МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іван Вакарчук привітав українців з 90-ю річницею ЗУНР

10/31/2008 | Анастасія Розлуцька
Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук щиросердечно привітав українську громаду з великою історичною подією – 90-ю річницею створення Західно-Української Народної Республіки.

Іван Вакарчук відзначив: «1 листопада – дата знаменна, і не лише самим фактом проголошення Української Держави у вирі політичної та військової боротьби ХХ століття. Листопадовий чин став яскравим свідченням рішучості українців у боротьбі за реалізацію свого головного національного ідеалу – створення Незалежної Української Соборної Держави. Незважаючи на несприятливі зовнішньополітичні обставини, українці змогли створити свою державу та розпочати її динамічну розбудову, засвідчивши таким чином перед усім світом справедливість державотворчих прагнень української нації. Після листопадових подій 1918 року, ще протягом багатьох років тривала завзята боротьба, яка набувала різних форм — від збройного до ненасильницького спротиву — і врешті увінчалася Актом проголошення незалежності України у 1991 році».

Міністр побажав українцям сили духу та глибокої віри. «Творімо нашу українську історію та виховуймо молоде покоління на заповітах Свободи, Правди, Чину в ім’я майбутнього України!» – сказав він.

Міністр Іван Вакарчук 1 листопада у Львові візьме участь в урочистостях з нагоди створення ЗУНР.

Прес-служба МОН
З повагою,
Анастасія Розлуцька
прес-служба МОН
тел.: 486-21-25
факс: 236-60-20


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".