МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ще одна хороша новина (л)

10/31/2008 | GreyWraith
http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1225452611.html

а от дивіться:


Член Партії регіонів Вадим Колесніченко пропонує призначити куратора "російського проекту в Україні" з числа перших помічників президента Російської Федерації.

Перший помічник Президента Росії - особа серйозна, і роботи у нього багато, особливо у часи опали Росії у США під час світової кризи. (тут "не до жиру, быть бы живу"). І таку важливу персону наші малошановні "русануті" вимагають відволікати на те, щоб займався якоюсь фігнею у сусідній країні. :) Вибачте, а самим вирішувати свої проблеми власними розумом і грошима слабО? Чи шкода? Отже, нашим малошановним "русанутим" насправді глибоко наплювати на Росію? ;)

Та й різні націоналістичі "злопихатєлі" вхопляться у таке прохання кліщами і його запросто інтерпретують як доказ повної відсутності у російської ідеї в Україні бази, бо інакше б купка маргіналів не клянчила б на неї гроші за кордоном. :)


Крім того, він вважає за необхідне створення фонду підтримки "російського проекту в Україні", де будуть акумулюватися фінансові можливості російських держструктур і зацікавлених представників російського й українського бізнесу.

Хто б сумнівався... Явно олігархи відмовили пану Колесніченку в кредиті і оплаті рахунків (русофілія є заняттям настільки огидним, що нею безплатно займаються тільки кретини). :) Часи не ті. От і вирішив пошукати іншого спонсора життя на широку ногу. Але у Росії самої теж часи не ті, тому сподіваюся, що пан Колєсніченко отримає дірку від бублика, а не фонд...


допомогти створити в Україні єдину організацію російських співвітчизників, що зможе впливати на розвиток суспільно-політичного життя України.

І хто ж це дасть організації, створеній із допомогою, на щось реально впливати? :)


Також, Колесніченко вважає, що Росія повинна сприяти розвитку ініціативи, націленої на створення коаліції суспільно-політичних сил України, що стоять на позиціях російсько-української єдності.

Що, без зовнішнього батога три гетьмани (чи царі в даному контексті :) ) на два русофіли? ;) Ну-ну...


"Росія повинна, нарешті, чітко визначити свою політику відносно України, почати продуману систематичну роботу в гуманітарній сфері, якщо хочете "культурну експансію" за західним зразком", - заявив Колесніченко.

Для експансії, до речі, теж часи не ті: на 30% зменшилося виробництво кінофільмів в Росії. Та й обжерлися вже українці по самі вуха толстоєвщиною...


"Інакше за 5-10 років "російський фактор" зникне із суспільної карти України. Люди з пострадянського минулого просто фізично вимруть, і залишиться тільки нова еліта, для якої Росія - це потенційний ворог", - переконаний депутат.

Раджу останню цитату роздрукувати великим шрифтом і перечитувати, коли настає депресія від страхів русифікації і тому подібного. :) Ось цей пан прямим текстом визнає, що інформаційну війну за молодь вони програли практично безнадійно, бо русофіли радянського розливу поступово вимирають, а разом із ними вимирає і російська ідея в Україні. Бо замінити радянських зомбі ніким: попри всі їхні старання, нові покоління в Україні вже нормальні. І через 10 літ до русофілії в Україні, а також мрій про відбудову імперії, прийде товстий північний лис...

Може, пан і перебільшує, клянчачи гроші? Можливо. А, може, і ні...

Відповіді

 • 2008.10.31 | zmej_gorynych

  Закатають того колесніченку в асфальт. А шкода! Більше б таких!

  Йоптваю... це ж треба таким ідіотом бути. Попалив геть усіх пацанів і всі канали! Шо тобі корнілов колись :)))))) :hot:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.31 | GreyWraith

   Не думаю, що так...

   zmej_gorynych пише:
   >Йоптваю... це ж треба таким ідіотом бути. Попалив геть усіх пацанів і >всі канали! Шо тобі корнілов колись :)))))) :hot:
   Колєсніченко аж ніяк не ідіот - ідіоти ми, що от такого діяча годуємо. :(

   А тут вони не соромляться, більше того, навіть пишаються. Бо зараз росяни намагаються мавпувати американців, в тому числі і різні фонди, гранти, лобістів і таке інше. Під це різні пройдисвіти типу Колєсніченка намагаються гроші видоїти...
  • 2008.10.31 | zmej_gorynych

   До речі, згадай ... і він появиться (короткий передрук)

   http://obkom.net.ua/news/2008-10-31/1320.shtml


   Профессиональный украинофоб Корнилов дослужился до звания почетного зёмы Лаврова

   Сегодня, 31 октября, в рамках Всемирной конференции соотечественников, проходящей в Москве, министр иностранных дел РФ Сергей Лавров, в торжественной обстановке, вручил Почетный знак соотечественника директору Украинского филиала Института стран СНГ Владимиру Корнилову.

