МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cпеціаліст (не сантехнік, не ді-джей і не "нужний") про візи(л/)

04/07/2009 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/7/92780.htm

Успіх візового діалогу залежить не стільки від красномовності дипломатів, скільки від солідарної волі політиків, що відповідають за ухвалення важливих рішень. А між тим політики ведуть справу в інший бік.

Володимир Литвин, який лобіює перехід до практики стягнення візового збору при перетині кордону є братом Голови Держприкордонслужби Миколи Литвина. Оскільки контроль за перетином кордону здійснює саме ця служба, то можна запідозрити певний корпоративний інтерес…

Щоб таких підозр не виникало, Литвину, як голові українського парламенту, варто було б не агітувати за "симетричний" режим, а сприяти розробці та ухваленню низки законодавчих актів (загалом біля 20-ти) в галузі міграційної політики, правоохоронної діяльності, захисту персональних даних, адміністративних та кримінальних правопорушень, які є необхідною умовою запровадження безвізового режиму з боку ЄС.

Міністерство внутрішніх справ на чолі з Юрієм Луценком, ще одним ентузіастом запровадження віз для європейців, свідомо блокує створення в Україні єдиного міграційного органу – установи, яка покликана стати координаційним центром прозорої та некорумпованої державної міграційної політики.

Створення та якісна діяльність такого органу є однією з основних вимог ЄС до країн, що претендують на безвізовий режим.

[...]

що мали б робити українські можновладці, якби вони всі, кожен на своєму місці, на ділі, а не на словах прагнули до безвізового режиму з ЄС? Назву лише деякі принципово важливі кроки:

Наведення порядку з видачею закордонних паспортів громадянам, запровадження нового стандарту паспорта з біометричними даними, поборення корупції в паспортній службі, зокрема, унеможливлення видачі паспорту одній людині на різні прізвища та імена.

Створення єдиного міграційного органу в системі виконавчої влади.

Затвердження та імплементація концепції інтегрованого управління державними кордонами згідно стандартів ЄС, простіше кажучи, усунення "дірок" в українських кордонах з пострадянськими країнами.

Посилення боротьби з нелегальною міграцією та торгівлею людьми в тому числі через співпрацю із відповідними органами ЄС.

Підготовка до якісного виконання Угоди про реадмісію з ЄС (вступає в дію 1 січня 2010 року), зокрема, краще оснащення місць тимчасового утримання нелегальних мігрантів, які наразі перебувають у вкрай незадовільному стані.

Запровадження адміністративних покарань за порушення міграційного законодавства ЄС.

Якби за вище означеними напрямками нині спостерігався істотний прогрес, нашим дипломатам було б значно легше вести переговори з ЄС щодо безвізового режиму і завершилися б вони відносно швидко, цілком імовірно, до ЄВРО-2012, як цього прагне офіційний Київ.

Якщо ж українська влада обмежуватиметься лише дипломатичним лобіюванням, необхідні реформи не втілюватимуться, а замість потрібних законопроектів представниками коаліційної більшості (!) вноситимуться проекти на кшталт закону щодо денонсації Угоди про реадмісію з ЄС (автор Геннадій Москаль), то безвізового режиму доведеться чекати ще багато років, а можливо і десятиліть.

І причиною цього буде не ворожість ЄС, який "нас не хоче", а українська власна некомпетентність, невміння скористатись наявними можливостями, інфантильне прагнення отримати все і одразу.

Відповіді

  • 2009.04.07 | 123

    візи потрібні, а не спеціалісти. спеціалістів у нас дофіга

    а от з візами в нормальних люлей проблеми - в "спеціалістів" може й краще, може їм наскрізь корумповані консульські працівники, з якими вони бухають після "робочих столів", без черги видають візи.

    Shooter пише:
    > http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/7/92780.htm
    >
    > Успіх візового діалогу залежить не стільки від красномовності дипломатів, скільки від солідарної волі політиків, що відповідають за ухвалення важливих рішень. А між тим політики ведуть справу в інший бік.

    Успіх залежить не стільки від зусиль українських політиків, скільки від гівняності європейських і здатності українських цю гівняність перебороти. Автор зовсім випускає з уваги цей аспект - типу ми самі винні в тому, що над нами знущаються в консульствах. Так, ми винні - але здебільшого в тому, що не називаємо речі своїми іменами.

    > Володимир Литвин, який лобіює перехід до практики стягнення візового збору при перетині кордону є братом Голови Держприкордонслужби Миколи Литвина. Оскільки контроль за перетином кордону здійснює саме ця служба, то можна запідозрити певний корпоративний інтерес…

    Який саме інтерес - "певний"? Ці візи видаються автоматично на кордоні.

    > Міністерство внутрішніх справ на чолі з Юрієм Луценком, ще одним ентузіастом запровадження віз для європейців, свідомо блокує створення в Україні єдиного міграційного органу – установи, яка покликана стати координаційним центром прозорої та некорумпованої державної міграційної політики.
    >
    > Створення та якісна діяльність такого органу є однією з основних вимог ЄС до країн, що претендують на безвізовий режим.

    Де про це можна прочитати ще? А то я ніяк не можу з*ясувати - який зв*язок між міграційним органом та правом українців заїхати в Польщу без візи.

    > [...]
    >
    > що мали б робити українські можновладці, якби вони всі, кожен на своєму місці, на ділі, а не на словах прагнули до безвізового режиму з ЄС? Назву лише деякі принципово важливі кроки:
    >
    > Наведення порядку з видачею закордонних паспортів громадянам, запровадження нового стандарту паспорта з біометричними даними,

    А що, в усіх країнах, які мають безвізовий режим з ЄС, такі паспорти? Певен що ні.

    > поборення корупції в паспортній службі, зокрема, унеможливлення видачі паспорту одній людині на різні прізвища та імена.

    Це слушно.

    > Створення єдиного міграційного органу в системі виконавчої влади.

    Див. вище -яким боком воно стосується?

    > Затвердження та імплементація концепції інтегрованого управління державними кордонами згідно стандартів ЄС, простіше кажучи, усунення "дірок" в українських кордонах з пострадянськими країнами.

    Яким боком воно стосується??

    > Посилення боротьби з нелегальною міграцією та торгівлею людьми в тому числі через співпрацю із відповідними органами ЄС.

    Яким боком? Що таке "посилення"?

    > Підготовка до якісного виконання Угоди про реадмісію з ЄС (вступає в дію 1 січня 2010 року), зокрема, краще оснащення місць тимчасового утримання нелегальних мігрантів, які наразі перебувають у вкрай незадовільному стані.

    Ніяк не має стосуватися безвізового режиму.

    --

    Нарешті, все це немає ніякого стосунку до людського ставлення консульств до українців та видачі тривалих віз, що вже передбачено існуючими угодами, але не виконується.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.07 | loup-garou

      В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

      А ті, в кого є, прекрасно знають про їх справжнє джерело. І біложопі гівнюки-дупломати-європейці тут ні до чого, просто частина патріотічєскі настроєнной публіки вважає себе дуже-дуже хитрою.

