МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зупинімо податковий терор і трудове рабство!

11/15/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Зупинімо податковий терор і трудове рабство!

ЯКЩО 16 ЛИСТОПАДА ТИ ЗАЛИШИШСЯ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ І НЕ ВИСТУПИШ ПРОТИ ПОДАТКОВОГО І ТРУДОВОГО КОДЕКСІВ, ТО ВТРАТИШ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ МОЖЛИВІСТЬ САМОСТІЙНО ЗАРОБЛЯТИ НА ЖИТТЯ

16 листопада – об’єднана всеукраїнська акція протесту підприємців та найманих працівників проти Податкового і Трудового кодексів

...
9.00 – мітинг на Майдані Незалежності
10.00 – похід до Верховної Ради та акція протесту під її стінами

З 1 січня 2011 року майже 4 мільйони громадян України стануть безробітними через те, що влада намагається знищити малий та середній бізнес. Серед них майже напевно опинитесь і Ви, якщо дозволите Верховній Раді остаточно прийняти Податковий кодекс. Ще 7 жовтня парламент ухвалив у першому читанні проект цього кодексу, який фактично ліквідує власний бізнес мільйонів малих підприємців по всій Україні.

Для тих, хто змушений буде закрити свій бізнес та піде шукати роботу, а також для тих, хто вже працює за наймом, влада приготувала ще один «подарунок» – Трудовий кодекс, який робить безправними працівників перед роботодавцями і зменшує права найманих робітників. Цей документ збираються прийняти одночасно з Податковим кодексом.

Трудовий кодекс (ТК) надає роботодавцям право самостійно регулювати трудові відносини шляхом видання власних нормативних актів без погодження з працівниками, профспілками і державою. Роботодавець не повинен буде проводити переговори з профспілками, проект ТК не передбачає будь-якої відповідальності роботодавця за порушення ним його власних актів. Законопроект дозволяє встановлювати робочий тиждень 48-годин і більше, якщо цього бажає роботодавець.

ТК ділить профспілки на дві нерівноправні категорії – «репрезентативні» і «нерепрезентативні». «Нерепрезентативні» профспілки (які охоплюють не менше 3% працівників певної галузі або 2% працівників області) не матимуть права брати участь в укладанні колективних угод, а також в управлінні соціальним страхуванням.
Незважаючи на свою показову нахабність та впевненість, влада все ж боїться Вашого протесту. Вона не ризикнула відразу прийняти Податковий кодекс в цілому, а розтягнула цей процес у часі, ухваливши його спочатку у першому читанні. Однак на 16 листопада заплановане прийняття кодексу в цілому. Цей величезний документ прийматимуть кілька днів. Трудовий кодекс також можуть розглянути в будь-який день і час з трудовим.

ТОМУ БУДЬ ГОТОВИМ ПРОТЕСТУВАТИ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ВСІ ЧОТИРИ ДНІ – з 16 по 19 ЛИСТОПАДА. ОДНАК ВКРАЙ ВАЖЛИВО ВИЙТИ НА ВУЛИЦІ ВЖЕ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ – 16 ЛИСТОПАДА.

НАСТАВ ЧАС ЗРОЗУМІТИ: вони хочуть розділити нас на категорії (підприємців і найманих працівників, україно- і російськомовних тощо), нацькувати один на одного аби й надалі володарювати над нами. Саме тому під шумок вони збираються винести на голосування ще й законопроект «Про мови в Україні», який розколює країну та, за висновками експертів, може призвести до її розпаду. Вони чудово знають, що частина населення вийде протестувати проти цього закону, а тому хочуть, щоб біля Верховної Ради зібралися люди з різними вимогами, які б пересварилися між собою.


МИ НЕ ПОВИННІ ДАТИ ЇМ МОЖЛИВІСТЬ НАС РОЗКОЛОТИ. У СВОЇХ ПРОТЕСТАХ НАМ ТРЕБА ЄДНАТИСЯ З ІНШИМИ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКАМИ Й ПІДТРИМУВАТИ ОДИН ОДНОГО. БО ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ МАЄМО ШАНС ПЕРЕМОГТИ.

