МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Держава створює заходи протилежні антикризовим? (/)

10/29/2008 | observеr
Держава створює заходи протилежні антикризовим?


Державі потрібно інвестувати в будівництво шляхів і мостів.

Про це заявив Президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер підчас прес-конференції.

"Я не розумію, як можна формувати стабілізаційний фонд, в період, коли гроші потрібно витрачати на підтримку економіку", - відзначив він.

Таким чином економіст висловився проти збільшення податків. "Цей захід протилежний антикризовому. Я також проти того, щоб джерелом наповнення (бюджету) була приватизація. Продавати об'єкти нечувано дешево - це безглузде заняття", - відзначив Пасхавер.

У якості антикризисних заходів він запропонував перерозподілити те, що є і витрачати кожну копійку бюджету на інвестиції, наприклад, на будівництво мостів та шляхів.

В якості додаткового антикризового заходу Пасхавер запропонував давати фінансову підтримку підприємствам, беручи в залог акції підприємств на тимчасовій підставі, але не отримуючи контроль і не змінюючи менеджменту.

"Я проти того, щоб держава отримувала контрольний пакет, а потім шукала нового власника. Це занадто корумповане рішення. Можлива тільки співпраця з існуючим власником", - підкреслив вчений.

В свою чергу, Керівник групи радників голови Національного банку Валерій Літвицький, також розкритикував ідею націоналізації і підтримав Олександра Пасхавера.

http://www.epravda.com.ua/news/49084dac35ba9/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".