   Об этом сообщает пресс – служба Украинского филиала Института стран СНГ.

   Российская Правительственная комиссия по делам соотечественников за рубежом решила отметить этой наградой значительный вклад В.Корнилова в дело защиты прав российских соотечественников на Украине.

   Во время вручения награды, В.Корнилов поблагодарил министра иностранных дел РФ С. Лаврова за оказанную честь, и выразил уверенность в том, что данная награда является признанием заслуг Института стран СНГ и его Украинского филиала.

   "ОБКОМ"
 • 2008.10.31 | Володимир I

  Re: Ще одна хороша новина (л)

  Перебільшує. Русонутої молоді на Сході - хоч греблю гати. Я серйозно. 100%-ві путіноїди. Живуть у світі російських сєруалів, пугачової, галкіна, мєнтов, бригад і проч. Коротше, підросла гідна зміна. Інікуди вона просто так не зникне. Проблема дуже серйозна. Років 10 тому такого не було. Є абсолютна нетерпимість до власної держави як такої і сверблячка злитися в екстазі з "братцкім народом".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.10.31 | GreyWraith

   Не ображайтеся...

   ... але якби було так, як Ви пишете, то Колєсніченко би таку лузерську істерику перед своїми спонсорами не закатував би. :) Це ж для нього особисто ризик нарватися на висновок "не в коня корм"...


   Володимир I пише:
   >100%-ві путіноїди. Живуть у світі російських сєруалів, пугачової, >галкіна, мєнтов, бригад і проч.
   ОРТ і тому подібні зомбатори в першу чергу орієнтовані на обробку громадян Росії. І обробляють вони їх передусім в дусі покірності, апатії, безініціативності та сліпої віри в державу ... і бабло :), - коротше, робить із них зручне для російської влади бидло. І та публіка, про яку Ви пишете, теж є бидлом - хоча б в силу впливу зомбоящика. :) Максимум, на що вони здатні, - це сичати на форумах і за твердою таксою зобразити масовку на якому-небудь ПРУшному мітингу. Серйозних проблем від них чекати годі, у всякому випадку, досі не було...

   На цю проблему також вказує Колєсніченко і скаржится на апатію та безініціативність русанутих. Але що вони хотіли? Зробити спецОРТ для закордонних русанутих, що робить тих буйними? ;) Так все одно "єдиний культурний простір" розвалюється, а коли це спецОРТ побачать самі росіяни, то є ризик, що вони оборзіють настільки, що піднімуть лапу на саму кремлядь... :)

   >І нікуди вона просто так не зникне.
   Як то не зникне? Росія придумала таку класну програму підтримки повернення співвітчизників, треба її достатньо рекламувати серед цієї публіки. :)

   >Є абсолютна нетерпимість до власної держави як такої і сверблячка >злитися в екстазі з "братцкім народом".
   І чим вони цю свою абсолютну нетерпимість проявили? :) Нічим? Ну от і добре. "Гнівався Іван на пана, а пан і не знав". :) Це ще раз доводить їхню нікчемність.

   Коли ОУН була нетерпимою до польської влади, влада це помічала, ще й як. Коли ми були нетерпимими до Януковича-президента, він цим президентом не став...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.31 | Володимир I

    Re: Не ображайтеся...

    А я й не ображаюсь. Ви в якому світі живете? Я - в реальному. І бачу цих виблядків кожного дня. Можна розповісти докладніше, та часу немає.
    До речі, не такі вони вже й пасивні. Так, на них можна було б не зважати, але ось така маленька заковика: вони на вибори ходять. І вперто віддають свої голоси за антидержавних підарасів.
  • 2008.10.31 | alfy

   Re: Ще одна хороша новина (л)