      Ось, кстаті:
      http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92777.htm
      "У вас немає навіть загальної бази даних виданих закордонних паспортів. Людина може вчинити злочин у ЄС, повернутися в Україну, сказати, що втратила паспорт, і отримати новий, змінивши одну букву в імені чи прізвищі. І ми ніколи не дізнаємося, що це та сама людина", - заявив співробітник посольства однієї з країн Східної Європи.
      http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92803.htm
      "Чого хочуть цим досягти? Натиснути на ЄС? Не досягши надійності документів, не поліпшивши захист даних і міжвідомчий обмін ними з державами ЄС, домогтися чогось тиском не удасться", - підкреслив Посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзет.

      Нєхєр паспорти міняти по 10 раз і брехати в посольствах, тоді й візи даватимуть.

      Взагалі, історія з поверненням віз нагадала мені один з улюблених анекдотів. І кінцевий результат цього випєндрьожу буде якраз таким:

      На лугу пасется огромный бык, спокойно пощипывая зеленую травку. Вдруг он видит где-то вдалеке какую-то белую точку и начинает следить за ней. Точка, приближаясь, постепенно превращается в белый шарик. Бык и не заметил, что этот шарик - на самом деле кролик. Подбежав вплотную к быку, кролик гнет пальцы и начинает орать:
      - Ты, лох рогатый, освободи мне дорогу, понял?
      Бык продолжает неподвижно стоять, глядя на кролика с безразличным видом.
      Кролик:
      - Ты че, урод, не слышишь, я сказал, давай дорогу, если по рогам не
      хочешь!
      Бык не двигается с места. Кролик продолжает наезжать:
      - У тебя че, уши говном забиты? Если ты через 10 секунд не сдвинешься, я тебе очко разорву, понял, ты, пидор вонючий? Раз… два… три…
      Тугоухий бык со скуки фыркает, поворачивается к кролику задом,
      вываливает на него содержимое своего кишечника и неспешно идет прочь.
      Пять минут проходит, десять, уже и мухи слетелись… Наконец кролику
      удается высунуть голову из этой кучи. Очистив забитый рот, он начинает орать вслед быку:
      - Что, обосрался?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.07 | 123

        Може для Вас нормально, коли Вас як бидло сприймають

        то справа особистих вподобань, звісно.

        А я не вважаю нормою стояти в черзі на вулиці 4-6 годин заради того, щоб подати документи, а потім з*ясувати, що є ще якість вимоги, про які не сказано на сайті посольства, і тому треба повторити процедуру.

        loup-garou пише:
        > А ті, в кого є, прекрасно знають про їх справжнє джерело. І біложопі гівнюки-дупломати-європейці тут ні до чого, просто частина патріотічєскі настроєнной публіки вважає себе дуже-дуже хитрою.

        Гідність мають просто.

        > Ось, кстаті:
        > http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92777.htm
        > "У вас немає навіть загальної бази даних виданих закордонних паспортів. Людина може вчинити злочин у ЄС, повернутися в Україну, сказати, що втратила паспорт, і отримати новий, змінивши одну букву в імені чи прізвищі. І ми ніколи не дізнаємося, що це та сама людина", - заявив співробітник посольства однієї з країн Східної Європи.

        А ще ця людина змінити прізвище взагалі, або отримати панамський паспорт. І що - це виправдовує хамську організацію роботи консульств, або виправдовує відмову виконувати угоду про спрощений візовий режим та масово видавати тривалі багаторазові візи, або виправдовує видачу візи за гроші, притому що ми пускаємо їх безоплатно?

        > http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92803.htm
        > "Чого хочуть цим досягти? Натиснути на ЄС? Не досягши надійності документів, не поліпшивши захист даних і міжвідомчий обмін ними з державами ЄС, домогтися чогось тиском не удасться", - підкреслив Посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзет.

        Навіть якщо і не удасться, це не означає, що треба ходити обпльованими.

        > Нєхєр паспорти міняти по 10 раз і брехати в посольствах, тоді й візи даватимуть.

        Про обміняні паспорти - це така ж точно бредятина, як розповіді Попова про те збоченців з Шенгену.

        > Взагалі, історія з поверненням віз нагадала мені один з улюблених анекдотів. І кінцевий результат цього випєндрьожу буде якраз таким:

        Кінцевий результат буде не гірше ніж зараз, тільки грошей в казні буде більше, а гівнюки зрозуміють, що з ними ведуть переговори люди, а не бидло.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.07 | Shooter

          як сприймають

          123 пише:

          > > Нєхєр паспорти міняти по 10 раз і брехати в посольствах, тоді й візи даватимуть.
          >
          > Про обміняні паспорти - це така ж точно бредятина, як розповіді Попова про те збоченців з Шенгену.

          Ага, точно бредятина - правда, я особисто знаю двох таких людей "з близких орбіт".

          І, доречі, знаю лише одну, якій відмовили у шенгенській візі.

          > > Взагалі, історія з поверненням віз нагадала мені один з улюблених анекдотів. І кінцевий результат цього випєндрьожу буде якраз таким:
          >
          > Кінцевий результат буде не гірше ніж зараз, тільки грошей в казні буде більше, а гівнюки зрозуміють, що з ними ведуть переговори люди, а не бидло.

          Гірший - бо "гівнюкам", як Ви кажете, взагалі-то Україна - 5 колесо у возі. Якщо ж Ви вважаєте, що ЄС для України - таке саме, то тоді починайте помаленьку вчитися защіпати косоворотку.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.07 | 123

            повторити, чи що? як бидло

            Може у Вас є інша кваліфікація того, що я перелічив - знову ж таки, на колір і смак...

            Shooter пише:
            > 123 пише:
            >
            > > > Нєхєр паспорти міняти по 10 раз і брехати в посольствах, тоді й візи даватимуть.
            > >
            > > Про обміняні паспорти - це така ж точно бредятина, як розповіді Попова про те збоченців з Шенгену.
            >
            > Ага, точно бредятина - правда, я особисто знаю двох таких людей "з близких орбіт".

            Думаєте, секс-турісти з Європи є міфічними істотами? Вони теж існують, так само як і ті, хто змінює паспорти. Інше питання - чи робити з цього висновки, і які.

            > І, доречі, знаю лише одну, якій відмовили у шенгенській візі.

            То я мушу падати у білі ніжки вонючому австріяку - молодшому помічнику заступника консула - за те, що він мене видав візу, розмовляючи зі мною через губу, а те, що він мене протиримав на вулиці 5 годин, зідрав з мене гроші за те, що моя країна його родичам дає безоплатно, та ще й змусив купити ці гроші в його придворному банку за штучно вигаданим курсом (просто тупо в банку два курси вісять - для всіх та окремо для тих, хто за візу сплачує), не має значення, по-Вашому?

            > > > Взагалі, історія з поверненням віз нагадала мені один з улюблених анекдотів. І кінцевий результат цього випєндрьожу буде якраз таким:
            > >
            > > Кінцевий результат буде не гірше ніж зараз, тільки грошей в казні буде більше, а гівнюки зрозуміють, що з ними ведуть переговори люди, а не бидло.
            >
            > Гірший - бо "гівнюкам", як Ви кажете, взагалі-то Україна - 5 колесо у возі.