Якщо законопроект «Про мови в Україні» буде винесено на голосування, дуже важливо, аби ті, хто протестуватиме проти Податкового і Трудового кодексу, не сприймали мовних протестувальників як чужих. Бо серед тих, які протестуватимуть проти законопроекту про мови, буде багато людей, які одночасно протестуватимуть і проти Податкового і Трудового кодексу, і які вже брали активну участь в організації акцій протесту проти цих кодексів. Ми всі зараз знаходимося по одну сторону барикад, і нам не можна розходитися у різні боки. В 1990 році під час студентського голодування влада вже намагалася зіштовхнути студентів з ветеранами Афганістану, які протестували на захист своїх прав. Однак афганці підтримали студентів, а студенти – афганців, вони об’єдналися й разом перемогли. Нам слід взяти цей приклад і також виступити на захист прав кожного з нас єдиним фронтом.


P.S. Також 15 листопада о 10.30 відбудеться пікетування будівлі Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/20), де проходитиме засідання погоджувальної ради депутатських фракцій, яка формуватиме порядок денний сесії на 16-17 листопада. Частина пікетувальників вийдуть проти Трудового кодексу, частина – проти законопроекту «Про мови в Україні». Протестувальники вимагатимуть не вносити до порядку денного проекти цих документів. Частина організаторів обох пікетів бере участь як в боротьбі проти Трудового кодексу, так і проти законопроекту про мови, тому досягнута домовленість про підтримку одне одного під час пікетування та запобігання конфліктам, якщо такі виникатимуть між людьми, які неорганізовано приєднаються до тієї чи іншої групи. На розмови на кшталт «Та попустіться з тою мовою» чи «Мова – головніша за ковбасу» має бути накладена заборона. Якщо хтось починає такі розмови, йому слід пояснювати, що україномовних українців також хвилює порушення їхніх трудових прав, а російськомовним важливіше, аби влада забезпечила нормальні умови праці, а не переймалася статусом російської мови, якою ніхто нікому спілкуватися не забороняє.


P.P.S. Оскільки більшість організаторів пікетування проти Трудового кодексу не проти, аби на акції була партійна символіка (зокрема там точно буде ВО «Свобода» зі своїми прапорами, бо ця партія виступила теж проти Трудового кодексу), і на пікетування з приводу Трудового кодексу заявка була раніше, бо раніше з’явилася інформація про те, що його збираються винести на голосування, організатори пікетування проти законопроекту «Про мови в Україні» не можуть, як раніше, виставити вимогу безпрапорності акції і закликають всіх толерантно поставитись до партійних прапорів і гасел, оскільки питання, які розглядаються, мають серйозне значення, і конфлікт у ситуації, коли партії (як мінімум ВО «Свобода») раніше подали заявку на пікетування, буде лише на руку можновладцям.


sean

Відповіді

  • 2010.11.15 | trudovik

    Re: Зупинімо податковий терор і трудове рабство!

    какая нафиг заявка раньше??? у предпринимателей бессрочная акция еще с 4 числа и заявка до сих пор действует!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.11.15 | xobbit

      МАРАЗМ - у США під Конгресом 100 партій мітингують водночас (-)

