МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція відбила у рейдерів тепловози

10/29/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомлялося, правоохоронцям вдалося відбити два тепловози одного з промислових підприємств області, які захопили озброєні представники комерційної структури. Цей факт під час перебування у Кременчуці прокоментував Міністр транспорту Йосип Вінський. "Це черговий виклик державі, коли група озброєних людей кидається на машиністів. Потім ці тепловози заводять на територію якогось підприємства й там починають їх розбирати. Це наша ганьба", - сказав Міністр. "Ми відбили ці два тепловози і сьогодні ми їх забрали. В цьому допомогла міліція..."

"...Ті, хто зробив такий злочин, повинні бути притягнуті до відповідальності, і в цьому питанні є повне розуміння Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, якому я вдячний за швидку реакцію. Ніхто в цій державі не повинен так ставитися до державного майна , як ми спостерігали. Можу сказати, що там було три тепловози, які вивели з роботи підприємства таким методом. Сьогодні з цього приводу наше звернення розглядається в прокуратурі", - зазначив Йосип Вінський.

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2008.10.29 | Koala

  Re: Міліція відбила у рейдерів тепловози

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > ... "Ми відбили ці два тепловози і сьогодні ми їх забрали. В цьому допомогла міліція..."
  > ...Можу сказати, що там було три тепловози, які вивели з роботи підприємства таким методом...
  Тобто один таки розібрали?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.29 | Анаэробик

   Сомали (-)

 • 2008.10.30 | Taras-ods

  якщо правляча секта займається рейдерством, чому іншим не можна?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".