            Мене в цьому контексті не цікавить, що для них Україна; я не прагну особливого ставлення до України типу членства чи асоціації - я кажу про нормальні двосторонні стосунки. Для них і якійсь Антігуа 5те колесо, але безвізовий режим мають. Не хочуть нормально ставитися - не треба, вони мені цього не винні. Але і я не винен за таких обставин ставитися до них краще. І називати їх інакше ніж гівнюками просто несправедливо. Так, їм це неприємно - бо ж вони хочуть корчити з себе великих демократів; тому і треба тикати їх носами в те, як вони дотримуються взятих на себе зобов*язань.

            > Якщо ж Ви вважаєте, що ЄС для України - таке саме, то тоді починайте помаленьку вчитися защіпати косоворотку.

            Якщо Вам подобається бути в позиції бидла і лишатися в ній - починайте вчитися мичати, чи що. Якщо ж ні - то почати треба з того, щоб назвати речі своїми іменеми, а не вдавати, що нормою є отримати візи, а процедура, гроші, час та ставлення, які це забирає, не грають ролі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.07 | Shooter

              як хамовите безпорадне бидло

              яке не вміє/не може навести порядок у своїй хаті, натомість сільно возмущається що його не пускають в палац - якщо коротко.

              плюс, звісно, Ви пропонуєте лікувати лупиння відрубуванням голови...я невпевнений, що це є найдієвіший засіб.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.07 | 123

                То нехай так напишуть на заборі своєму

                Shooter пише:
                > яке не вміє/не може навести порядок у своїй хаті, натомість сільно возмущається що його не пускають в палац - якщо коротко.

                Замість розповідей про те, як вони з нами стратегічно партнерничають і які вони великі демократи.

                > плюс, звісно, Ви пропонуєте лікувати лупиння відрубуванням голови...я невпевнений, що це є найдієвіший засіб.

                Я пропоную назвати скотів скотами - а це не лише українські жуліки та нелегали, а й європейські дипломати. Які є такими не від бідності, як українці, а в силу своїх моральних якостей та виховання, очевидно.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.04.07 | Shooter

                  Там так і написано, у принципі

                  І всі, хто ту просту думку вчасно побачили і зрозуміли - вже в ЄС або скоро там будуть.

                  На відміну від нас.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.04.07 | 123

                    нє, там написано "угода про спрощений візовий режим"

                    і "стратегічний партнер"
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.04.07 | observеr

                      ну так він реально спрощений- раніше шенген лише через турфірми

                      можна було отримати

                      я б на місці європейців до "1) облаштування східного кордону 2) створення бази паспортів за євростандартами" взагалі б для українців умови не покращував
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.04.07 | Iryna_

                        європейці умови погіршують

                        "покращення" лише для близьким родичів тих хто має посвідчення на постійне проживання

                        все

                        для інших збільшення і здорожчання списку документів, відсутність чітких правил, перспективи подальших ускладнень
        • 2009.04.07 | loup-garou

          Re: Може для Вас нормально, коли Вас як бидло сприймають

          123 пише:
          > то справа особистих вподобань, звісно.
          > А я не вважаю нормою стояти в черзі на вулиці 4-6 годин заради того, щоб подати документи, а потім з*ясувати, що є ще якість вимоги, про які не сказано на сайті посольства, і тому треба повторити процедуру.

          Ви впевнені, що говорите про більшість європейських посольств? Франція, Англія, Ірландія, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Польща, скандінавські країни - в якому із цих посольств хамська організація, треба стояти на вулиці 4-6 годин і далі по тексту?

          > А ще ця людина змінити прізвище взагалі, або отримати панамський паспорт. І що - це виправдовує хамську організацію роботи консульств, або виправдовує відмову виконувати угоду про спрощений візовий режим та масово видавати тривалі багаторазові візи, або виправдовує видачу візи за гроші, притому що ми пускаємо їх безоплатно?

          1. Справа в тому, що як хто їде сюди за блядями, то заплатити хоч і 100 євро за візу йому проблемою не буде. А от західні студенти, які на канікулах катаються Східною Європою, по дорозі з Кракова в Румунію на день до Львова просто не заїдуть - якщо для цього їм треба буде спеціально ходити отримувати візу. І якщо платити на кордоні - теж.
          2. В більшості моїх знайомих, що регулярно мотаються у закордонні відрядження - довгострокові мультивізи, тому не розумію, про що Ви. Точно знаю, що у французькому посольстві студентам - візи бесплатно, тим, хто їдуть до родичів - теж, ітд.

          З іншої сторони, якби не європейці, то в угоді про спрощений режим не було б згадки про наукових працівників, бо наша патріотично-журналістська шлоїбень взагалі не підозрює про їх існування і потреби.

          > > http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92803.htm
          > > "Чого хочуть цим досягти? Натиснути на ЄС? Не досягши надійності документів, не поліпшивши захист даних і міжвідомчий обмін ними з державами ЄС, домогтися чогось тиском не удасться", - підкреслив Посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзет.
          >
          > Навіть якщо і не удасться, це не означає, що треба ходити обпльованими.

          Не обпльованими, так об...ну, Ви читали анекдот.

          > Про обміняні паспорти - це така ж точно бредятина, як розповіді Попова про те збоченців з Шенгену.

          В сусідніх гілках люди бідкались - лінь шукати - що ай яке нещастя, треба після кожної відмови паспорт міняти. Не кажу вже про депортацію. Щоб зникли останні ілюзії відносно брєдятини, спробуйте ще проїхатись в автобусі Львів-Париж, де половина далі на Коїмбру.

          > Кінцевий результат буде не гірше ніж зараз, тільки грошей в казні буде більше, а гівнюки зрозуміють, що з ними ведуть переговори люди, а не бидло.

          Від турботи про казну я аж просльозився :) А нащот гівнюків - вони то якраз не зрозуміють нічого. Каквсігда, впрочєм :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.07 | 123

            Re: Може для Вас нормально, коли Вас як бидло сприймають

            loup-garou пише:
            > 123 пише:
            > > то справа особистих вподобань, звісно.
            > > А я не вважаю нормою стояти в черзі на вулиці 4-6 годин заради того, щоб подати документи, а потім з*ясувати, що є ще якість вимоги, про які не сказано на сайті посольства, і тому треба повторити процедуру.
            >
            > Ви впевнені, що говорите про більшість європейських посольств? Франція, Англія, Ірландія, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Польща, скандінавські країни - в якому із цих посольств хамська організація, треба стояти на вулиці 4-6 годин і далі по тексту?

            Звісно впевнений - в австрійське я стояв власними ногами. І про додаткові вимоги з*ясував там же.

            Тепер ще скажіть мені що я це вигадав, і ми посміємося разом.

            > > А ще ця людина змінити прізвище взагалі, або отримати панамський паспорт. І що - це виправдовує хамську організацію роботи консульств, або виправдовує відмову виконувати угоду про спрощений візовий режим та масово видавати тривалі багаторазові візи, або виправдовує видачу візи за гроші, притому що ми пускаємо їх безоплатно?
            >
            > 1. Справа в тому, що як хто їде сюди за блядями, то заплатити хоч і 100 євро за візу йому проблемою не буде. А от західні студенти, які на канікулах катаються Східною Європою, по дорозі з Кракова в Румунію на день до Львова просто не заїдуть - якщо для цього їм треба буде спеціально ходити отримувати візу. І якщо платити на кордоні - теж.