  • 2010.11.15 | BROTHER

    Такі акції малокорисні

    Майдан-ІНФОРМ пише:
    > Зупинімо податковий терор і трудове рабство!
    >
    > ЯКЩО 16 ЛИСТОПАДА ТИ ЗАЛИШИШСЯ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ І НЕ ВИСТУПИШ ПРОТИ ПОДАТКОВОГО І ТРУДОВОГО КОДЕКСІВ, ТО ВТРАТИШ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ МОЖЛИВІСТЬ САМОСТІЙНО ЗАРОБЛЯТИ НА ЖИТТЯ
    >
    > 16 листопада – об’єднана всеукраїнська акція протесту підприємців та найманих працівників проти Податкового і Трудового кодексів
    >
    > ...
    > 9.00 – мітинг на Майдані Незалежності
    > 10.00 – похід до Верховної Ради та акція протесту під її стінами
    >
    > З 1 січня 2011 року майже 4 мільйони громадян України стануть безробітними через те, що влада намагається знищити малий та середній бізнес. Серед них майже напевно опинитесь і Ви, якщо дозволите Верховній Раді остаточно прийняти Податковий кодекс. Ще 7 жовтня парламент ухвалив у першому читанні проект цього кодексу, який фактично ліквідує власний бізнес мільйонів малих підприємців по всій Україні.
    >
    > Для тих, хто змушений буде закрити свій бізнес та піде шукати роботу, а також для тих, хто вже працює за наймом, влада приготувала ще один «подарунок» – Трудовий кодекс, який робить безправними працівників перед роботодавцями і зменшує права найманих робітників. Цей документ збираються прийняти одночасно з Податковим кодексом.
    >
    > Трудовий кодекс (ТК) надає роботодавцям право самостійно регулювати трудові відносини шляхом видання власних нормативних актів без погодження з працівниками, профспілками і державою. Роботодавець не повинен буде проводити переговори з профспілками, проект ТК не передбачає будь-якої відповідальності роботодавця за порушення ним його власних актів. Законопроект дозволяє встановлювати робочий тиждень 48-годин і більше, якщо цього бажає роботодавець.
    >
    > ТК ділить профспілки на дві нерівноправні категорії – «репрезентативні» і «нерепрезентативні». «Нерепрезентативні» профспілки (які охоплюють не менше 3% працівників певної галузі або 2% працівників області) не матимуть права брати участь в укладанні колективних угод, а також в управлінні соціальним страхуванням.
    > Незважаючи на свою показову нахабність та впевненість, влада все ж боїться Вашого протесту. Вона не ризикнула відразу прийняти Податковий кодекс в цілому, а розтягнула цей процес у часі, ухваливши його спочатку у першому читанні. Однак на 16 листопада заплановане прийняття кодексу в цілому. Цей величезний документ прийматимуть кілька днів. Трудовий кодекс також можуть розглянути в будь-який день і час з трудовим.
    >
    > ТОМУ БУДЬ ГОТОВИМ ПРОТЕСТУВАТИ ПІД ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ ВСІ ЧОТИРИ ДНІ – з 16 по 19 ЛИСТОПАДА. ОДНАК ВКРАЙ ВАЖЛИВО ВИЙТИ НА ВУЛИЦІ ВЖЕ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ – 16 ЛИСТОПАДА.
    >
    > НАСТАВ ЧАС ЗРОЗУМІТИ: вони хочуть розділити нас на категорії (підприємців і найманих працівників, україно- і російськомовних тощо), нацькувати один на одного аби й надалі володарювати над нами. Саме тому під шумок вони збираються винести на голосування ще й законопроект «Про мови в Україні», який розколює країну та, за висновками експертів, може призвести до її розпаду. Вони чудово знають, що частина населення вийде протестувати проти цього закону, а тому хочуть, щоб біля Верховної Ради зібралися люди з різними вимогами, які б пересварилися між собою.
    >
    >
    > МИ НЕ ПОВИННІ ДАТИ ЇМ МОЖЛИВІСТЬ НАС РОЗКОЛОТИ. У СВОЇХ ПРОТЕСТАХ НАМ ТРЕБА ЄДНАТИСЯ З ІНШИМИ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКАМИ Й ПІДТРИМУВАТИ ОДИН ОДНОГО. БО ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ МАЄМО ШАНС ПЕРЕМОГТИ.
    >
