МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

РФ может повторить грузинский сценарий в Крыму(л)

10/30/2008 | Soft
РФ может повторить грузинский сценарий в Крыму, - МИД Франции.

РФ может повторить грузинский сценарий в Крыму. Об этом заявил глава МИД Франции Бернар Кушнер, передает "5 канал". "Все мы знаем, что в Крыму раздают российские паспорта. Россия сохранит под своим контролем Севастополь до 2017 года - пусть ведет переговоры о том, что будет дальше. Черное море должно быть морем мира, а не противостояния. Сейчас, во время экономического кризиса, у людей столько проблем, что в любом случае нельзя допускать еще и войны", - заявил Б.Кушнер.

http://www.rbc.ua/rus/newsline/2008/10/29/456430.shtml

Відповіді

 • 2008.10.30 | Мірко

  Якщо цього року, з огляду на американські вибори

  і фінансової кризи, війна розпочнеться або в пятницю 31-го жовтня або в сам день виборів 4-го листопада.
  Цікаво чи спільні маневри в Білорусі уже завершилися...
 • 2008.10.30 | GreyWraith

  За язик франзуського міністра ніхто не тягнув

  Я особисто таку війну вважаю зараз малоймовірною, але ладно. Виходить цікавий парадокс:

  1) Франція вважає, що Україна найближчим часом має стати жертвою російської агресії.
  2) Франція, за чутками, протидіє наданню Україні ПДЧ у НАТО.

  Зрозуміло, що навіть ПДЧ сам по собі здатен практично ліквідувати загрозу російської агресії. Отже, коли справді французи панічно бояться російської агресії, то мали б руками і ногами бути за ПДЧ для України. Та й які раціональні причини для такого панічного страху: у нас, російських сусідів, такого страху нема, навіть у маленької Грузії, що вже цього року пережила російську агресію, страху нема. А ті, за десяток кордонів, бояться?

  Чи то, може, не страх, а прагнення відновити статус-кво у Європі: нехай, мовляв, Росія забере те, що вважає своїм, тобто екс-СРСР, і нарешті настане стабільність? Але така політика ще дурніша. Бо Росія запросто може вважати своїм і екс-Варшавський блок, а теперішніх таких же членів НАТО, та й чому б не й саму Францію?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.30 | один_козак

   Якщо не відкидати московських шутів як джерело даних

   (а історія показує, що вустами шутів Кремль має звичай завчасно готувати громадську думку до своїх далекосяжних авантюристичних дій), то "Пєтєрбург мирить богов" збирається знову, і сферу свого майбутнього впливу на Європу бачить аж ніяк не менше, ніж до Атлантики, при чому юрисдикція щодо деяких територій, наприклад, Німеччини ставиться під питання, а балтійським республікам накажуть спустити штанці і приготуватися до хазяйських (московських) різок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.30 | один_козак

    З огляду на це криза і подешевшання нафти виглядають вельми

    вчасними заходами стримування агресора. :lol:
 • 2008.10.30 | один_козак

  Кажуть, що походження цього Кушніра - одеське.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".