            Сумно. І що - це виправдовує хамську організацію роботи консульств, або виправдовує відмову виконувати угоду про спрощений візовий режим та масово видавати тривалі багаторазові візи, або виправдовує видачу візи за гроші, притому що ми пускаємо їх безоплатно?

            > 2. В більшості моїх знайомих, що регулярно мотаються у закордонні відрядження - довгострокові мультивізи, тому не розумію, про що Ви.

            Чесно не розумієте? Підійдіть до будь-якого посольства європейського і спитайте, Вам пояснять.

            > Точно знаю, що у французькому посольстві студентам - візи бесплатно, тим, хто їдуть до родичів - теж, ітд.

            Я дуже з цього тішуся. Згоден надати безоплатні візи євроейським студентам та родичам - з одержанням віз в українських посольствах. Ура товаріщі.

            > З іншої сторони, якби не європейці, то в угоді про спрощений режим не було б згадки про наукових працівників, бо наша патріотично-журналістська шлоїбень взагалі не підозрює про їх існування і потреби.

            Тут на форумі є науковий працівник, вона докладно це коментувала :)

            > > > http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92803.htm
            > > > "Чого хочуть цим досягти? Натиснути на ЄС? Не досягши надійності документів, не поліпшивши захист даних і міжвідомчий обмін ними з державами ЄС, домогтися чогось тиском не удасться", - підкреслив Посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзет.
            > >
            > > Навіть якщо і не удасться, це не означає, що треба ходити обпльованими.
            >
            > Не обпльованими, так об...ну, Ви читали анекдот.

            Кому що подобається.

            > > Про обміняні паспорти - це така ж точно бредятина, як розповіді Попова про те збоченців з Шенгену.
            >
            > В сусідніх гілках люди бідкались - лінь шукати - що ай яке нещастя, треба після кожної відмови паспорт міняти. Не кажу вже про депортацію. Щоб зникли останні ілюзії відносно брєдятини, спробуйте ще проїхатись в автобусі Львів-Париж, де половина далі на Коїмбру.

            Так, є такі люди - і що?

            Повтороюю: > > А ще ця людина змінити прізвище взагалі, або отримати панамський паспорт. І що - це виправдовує хамську організацію роботи консульств, або виправдовує відмову виконувати угоду про спрощений візовий режим та масово видавати тривалі багаторазові візи, або виправдовує видачу візи за гроші, притому що ми пускаємо їх безоплатно?


            > > Кінцевий результат буде не гірше ніж зараз, тільки грошей в казні буде більше, а гівнюки зрозуміють, що з ними ведуть переговори люди, а не бидло.
            >
            > Від турботи про казну я аж просльозився :) А нащот гівнюків - вони то якраз не зрозуміють нічого. Каквсігда, впрочєм :)

            Навіть якщо і не зрозуміють - це буде принаймні гідно. Гірше нічого не буде, це вже точно.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.07 | loup-garou

              Re: Може для Вас нормально, коли Вас як бидло сприймають

              123 пише:
              > loup-garou пише:
              > > Ви впевнені, що говорите про більшість європейських посольств? Франція, Англія, Ірландія, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Польща, скандінавські країни - в якому із цих посольств хамська організація, треба стояти на вулиці 4-6 годин і далі по тексту?
              >
              > Звісно впевнений - в австрійське я стояв власними ногами. І про додаткові вимоги з*ясував там же.
              >
              > Тепер ще скажіть мені що я це вигадав, і ми посміємося разом.

              Тобто мова йде про одне (!) посольство з десятка перелічених. Країни з м'яко кажучи не найбільшим населенням в Європі. І на яке Ви так розобідились, що готові ввести візи для всіх.

              > Сумно. І що - це виправдовує хамську організацію роботи консульств, або виправдовує відмову виконувати угоду про спрощений візовий режим та масово видавати тривалі багаторазові візи, або виправдовує видачу візи за гроші, притому що ми пускаємо їх безоплатно?

              Не виправдовує. Але Ви вперто вживаєте "консульств" в скромній множині. Давайте говорити предметно все-таки - гівнюків серед біложопих треба знати (і) в лице.

              > > 2. В більшості моїх знайомих, що регулярно мотаються у закордонні відрядження - довгострокові мультивізи, тому не розумію, про що Ви.
              >
              > Чесно не розумієте? Підійдіть до будь-якого посольства європейського і спитайте, Вам пояснять.

              Знову миле слово - "будь-якого". Навіть серед дуже близьких знайомих є кілька з довгими норвежськими і французькими мультивізами. То під яке КОНКРЕТНО посольство підходити?

              > Я дуже з цього тішуся. Згоден надати безоплатні візи євроейським студентам та родичам - з одержанням віз в українських посольствах. Ура товаріщі.

              У мене стійке враження, що Вам хочеться не стільки, щоб українцям стало легше їздити, а щоб європейцям складніше. Фройд тут ні при чому???

              > Навіть якщо і не зрозуміють - це буде принаймні гідно. Гірше нічого не буде, це вже точно.

              Тут Ви теж помиляєтесь. Зараз набагато краще, ніж скажімо було в 2000му, і непорівнянно краще, ніж було посередині 90-х.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.07 | 123

                Re: Може для Вас нормально, коли Вас як бидло сприймають

                loup-garou пише:
                > 123 пише:
                > > loup-garou пише:
                > > > Ви впевнені, що говорите про більшість європейських посольств? Франція, Англія, Ірландія, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Польща, скандінавські країни - в якому із цих посольств хамська організація, треба стояти на вулиці 4-6 годин і далі по тексту?
                > >
                > > Звісно впевнений - в австрійське я стояв власними ногами. І про додаткові вимоги з*ясував там же.
                > >
                > > Тепер ще скажіть мені що я це вигадав, і ми посміємося разом.
                >
                > Тобто мова йде про одне (!) посольство з десятка перелічених. Країни з м'яко кажучи не найбільшим населенням в Європі. І на яке Ви так розобідились, що готові ввести візи для всіх.

                А навіщо Ви навели перелік, де точно є такі країни, про які я писав?

                Будь-кому незаангажованому ясно, що Австрія є не єдиною країною з чергами.

                > > Сумно. І що - це виправдовує хамську організацію роботи консульств, або виправдовує відмову виконувати угоду про спрощений візовий режим та масово видавати тривалі багаторазові візи, або виправдовує видачу візи за гроші, притому що ми пускаємо їх безоплатно?
                >
                > Не виправдовує. Але Ви вперто вживаєте "консульств" в скромній множині. Давайте говорити предметно все-таки - гівнюків серед біложопих треба знати (і) в лице.

                Предметніше я з Вами на форумі розмовляти не вважаю за потрібне. Якщо Вам цікаве моє особисте життя - зверніться до ЄС, воно вже на шляху контролювання цього.

                > > > 2. В більшості моїх знайомих, що регулярно мотаються у закордонні відрядження - довгострокові мультивізи, тому не розумію, про що Ви.
                > >
                > > Чесно не розумієте? Підійдіть до будь-якого посольства європейського і спитайте, Вам пояснять.
                >
                > Знову миле слово - "будь-якого". Навіть серед дуже близьких знайомих є кілька з довгими норвежськими і французькими мультивізами. То під яке КОНКРЕТНО посольство підходити?

