МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Моряки навчилися самостійно боротися з сомалійськими піратами

10/30/2008 | Майдан-ІНФОРМ
У вівторок, 28 жовтня, сомалійські пірати зазнали невдачі при спробі захоплення п'яти судів. Про це повідомляє «Lenta.ru», посилаючись на агентство AFP з посиланням на угрупування міжнародних сил, дислокованих біля узбережжя Сомалі. Стверджується, що піратам не вдалося захопити жодного судна завдяки своєчасним діям капітанів і екіпажів, які піддалися нападам кораблів.

Морякам вдавалося піти від піратів за допомогою вдалих маневрів, а також завдяки застосуванню водяних гармат. Чи допомагали військові відбити піратські атаки, не уточнюється. Також невідомо, які саме судна планували захопити бандити. 29 жовтня стало відомо про те, що іспанський патрульний літак запобіг захопленню панамського нафтового танкера. Чи враховувався військовими цей інцидент при підрахунку кількості нападів, не уточнюється.

Декілька країн, серед яких США, Росія і ряд держав - членів ЄС, направили свої військові кораблі до узбережжя Сомалі для захисту цивільних судів від нападів. Через напади, що почастішали, на судна у територіальних водах цієї африканської країни, Аденська затока почала вважатися одним з найнебезпечніших для судноплавства місць у світі. За 2008 рік пірати захопили кілька десятків судів, частину з них було відпущено за великих викуп.

Главред

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.31 | Philippe de Chènevière

  "За 2008 рік пірати захопили кілька десятків судів"...

  "Сомалійські пірати зазнали невдачі при спробі захоплення п'яти судів". - майже як БЮТівці з несунами - за суди б'ються!
  "Морякам вдавалося піти від піратів за допомогою вдалих маневрів". - Чи вони були п'яні, що ходити не вдавалося до цього?
  "За 2008 рік пірати захопили кілька десятків судів"...
  Главред

  Що не день, маразм міцнішає. В українських ЗМІ працюють люди, які вивчали українську як іноземну і трохи недовчилися.

  Учора на каналі "Тоніс" почув: "Між десяти і двадцятьма...", "Понад двадцяти років згодом..." - останню фразу взагалі важко зрозуміти. Це, либонь, "Спустя свыше 20 лет"? Теж звучить паскудно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.31 | GreyWraith

   Хоча б змушені вчити - і то добреCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".