МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Співробітниця "Сбєрбанку" крала гроші клієнтів

10/31/2008 | Майдан-ІНФОРМ
В Пензинській області співробітниці Сбєрбанку пред'явлено звинувачення у тому, що вона розплачувалась по кредитам грошима вкладників банку. Як повідомили в п'ятницю в Генпрокуратурі РФ, 40-річна співробітниця місцевого відління банку Марина К., що суміщала функції контролера і касира, "робила записи у ощадних книжках громадян, що звернулись до банку, про надходження грошових засобів для розміщення на особистих рахунках", - повідомляє Ітар-ТАСС.

При цьому у банківських документах вона не робила відміток про надходження грошей і завраховані таким чином засоби присвоювала собі. Крім того, за даними слідства, вона фальсифікувала і витратні касові ордери - коли громадяни знімали гроші з рахунків, жінка значно завищувала у банківських документах сумми фактично отриманих ними грошей, а різницю присвоювала.

"Злочин було розкрито, коли К. знаходилась у черговій відпустці. Громадяни, що захотіли зняти гроші зі своїх рахунків, не змогли цього зробити, оскільки гроші на їх рахунки не надійшли", - відзначили у Генпрокуратурі.

Слідство встановило 35 епізодів присвоєння засобів вкладників в період з жовтня 2006 року по липень 2008 року.

"Ці засоби жінка використовувала для оплати кредитів та здійснення інших фінансових операцій. Свою вину звинувачена повністю визнала", - повідомили в прокуратурі.

Джерело: Ньюзру.ком

Відповіді

  • 2008.11.01 | Graymur

    Re: Співробітниця "Сбєрбанку" крала гроші клієнтів

    Ах-ха-ха, у нас тут СБУ неожиданно выснило, что целый банк развалили, а у них там сотрудница деньги крала и "ИХ НРАВЫ". Не стыдно самим-то?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".