                Серед моїх теж є. Але нема жодного, хто б отримав з першого разу річну візу (а не на 3 місяці), нема жодного, хто б отримав багаторазову візу "просто так", а не за запрошенням, в якому просили саме таку визу.

                Тоді як США видають 5річні візи просто так; більш того, російські консульства європейських країн також видають набагато легше, ніж українські.

                > > Я дуже з цього тішуся. Згоден надати безоплатні візи євроейським студентам та родичам - з одержанням віз в українських посольствах. Ура товаріщі.
                >
                > У мене стійке враження, що Вам хочеться не стільки, щоб українцям стало легше їздити, а щоб європейцям складніше. Фройд тут ні при чому???

                Мені не хочеться бути чемним з хамами.

                > > Навіть якщо і не зрозуміють - це буде принаймні гідно. Гірше нічого не буде, це вже точно.
                >
                > Тут Ви теж помиляєтесь. Зараз набагато краще, ніж скажімо було в 2000му, і непорівнянно краще, ніж було посередині 90-х.

                ПОмиляєтесь Ви, бо сказане Вами не спростовує моєї тези.
      • 2009.04.07 | Iryna_

        Re: В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

        про паспорти
        за попередній паспорт мені довелося дати чималого хабаря щоб прізвище написали так само як і в паспорті щоб був до того
        легально зберегти попереднє написання було неможливо -
        у них бачте концепція написання прізвищ змінилась

        в мене таке вже було, мала проблеми - коли написання прізвища в попередньому паспорті відрізняється - посольства ставляться дуже підозріло

        ну добре, я знаю і йду шукати кінці і платити

        а нормальна людина могла цього не знати і сильно вляпатися (попасти в шенгенський чорний список) без всякої вини

        так що й нормальні люди можуть мати проблеми
        особливо жінки
        про рівність вони тільки казки розповідати вміють
        минулого року моїм колегам (одружені до речі молоді жінки, кандидати наук) в посольстві заявили що вони брешуть що на конференцію, а насправді їдуть на сільгоспроботи

        візи дали, але з великою затримкою, пропустили півконференції
        попередні візи в паспортах були
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.07 | 123

          Скажуть сама винна, треба мати прізвище Петренко

        • 2009.04.07 | loup-garou

          Re: В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

          Iryna_ пише:
          > про паспорти
          > за попередній паспорт мені довелося дати чималого хабаря щоб прізвище написали так само як і в паспорті щоб був до того
          > легально зберегти попереднє написання було неможливо -
          > у них бачте концепція написання прізвищ змінилась

          > в мене таке вже було, мала проблеми - коли написання прізвища в попередньому паспорті відрізняється - посольства ставляться дуже підозріло

          Мене теж в другому паспорті написали по-іншому, і це створює масу незручностей - для адміністрації прізвище одне, а статті підписую "старим". Але в посольствах ніколи не було жодних проблем - я їм просто обидва паспорти приношу - навпаки, радіють, здається. Британці, якщо я правильно пам'ятаю, в анкеті просто вимагають номери попередніх паспортів...

          > особливо жінки
          > про рівність вони тільки казки розповідати вміють
          > минулого року моїм колегам (одружені до речі молоді жінки, кандидати наук) в посольстві заявили що вони брешуть що на конференцію, а насправді їдуть на сільгоспроботи

          ну все-таки це ж конкретні якісь посольства, італійське presumably чи іспанське. Їм і треба роги обламувати. Якщо ми з ними не можемо розібратись на місці, наївно думати, що цим будуть перейматись їх сусіди по ЄС.
          Відносно жінок - звичайно ж, я не заперечую того, про що Ви говорите - але у мене був протилежний особистий досвід: коли я був на PhD у Франції, моя тоді ще не дружина (19 років, дєвствєнно чистий паспорт) отримала 3-місячну візу просто по моєму рукописному листу в посольство (формальне запрошення через мерію я не міг зробити, бо знімав кімнату, а не квартиру).
          Після цього я робив мабуть кілька десятків запрошень - приватних і по науці - і з жодним не було відмови. І у знайомих так само.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.07 | Iryna_

            Re: В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

            ну я в результаті мала відмову з текстом що фальсифікую документи
            хоча тоді було легітимне пояснення що був перехід з французського спеллінгу на англійський

            за новий паспорт знову буду платити додатково за збереження потрібного спеллінгу, правда вже легально в касу
            треба писати заяву з поясненням і додавати статті як пояснення чому потрібен спеллінг що відрізняється від постанови КМ

            в стандартній міліції кажуть "так видає комп'ютер і ми нічого не мінятимемо"
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.07 | observеr

              це проблема Ваших стосунків з рідною державою - до чого тут ЄС?!

              Iryna_ пише:
              > ну я в результаті мала відмову з текстом що фальсифікую документи
              > хоча тоді було легітимне пояснення що був перехід з французського спеллінгу на англійський
              >
              > за новий паспорт знову буду платити додатково за збереження потрібного спеллінгу, правда вже легально в касу
              > треба писати заяву з поясненням і додавати статті як пояснення чому потрібен спеллінг що відрізняється від постанови КМ
              >
              > в стандартній міліції кажуть "так видає комп'ютер і ми нічого не мінятимемо"
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.07 | Iryna_

                я просто пояснюю як людина може мати великі візові проблеми

                без її вини абсолютно

                це ніде не пишуть і ніде не пояснюють

                а комусь таким чином можна поламати життя - без вини!
                і потім ніколи не доведеш іноземним колегам що ти не злочинець...
                всі ж впевнені що візи не видають лише злочинцям і все в порядку
            • 2009.04.07 | loup-garou

              Re: В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

              Iryna_ пише:
              > за новий паспорт знову буду платити додатково за збереження потрібного спеллінгу, правда вже легально в касу
              > треба писати заяву з поясненням і додавати статті як пояснення чому потрібен спеллінг що відрізняється від постанови КМ

              так, я знаю. Мені треба було швидко оформити другий паспорт, бо в першому закінчилися сторінки, і коли виявилось, що комп'ютер видає не такий спеллінг, як треба, на заяви і пояснення вже не було часу - приїхав лише на пару тижнів.
              До речі, може Вам знадобиться - за нашим законодавством можна мати два дійсних закордонних паспорти одночасно, в них просто проставляються певні відмітки, що їх пов'язують.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.08 | Iryna_

                Re: В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

                я знаю
                робитиму саме такий другий паспорт, тому його легше зробити з таким же спеллінгом як інший без знайомих і хабаря (просто заяву з поясненням написати)

                якщо просто міняти один паспорт - ні, тільки як видає їхній комп'ютер
          • 2009.04.08 | selu

            Re: В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

            >Після цього я робив мабуть кілька десятків запрошень - приватних
            > і по науці - і з жодним не було відмови. І у знайомих так само.

            Або здайте знайомих у консульстві, або ласково просимо до списку агентів спецслужб.
        • 2009.04.07 | Shooter

          Стакан напівпорожній чи напівпустий

          Iryna_ пише:
          >
          > минулого року моїм колегам (одружені до речі молоді жінки, кандидати наук) в посольстві заявили що вони брешуть що на конференцію, а насправді їдуть на сільгоспроботи

          Наскільки здогадуюся, Ваші колеги їхали в Іспанію чи Італію - так? Як Ви вважаєте - яка є пропорція вчених-жінок з України, які туди їдуть на конференцію, та жінок, які там працюють?