    > Якщо законопроект «Про мови в Україні» буде винесено на голосування, дуже важливо, аби ті, хто протестуватиме проти Податкового і Трудового кодексу, не сприймали мовних протестувальників як чужих. Бо серед тих, які протестуватимуть проти законопроекту про мови, буде багато людей, які одночасно протестуватимуть і проти Податкового і Трудового кодексу, і які вже брали активну участь в організації акцій протесту проти цих кодексів. Ми всі зараз знаходимося по одну сторону барикад, і нам не можна розходитися у різні боки. В 1990 році під час студентського голодування влада вже намагалася зіштовхнути студентів з ветеранами Афганістану, які протестували на захист своїх прав. Однак афганці підтримали студентів, а студенти – афганців, вони об’єдналися й разом перемогли. Нам слід взяти цей приклад і також виступити на захист прав кожного з нас єдиним фронтом.
    >
    >
    > P.S. Також 15 листопада о 10.30 відбудеться пікетування будівлі Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/20), де проходитиме засідання погоджувальної ради депутатських фракцій, яка формуватиме порядок денний сесії на 16-17 листопада. Частина пікетувальників вийдуть проти Трудового кодексу, частина – проти законопроекту «Про мови в Україні». Протестувальники вимагатимуть не вносити до порядку денного проекти цих документів. Частина організаторів обох пікетів бере участь як в боротьбі проти Трудового кодексу, так і проти законопроекту про мови, тому досягнута домовленість про підтримку одне одного під час пікетування та запобігання конфліктам, якщо такі виникатимуть між людьми, які неорганізовано приєднаються до тієї чи іншої групи. На розмови на кшталт «Та попустіться з тою мовою» чи «Мова – головніша за ковбасу» має бути накладена заборона. Якщо хтось починає такі розмови, йому слід пояснювати, що україномовних українців також хвилює порушення їхніх трудових прав, а російськомовним важливіше, аби влада забезпечила нормальні умови праці, а не переймалася статусом російської мови, якою ніхто нікому спілкуватися не забороняє.
    >
    >
    > P.P.S. Оскільки більшість організаторів пікетування проти Трудового кодексу не проти, аби на акції була партійна символіка (зокрема там точно буде ВО «Свобода» зі своїми прапорами, бо ця партія виступила теж проти Трудового кодексу), і на пікетування з приводу Трудового кодексу заявка була раніше, бо раніше з’явилася інформація про те, що його збираються винести на голосування, організатори пікетування проти законопроекту «Про мови в Україні» не можуть, як раніше, виставити вимогу безпрапорності акції і закликають всіх толерантно поставитись до партійних прапорів і гасел, оскільки питання, які розглядаються, мають серйозне значення, і конфлікт у ситуації, коли партії (як мінімум ВО «Свобода») раніше подали заявку на пікетування, буде лише на руку можновладцям.
    >
    >
    > sean

    *********************************************************

    В країні проблема з роботою. Робітники є, а достатньої кількості робочих місць нема. І, якщо страйканути - не вийти на роботу, не з'явившись туди без поважних причин, тебе виженуть, доречі, цілком справедливо.

    Треба розробляти таку тактику протестів чи інших акцій, за яких би робітник чи малий бізнесмен втрачав дуже мало, особливо, ні в якому разі не врачав би своє робоче місце, чи значну частку заробітку. А держава б чи великий бізнес втрачали значно більше.

    А так виходить, робітник має власноруч себе вбити чи залишити без роботи і грошей, в той час, як депутати, сидітимуть вони в залі засідань чи ні, голосуватимуть чи ні, приймуть цей закон чи ні - а зарплатню, пільги і велику пенсію матимуть, будь що. Та ще й багато вкрадуть на шляху до тієї пенсії.
  • 2010.11.16 | RedBagira

    А на фига мову приплели?

    Акции против кодексов кто угодно поддержит, действительно объединительный момент. Или вы действительно верите, что предприниматели из Одессы и Крыма пойдут против русского бастовать?
    Цирк на дроте. Это то же самое, что пригласить церковников отпраздновать 7 ноября.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".