації, зокрема Братство ОУН-УПА, УНА-УНСО на чолі з Юрієм Шухевичем. Прозвучали також зголошення до участі в роботі Координаційної ради інших націоналістичних організацій. Учасники наради висловили надію на об'єднання всіх націоналістичних сил для досягнення головної мети.
Наступне засідання Координаційної ради відбудеться в Івано-Франківську в листопаді.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".