          > візи дали,

          от бачите.

          > але з великою затримкою. пропустили півконференції

          чи вони запізно подали?

          А я Вам про зустрічний досвід розповім.

          2 члени моєї родини протягом останнього року виробляли собі візи в Словаччину (одна з "проблемних країн", доречі). Жодних затримок не було. Так, 5-річні багатократні не отримали - мотивували тим, що і в одної, і в другої були чисті паспорти. Обидві використали візу (в однієї була на 2 в'їзди) - відповідно, на 90% впевнений, що наступного разу отримають багаторазові візи на більше, ніж один рік.

          > попередні візи в паспортах були

          В обидвох моїх родичів не було. Одній, 88 річній жінці, візу зробили навіть без медичного страхування - ніхто із страхових компаній її не хотів страхувати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.07 | Shooter

            P.S.

            yna_ пише:
            > про паспорти

            > за попередній паспорт мені довелося дати чималого хабаря щоб прізвище написали так само як і в паспорті щоб був до того

            > легально зберегти попереднє написання було неможливо -

            > у них бачте концепція написання прізвищ змінилась


            Але і за те, що на Україні змінилася концепція, як і за те, що Вам довелося платити хабаря за новий паспорт вину все одно несуть чиновники ЄС. ;)
          • 2009.04.07 | Iryna_

            Re: Стакан напівпорожній чи напівпустий

            Shooter пише:
            > Iryna_ пише:
            > >
            > > минулого року моїм колегам (одружені до речі молоді жінки, кандидати наук) в посольстві заявили що вони брешуть що на конференцію, а насправді їдуть на сільгоспроботи
            >
            > Наскільки здогадуюся, Ваші колеги їхали в Іспанію чи Італію - так? Як Ви вважаєте - яка є пропорція вчених-жінок з України, які туди їдуть на конференцію, та жінок, які там працюють?
            >
            > > візи дали,
            >
            > от бачите.
            не туди
            в Угорщину


            > > але з великою затримкою. пропустили півконференції
            >
            > чи вони запізно подали?
            >
            > А я Вам про зустрічний досвід розповім.
            >
            > 2 члени моєї родини протягом останнього року виробляли собі візи в Словаччину (одна з "проблемних країн", доречі). Жодних затримок не було. Так, 5-річні багатократні не отримали - мотивували тим, що і в одної, і в другої були чисті паспорти. Обидві використали візу (в однієї була на 2 в'їзди) - відповідно, на 90% впевнений, що наступного разу отримають багаторазові візи на більше, ніж один рік.
            >
            > > попередні візи в паспортах були
            >
            > В обидвох моїх родичів не було. Одній, 88 річній жінці, візу зробили навіть без медичного страхування - ніхто із страхових компаній її не хотів страхувати.

            люблю розповіді людей які живуть в Європі про їхній позитивний досвід...
            мій досвід - якщо без знайомств і обхідних шляхів - після 1997 р. виключно негативний
            я або роблю візу через турфірму, або якщо турфірма не дає гарантій що зробить візу - просто нікуди не їду
            штамп в паспорті з відмовою - занадто великий ризик
            і фінансовий, і репутаційний
            я нікому потім не доведу що я не бандитка-терористка-мафіозі
            краще просто відмовитись від поїздки
            *******
            я не вважаю наявність заробітчан легітимною причиною ставитись до мене особисто як до 3 сорту який гарантовано бреше і мріє тільки про нелегальну працю
            на жаль, так до тих хто виїхав за кордон ставляться не тільки європейські посольства, а й українці, які виїхали
        • 2009.04.07 | observеr

          Re: В нормальних людей з візами якраз проблем немає/небагато

          Iryna_ пише:
          > про паспорти
          > за попередній паспорт мені довелося дати чималого хабаря щоб прізвище написали так само як і в паспорті щоб був до того
          > легально зберегти попереднє написання було неможливо -
          > у них бачте концепція написання прізвищ змінилась

          правила транскриптування прізвищ встановляюються українським кабміном - до чого тут ЄС?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.07 | Iryna_

            ЄС до того, що без вини робить з людей злочинців

            і розбиратись категорично не хоче
    • 2009.04.07 | Shooter

      вже, негайно і побільше в одні руки?

      чесно - не розумію Вашої критики. Людина абсолютно вірні речі каже - як можна добитися безвізового режиму з ЄС і як це практично невеликими кроками робиться.

      І чому саме Вам видається дивною в цьому плані вимога мати вмєняєму міграційну політику? чи навести порядок з видачею закордонних паспортів? причому, вимога біометрики є, де-факто, ЄДИНИМ можливим дієвим рішенням - я сам знаю двох осіб, які за кожним поверненням (та депортацію) купували собі абсолютно нові паспорти.

      Мені взагалі подобається "українська логіка" - "хулі нас в ЄС не беруть??? ми ж такі хороші!". Натомість НІФІГА в напрямку наближення до ЄС не робиться. І головна "робота", звісно, має відбуватися в країні.

      Точно так само з питанням віз в ЄС. З одного боку - так, якщо існують проблеми з виданням віз в ЄС для українців - ці проблеми потрібно вирішувати. Але не автогеном через задницю, як це пропонують "дєятєлі" (причому, їх будь-яке потенційне погіршення візового режиму для українців, як власників диппаспортів, не зачепить). А внормуванням візової та міграційної політики в межах України.

      Всього лиш.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.07 | 123

        так, негайно,але одну - і на 5 років

        Shooter пише:
        > чесно - не розумію Вашої критики. Людина абсолютно вірні речі каже - як можна добитися безвізового режиму з ЄС і як це практично невеликими кроками робиться.

        Не розумієте - ну прочитайте ще раз. Я ставлю прості питання, Ви ж не надаєте відповіді на них.

        > І чому саме Вам видається дивною в цьому плані вимога мати вмєняєму міграційну політику?

        Бо я не розумію - який це має стосунок до справи. В нас і дороги погані - чому б не висунути вимогу про нормальні дороги?

        > чи навести порядок з видачею закордонних паспортів? причому, вимога біометрики є, де-факто, ЄДИНИМ можливим дієвим рішенням - я сам знаю двох осіб, які за кожним поверненням (та депортацію) купували собі абсолютно нові паспорти.

        Так само - яким чином ця проблема заважає виконувати угоду про спрощений візовий режим та видавати масово тривалі багаторазові візи тим, хто явно не збирається бути нелегалом? Або заважає організувати цивілізований порядок видачі віз усім консульствам, а не лише деяким?

        > Мені взагалі подобається "українська логіка" - "хулі нас в ЄС не беруть??? ми ж такі хороші!". Натомість НІФІГА в напрямку наближення до ЄС не робиться. І головна "робота", звісно, має відбуватися в країні.

        Ви мене з кимось плутаєте. Я не хочу мене взяли в їхній ЄС, і питав чому не беруть. Я хочу нормальних двосторонніх стосунків, цивілізованих та елементарно культурних.

        > Точно так само з питанням віз в ЄС. З одного боку - так, якщо існують проблеми з виданням віз в ЄС для українців - ці проблеми потрібно вирішувати. Але не автогеном через задницю, як це пропонують "дєятєлі" (причому, їх будь-яке потенційне погіршення візового режиму для українців, як власників диппаспортів, не зачепить). А внормуванням візової та міграційної політики в межах України.
        >
        > Всього лиш.

        Основна проблема полягає не у недостатньому внормуванні в Україні, а в свинстві та хамстві ЄСівських чиновників. Оце головна моя теза.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.07 | Shooter

          Re: так, негайно,але одну - і на 5 років

          123 пише:
          > Shooter пише:

          > > І чому саме Вам видається дивною в цьому плані вимога мати вмєняєму міграційну політику?
          >
          > Бо я не розумію - який це має стосунок до справи.


          І це Вам потрібно пояснювати? Тісну пов'язаність міграційної та візової політики?

          > > чи навести порядок з видачею закордонних паспортів? причому, вимога біометрики є, де-факто, ЄДИНИМ можливим дієвим рішенням - я сам знаю двох осіб, які за кожним поверненням (та депортацію) купували собі абсолютно нові паспорти.
          >
          > Так само - яким чином ця проблема заважає виконувати угоду про спрощений візовий режим та видавати масово тривалі багаторазові візи тим, хто явно не збирається бути нелегалом? Або заважає організувати цивілізований порядок видачі віз усім консульствам, а не лише деяким?

          :) Я розумію - Вас образили в Австрійському посольстві. Ви вважаєте, що якщо Україна введе візи для ЄС - Вас там перестануть ображати/наступного разу Вам отримати ЄС візу стане легше?

          > > Мені взагалі подобається "українська логіка" - "хулі нас в ЄС не беруть??? ми ж такі хороші!". Натомість НІФІГА в напрямку наближення до ЄС не робиться. І головна "робота", звісно, має відбуватися в країні.
          >
          > Ви мене з кимось плутаєте. Я не хочу мене взяли в їхній ЄС, і питав чому не беруть. Я хочу нормальних двосторонніх стосунків, цивілізованих та елементарно культурних.

          І я за це.
          Тільки введення Україною віз для ЄС В ЖОНОМУ ВИПАДКУ не вирішить ті проблеми з візами для українців, на які Ви киваєте. Єдине чого Ви доб'єтеся подібним кроком - лише ПОГІРШЕННЯ візового режиму для українців та "закриття" України для європейців.

          Хто від того виграє?

          > > Точно так само з питанням віз в ЄС. З одного боку - так, якщо існують проблеми з виданням віз в ЄС для українців - ці проблеми потрібно вирішувати. Але не автогеном через задницю, як це пропонують "дєятєлі" (причому, їх будь-яке потенційне погіршення візового режиму для українців, як власників диппаспортів, не зачепить). А внормуванням візової та міграційної політики в межах України.
          > >
          > > Всього лиш.
          >
          > Основна проблема полягає не у недостатньому внормуванні в Україні, а в свинстві та хамстві ЄСівських чиновників. Оце головна моя теза.

          Ваша теза хибна хоча би тому, що пхає в один кошик дві принципово відмінні проблеми - візовий режим як такий та практику певних посольств. Якщо друге не подобається - то з цим і потрібно боротися.

          Але (повторюся) - ефект від введення Україною візового режиму для країн ЄС в цьому плані буде едентинчний до ефективності лікування лупиння відрубуванням голови.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.07 | 123

            Re: так, негайно,але одну - і на 5 років

            Shooter пише:
            > 123 пише:
            > > Shooter пише:
            >
            > > > І чому саме Вам видається дивною в цьому плані вимога мати вмєняєму міграційну політику?
            > >
            > > Бо я не розумію - який це має стосунок до справи.
            >
            >
            > І це Вам потрібно пояснювати? Тісну пов'язаність міграційної та візової політики?

            Саме це і потрібно пояснити.

            > > > чи навести порядок з видачею закордонних паспортів? причому, вимога біометрики є, де-факто, ЄДИНИМ можливим дієвим рішенням - я сам знаю двох осіб, які за кожним поверненням (та депортацію) купували собі абсолютно нові паспорти.
            > >
            > > Так само - яким чином ця проблема заважає виконувати угоду про спрощений візовий режим та видавати масово тривалі багаторазові візи тим, хто явно не збирається бути нелегалом? Або заважає організувати цивілізований порядок видачі віз усім консульствам, а не лише деяким?
            >
            > :) Я розумію - Вас образили в Австрійському посольстві. Ви вважаєте, що якщо Україна введе візи для ЄС - Вас там перестануть ображати/наступного разу Вам отримати ЄС візу стане легше?

            По-перше, не переходьте на обговорення моєї особи, це заборонено Правилами і я цього не люблю.

            По-друге, не пересмикуйте. Я спитав - "яким чином ця проблема заважає виконувати угоду про спрощений візовий режим та видавати масово тривалі багаторазові візи тим, хто явно не збирається бути нелегалом? Або заважає організувати цивілізований порядок видачі віз усім консульствам, а не лише деяким?". Нема відповіді - то визнайте це. А не притягуйте за вуха введення віз до ЄС.

            > > > Мені взагалі подобається "українська логіка" - "хулі нас в ЄС не беруть??? ми ж такі хороші!". Натомість НІФІГА в напрямку наближення до ЄС не робиться. І головна "робота", звісно, має відбуватися в країні.
            > >
            > > Ви мене з кимось плутаєте. Я не хочу мене взяли в їхній ЄС, і питав чому не беруть. Я хочу нормальних двосторонніх стосунків, цивілізованих та елементарно культурних.
            >
            > І я за це.
            > Тільки введення Україною віз для ЄС В ЖОНОМУ ВИПАДКУ не вирішить ті проблеми з візами для українців, на які Ви киваєте. Єдине чого Ви доб'єтеся подібним кроком - лише ПОГІРШЕННЯ візового режиму для українців та "закриття" України для європейців.

            Ви так вважаєте, а я вважаю інакше.

            > Хто від того виграє?

            Гідність українців виграє 100%. Це матиме, на моє переконання, і матеріальний результат.

            > > > Точно так само з питанням віз в ЄС. З одного боку - так, якщо існують проблеми з виданням віз в ЄС для українців - ці проблеми потрібно вирішувати. Але не автогеном через задницю, як це пропонують "дєятєлі" (причому, їх будь-яке потенційне погіршення візового режиму для українців, як власників диппаспортів, не зачепить). А внормуванням візової та міграційної політики в межах України.
            > > >
            > > > Всього лиш.
            > >
            > > Основна проблема полягає не у недостатньому внормуванні в Україні, а в свинстві та хамстві ЄСівських чиновників. Оце головна моя теза.
            >
            > Ваша теза хибна хоча би тому, що пхає в один кошик дві принципово відмінні проблеми - візовий режим як такий та практику певних посольств. Якщо друге не подобається - то з цим і потрібно боротися.

            Я не кажу зараз про візовий режим як такий. Я кажу про його спрощення на практиці, аж до скасування. Це одна проблема, а не дві.

