МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київським маршруткам заборонили зупинятися не на зупинках

10/31/2008 | Майдан-ІНФОРМ
Київська міська рада заборонила висадку та посадку пасажирів маршрутних таксі поза зупинками громадського транспорту.

Про це говориться в умовах організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в Києві, які прийняла сьогодні Київрада на своєму засіданні.

Так, у документі зазначаєтья, що перевізники різних форм власності, які працюють у міській маршрутній мережі, зобов'язані "на автобусних маршрутах, що працюють у режимі маршрутного таксі, здійснювати висадку/посадку пасажирів на вимогу пасажирів лише на зупинках громадського транспорту, які визначені Замовником перевезень (ГУ транспорту. - УНІАН), згідно з установленими дорожніми знаками та спеціальною дорожньою розміткою, котра визначає допустиму кількість транспортних засобів, які можуть перебувати в межах зупинки в очікуванні посадки/висадки пасажирів і облаштовані відповідно до вимог".

Водіям транспортних засобів, які працюють на громадських перевезеннях у столиці, депутати заборонили: розмовляти під час руху з пасажирами; розмовляти по мобільному телефону; палити, вживати їжу та пити; видавати квитки пасажирам і розраховуватися.

Відповідно до затверджених умов, транспортні засоби, які претендент планує залучити до перевезення в Києві, повинні мати не менше 21 місця для сидіння, кількість дверей входу/виходу - не менше двох і бути обладнані пристроями автоматичного відкриття з екологічними нормами двигунів, не нижчими за "Євро-2". Водії, які залучаються до перевезення пасажирів, повинні мати водійське посвідчення з відкритою категорією "Д" і бути застраховані відповідно до чинного законодавства.

У центральній частині міста перевезення мають здійснюватися автобусами великої та надвеликої місткості, які працюють у звичайному режимі руху, виготовленими за новітніми технологіями, із низьким рівнем підлоги, пристосованими для перевезення інвалідів у колясках, а також які обладнані двигунами не нижче за рівень "Євро-2".
Джерело:УНІАН

поставив:sean

Відповіді

 • 2008.10.31 | Д-р Юрій

  Re: Київським маршруткам заборонили зупинятися не на зупинках

  Цікава постанова, особливо, якщо згадати, що на багатьох маршрутах громадський транспорт відсутній (наприклад, впродовж всією Васильківської, на Позняках (праворуч від пр.Бажана), тощо. Що, там взагалі не можна зупинятися?
 • 2008.10.31 | Свинья на радуге

  Мой мозг...

  "кількість дверей входу/виходу - не менше двох і бути обладнані пристроями автоматичного відкриття з екологічними нормами двигунів, не нижчими за "Євро-2". "

  Когда я получал образование, такие конструкции были невозможны в литературном языке.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.31 | kotygoroshko

   чорним же по білому написано:

   Свинья на радуге пише:
   > "кількість дверей входу/виходу - не менше двох і бути обладнані пристроями автоматичного відкриття з екологічними нормами двигунів, не нижчими за "Євро-2". "

   двигуни, якими мають автоматично відкриватися двері (цікаво, на що буде налаштована автоматика - на наближення пасажира всередині чи на наближення планової зупинки ззовні?), ці двигуни мають відповідати екологічним нормам Євро-2

   значить, електрикою і пневматикою двері більше не відкриватимуть - тільки двигунами внутрішнього згорання та дизелями

   > Когда я получал образование, такие конструкции были невозможны в литературном языке.

   падонгє :)
 • 2008.10.31 | 3dom

  Теперь пассажиры слово пикнуть не посмеют.

  Интересно а такое дополнение к ПДД - законно?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".