   Чому ж тільки на Сході? Мені здається, що ідея створення потужної наддержави на базі Росії, України та Білорусі є досить непоганою. Щось на зразок Київської Русі в розширеному варіанті (+азійський добавочок Росії). Адже в сучасних реаліях до Європи нам далеко, та й нікому ми там не потрібні. В НАТО Україна ніколи не стане повноцінним гравцем. Бо це не вигідне ключовим країнам НАТО в першу чергу-адже у світі жорстка конкуренція, поважають лише сильного. Сама ж Україна, як виявилась, занадто слабка держава. Коли ми боролись за незалежність, то панувала головна ідея, що Україна -страшенно багата, все у неї є, і народ який роботящий. Як відірвемось від тих москалів-ото заживемо. А як виявилось-нічого того у нас немає, все було міфом. Україна перетворилась на поле битви чужих інтересів і не більше того. А молоді хочеться жити в могутній державі, яка є самостійним гравцем у світі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2008.10.31 | Hadjibei

    Re: Ще одна хороша новина (л)

    alfy пише:
    > Чому ж тільки на Сході? Мені здається, що ідея створення потужної наддержави на базі Росії, України та Білорусі є досить непоганою. Щось на зразок Київської Русі в розширеному варіанті (+азійський добавочок Росії). Адже в сучасних реаліях до Європи нам далеко, та й нікому ми там не потрібні. В НАТО Україна ніколи не стане повноцінним гравцем. Бо це не вигідне ключовим країнам НАТО в першу чергу-адже у світі жорстка конкуренція, поважають лише сильного. Сама ж Україна, як виявилась, занадто слабка держава. Коли ми боролись за незалежність, то панувала головна ідея, що Україна -страшенно багата, все у неї є, і народ який роботящий. Як відірвемось від тих москалів-ото заживемо.


    А як виявилось-нічого того у нас немає, все було міфом.

    ВСЕ У НАС Є. НЕМАЄ ГОЛОВНОГО - САМОПОВАГИ І ПАТРІОТИЗМУ.
    ТОМУ Й НЕМАЄ НОРМАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ.


    Україна перетворилась на поле битви чужих інтересів і не більше того. А молоді хочеться жити в могутній державі, яка є самостійним гравцем у світі.
   • 2008.10.31 | GreyWraith

    Re: Ще одна хороша новина (л)

    alfy пише:
    >Мені здається, що ідея створення потужної наддержави на базі Росії, >України та Білорусі є досить непоганою.
    Циро вважати таку ідею непоганою після дворазового гепання цієї наддержави можуть лише клінічні ідіоти. :) Хочете, щоб при наступному неодмінному гепанні ця потужна наддержава розчавила ще й Вас?

    >Адже в сучасних реаліях до Європи нам далеко,
    Для отримання добробуту треба довго і важко працювати. А ігровий автомат - ось він, під боком. :)

    >та й нікому ми там не потрібні.
    Розмірковувати про свою потрібність можуть хіба жінки легкої поведінки. :) Важливо, що потрібно Україні.

    >В НАТО Україна ніколи не стане повноцінним гравцем.
    З якого це дива?

    Тепер з приводу повноцінності. Наскільки повноцінними були члени ОВД Угорщина у 1956 році, та Чехія у 1968 році? ;)

    >Бо це не вигідне ключовим країнам НАТО в першу чергу
    Найключовішій країні НАТО - США - це дуже вигідно. Інші теж підтягнуться.

    >-адже у світі жорстка конкуренція, поважають лише сильного.
    Країни НАТО - сильні.

    >Сама ж Україна, як виявилась, занадто слабка держава.
    Достатньо сильна.

    >А як виявилось-нічого того у нас немає, все було міфом.
    Зараз реально українці живуть куди багатше, ніж за совка. І жили б ще багатше, якби русофльске сміття не заважало.

    >А молоді хочеться жити в могутній державі, яка є самостійним гравцем >у світі.
    Емігруйте до Китаю, якщо тут так погано. :) Живеться там не дуже добре, зате держава могутня - ого-го!
   • 2008.10.31 | Володимир I

    Re: Ще одна хороша новина (л)

    Хуйня то все. Міф. Брєд сівой кобили. Міфами ситий не будеш.
    Кому на Русі жить хорошо? Пам'ятаєте?Недарма ще Нєкрасов задавася таким питанням. Бо як не глянь - майже нікОму. А потім виявилося (в поемі), що хОроше жити в кацапії лише перманентно бухому.
    І ніколи Росія не була справді великою. Ніколи народи, підкорені московським царством не жили добре.
    Та й на міжнародній арені, в основному, отримувала піздюлєй: Кримська війна, Японська...Цусіма...Перша Світова, Друга Світова...Де вона - велич?
  • 2008.10.31 | shiva

   І хто винен? Відомо хто. Помаранчеві.

 • 2008.10.31 | Сергій Кабуд

  треба працювати з українцями в Росії : їх там багатоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".