            > Але (повторюся) - ефект від введення Україною візового режиму для країн ЄС в цьому плані буде едентинчний до ефективності лікування лупиння відрубуванням голови.

            Це Ваша суб*єктивна оцінка, моя є інакшою.

            Я вважаю, що хама треба назвати хамом, а Ви кажете - а може від цього буде ще гірше? Хоча б визнайте для себе, що він є хамом і в цьому проблема, а не в тому, що в Україні щось там "неврегульовано".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.07 | Shooter

              Re: так, негайно,але одну - і на 5 років

              123 пише:
              > Shooter пише:
              > > 123 пише:
              > > > Shooter пише:
              > >
              > > > > І чому саме Вам видається дивною в цьому плані вимога мати вмєняєму міграційну політику?
              > > >
              > > > Бо я не розумію - який це має стосунок до справи.
              > >
              > >
              > > І це Вам потрібно пояснювати? Тісну пов'язаність міграційної та візової політики?
              >
              > Саме це і потрібно пояснити.

              Читайте відповідні документи ЄС - там все пояснено. Чому саме ЄС розглядає візову політику в сукупності з міграційною.

              > > > > чи навести порядок з видачею закордонних паспортів? причому, вимога біометрики є, де-факто, ЄДИНИМ можливим дієвим рішенням - я сам знаю двох осіб, які за кожним поверненням (та депортацію) купували собі абсолютно нові паспорти.
              > > >
              > > > Так само - яким чином ця проблема заважає виконувати угоду про спрощений візовий режим та видавати масово тривалі багаторазові візи тим, хто явно не збирається бути нелегалом? Або заважає організувати цивілізований порядок видачі віз усім консульствам, а не лише деяким?
              > >
              > > :) Я розумію - Вас образили в Австрійському посольстві. Ви вважаєте, що якщо Україна введе візи для ЄС - Вас там перестануть ображати/наступного разу Вам отримати ЄС візу стане легше?
              >
              > По-перше, не переходьте на обговорення моєї особи, це заборонено Правилами і я цього не люблю.
              >
              > По-друге, не пересмикуйте. Я спитав - "яким чином ця проблема заважає виконувати угоду про спрощений візовий режим та видавати масово тривалі багаторазові візи тим, хто явно не збирається бути нелегалом? Або заважає організувати цивілізований порядок видачі віз усім консульствам, а не лише деяким?". Нема відповіді - то визнайте це. А не притягуйте за вуха введення віз до ЄС.

              Що саме визнати?
              Ви, взагалі-то, статтю читали перед тим як почати її гаряче обсуджувати?
              Автор відкрито визнає, що проблеми з реалізацією угоди про спрощений візовий режим існують. І що їх потрібно вирішувати. І що МЗС працює в тому напрямку - і не виключно, що скоро вже будуть перші результати.

              Але з іншого боку автор заперечує дурість, яку пхають в маси Балоги-Томенки-Литвини (яким з диппаспортами нічого втрачати) - щодо введення віз чи "збору на кордоні" для громадян ЄС як засобу вирішити ці проблеми.

              > > > > Мені взагалі подобається "українська логіка" - "хулі нас в ЄС не беруть??? ми ж такі хороші!". Натомість НІФІГА в напрямку наближення до ЄС не робиться. І головна "робота", звісно, має відбуватися в країні.
              > > >
              > > > Ви мене з кимось плутаєте. Я не хочу мене взяли в їхній ЄС, і питав чому не беруть. Я хочу нормальних двосторонніх стосунків, цивілізованих та елементарно культурних.
              > >
              > > І я за це.
              > > Тільки введення Україною віз для ЄС В ЖОНОМУ ВИПАДКУ не вирішить ті проблеми з візами для українців, на які Ви киваєте. Єдине чого Ви доб'єтеся подібним кроком - лише ПОГІРШЕННЯ візового режиму для українців та "закриття" України для європейців.
              >
              > Ви так вважаєте, а я вважаю інакше.

              Ви можете вважати, а я бачив на власні очі зміну ситуації на українсько-словацькому кордоні після того, як Україна відмінила візи для ЄС. До того кордон в східному напрямку перетинали на 95% місцеві бариги та люди, в яких є на Україні родина, і заради неї вони готові йти на приниження в українському консульстві. Після відміни віз значно зросла кількість "просто туристів", особливо з Чехії, часто - молодих людей, які їхали відкривати для себе Україну.

              У разі введення для низ віз все повернеться на круги своя. Ефект від введення "плати", можливо, й не буде аж таким критичним, але потік туристів зменшиться.

              І, що головне, це ЖОДНИМ чином не овпливнить візову політику ЄС як такого щодо України в позитивному плані, натомість цілком ймовірно - в негативному.

              > > Хто від того виграє?
              >
              > Гідність українців виграє 100%. Це матиме, на моє переконання, і матеріальний результат.

              Так-так. На зло кондуктору куплю квиток - і піду пішки. Зате гідінсть виграє. Нє щоб та гідність вигравала від того, щоб в себе в країні хоч трохи порядок навести, і, відповідно, візовий режим "природньо вмер"...а так покажем Європі нашу кузькіну мать! - і нас відразу попустить.

              > > > > Точно так само з питанням віз в ЄС. З одного боку - так, якщо існують проблеми з виданням віз в ЄС для українців - ці проблеми потрібно вирішувати. Але не автогеном через задницю, як це пропонують "дєятєлі" (причому, їх будь-яке потенційне погіршення візового режиму для українців, як власників диппаспортів, не зачепить). А внормуванням візової та міграційної політики в межах України.
              > > > >
              > > > > Всього лиш.
              > > >
              > > > Основна проблема полягає не у недостатньому внормуванні в Україні, а в свинстві та хамстві ЄСівських чиновників. Оце головна моя теза.
              > >
              > > Ваша теза хибна хоча би тому, що пхає в один кошик дві принципово відмінні проблеми - візовий режим як такий та практику певних посольств. Якщо друге не подобається - то з цим і потрібно боротися.
              >
              > Я не кажу зараз про візовий режим як такий. Я кажу про його спрощення на практиці, аж до скасування. Це одна проблема, а не дві.

              Його спрощення на практиці аж до скасування - це і є статус візового режиму як такого. І добитися цього введенням віз для ЄС є неможливим.

              > > Але (повторюся) - ефект від введення Україною візового режиму для країн ЄС в цьому плані буде едентинчний до ефективності лікування лупиння відрубуванням голови.
              >
              > Це Ваша суб*єктивна оцінка, моя є інакшою.

              :) Ваше право, звісно. Але очікувати, що ми введемо для ЄС візи, натомість за цей крок ЄС візи для нас відмінить - це дещо наївно, м'яко кажучи.

              > Я вважаю, що хама треба назвати хамом, а Ви кажете - а може від цього буде ще гірше? Хоча б визнайте для себе, що він є хамом і в цьому проблема, а не в тому, що в Україні щось там "неврегульовано".

              Хама в конкретному посольстві - так. А тих, наприклад, хто з боку ЄС у добрій вірі готував та підписував цю угоду, яка таки передбачає ряд суттєвих пом'якшень для українських громадян, - я не бачу ані причини, а тим більше сенсу називати хамом.
  • 2009.04.07 | Чучхе

    Мігрантів - до Европи, европейцям - візи!



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".