МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

102 річниця з Дня народження Степана Бандери в Сумах

01/02/2011 | Майдан-ЦЕНТР
Святкові заходи по всій Україні на честь вшанування славного сина українського народу Степана Бандери відбулися в усіх регіонах України.

[Á³ëüøå...] У трьох західноукраїнських землях це свято відзначили під протекторатом місцевої влади – це Івано-Франківська, Львівська й Тернопільська області – їм легше. А от у решті областей, а особливо на сході України, це свято місцеві можновладці взагалі не святкують, бо вони дуже вже переймаються політичними тлумаченнями найпрогресивнішої політички пані Наталі Вітренко, котра домагається в Київському Адміністративному суді дискредитації самої ідеї української незалежності, бо не визнає взагалі існування незалежної України, а особливо вкладу українських націоналістів під проводом Степана Бандери в боротьбу за незалежність України в ХХ столітті.

Та якби там не було та як би не відносилась до цього Сумська обласна місцева влада на чолі з паном Юрієм Чмирьем, а громадськість обласного центру 1 січня достойно відзначила цю знаменну дату в історії України. Кілька сотень активістів Сумщини пройшли смолоскипною ходою центральними вулицями міста й влаштували велелюдний мітинг з цієї нагоди біля меморіальної дошки, яка встановлена на Покровській площі в честь пам’яті про боротьбу націоналістів Сумщини проти фашистської окупації краю. Голова Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА) пан Микола Сурженко відкрив мітинг на якому взяли слово відомі особистості обласного центру.

Цікаво було відзначити, що націоналістичні організації Сумщини об’єдналися перед черговою загрозою незалежності України, яку провокує саме нинішня влада на чолі з Прем’єр-міністром України.

Конгрес Українських Націоналістів, Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Українська Національна Асамблея (УНА) та ряд інших політичних й громадських організацій під егідою Громади Сумщини продемонстрували, що націоналістичні сили в області набирають широкого розмаху та, що цікаво, це підтримується пересічними мешканцями краю.

Вогненне смолоскипне коло учасників мітингу вражало своєю символічністю. Національним гімном "Ще не вмерла Україна" мітинг завершився. Люди ще довго не розходилися, бо події в країні спонукають їх обговорити як бути надалі.

Ось це саме й підказує панові Президентові України, аби він розігнав своє нікчемне оточення й опирався надалі саме на націоналістичні сили в Україні, бо коли вже на Сумщині націоналістичний рух крокує потужною ходою, то що вже говорити про решту регіонів. Отож, варто було б для України скористатися непересічною енергією нашого Президента для впровадження в життя дійсно корисних для народу ідей – ідей Степана Бандери, а не якихось космополітичних ідей азаровщини й табаковщини.

То допоможемо ж нашому Президенту?

Петро Перепуст. Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.sumy.ua

Відповіді

 • 2011.01.02 | Віктор

  Re: 102 річниця з Дня народження Степана Бандери в Сумах

  Посилання до, так заваного нашого Президента, це слабкість та не розуміння ситуації.
  Теперішню тимчасову окупаційну адміністрацію Москви, потрібно змести і забути навіки.
  А керуватися тільки настановами Бандери:"жодного поступу ворогам Нації"
 • 2011.01.03 | ОЛЕСЯ

  Re: 102 річниця з Дня народження Степана Бандери в Сумах

  Честь і слава відважним Сумщинцям! Нехай ваш почин запалює серцях тих, хто ще чомусь вагається, де правда і з ким йти. Бандера завжди був, є та буде світочем націоналізму - свідомого національного походження громадянин України. Він віддав своє життя заради тих цінностей, які ніколи не тліють!
  Нинішній президент України далекий від народу. Йому аби "родинний герб" ( звідки б його міг взяти шапкокрад?) зберігся, награбовані маєтки, догодити москві, Це для нього завдання. Оточення він не розжене, бо по перше це його оточення, а по друге він його боїться. Він кіт на гярячому дасі, чи якщо побажаєте козел ( перепрошую за афоризм, але це його улюблене слово) на тонкому леді. Коли б він був справжньою людиною, його також би вшановували і на 102 річниці. Цього не станеться навіть серед його рідних. Так собі, перехожий президент. Він - не Бандера!
  Слава Україні! Героям Слава!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua