МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Який страх має на увазі пан Маринович? (л)

01/02/2011 | GreyWraith
http://maidan.org.ua/static/news/2010/1293928741.html

Ще тільки я цього обдристаного гопника не боявся... Забагато честі! Та й взагалі - скільки можна боятися? Досить!

Певна пауза НМД викликана двома причинами: перша - це закономірна криза, викликана тим, що досі національно-демократично-ліберальний рух в Україні був лише на підхваті у однієї із фракцій номенклатури, яка дбала, в першу чергу, про себе і свої інтереси, щоправда, деякими речами таки ділилася. А зараз цей рух переріс - в першу чергу економічно - своїх дотеперішніх кервників. Першим свідченням цього вже був провал Тимошенко у березні минулого року. Але зараз цей рух просто шукає і винаходить нові форми дій, нові організації, нових людей. Свого роду зміна генерацій.

А друга причина - треба дати можливість всім нашим співгромадянам приєднатися до демократичного процесу, тобто, відчути СВОЄ розчарування від свого неправильного вибору.

А потім справа піде. Цілком пристойні держави свого часу і диктатури переживали. А наше чувидло навіть повноцінну диктатуру не спромоглося влаштувати... :lol:

Відповіді

 • 2011.01.02 | Felicidada

  Якби не пропагандонистість - можна було б погодитись із ТС (-)

 • 2011.01.02 | Pavlo Z.

  О! У мене те саме питання виникло, тільки но побачив заголовок статті.

  Таке враження - при всій просто шаленій повазі до п.Мирослава - він особистий страх трансполював на всіх українців. Я не розумію, про що він - у ВСІХ, з ким спілкуюся, немає ведмежої хвороби. Азарт, готовність до екстрем як з боку можновладців так і своїх, здорова обережність - це є, але страх?!:))))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.03 | Alamire

   Очевитки, мався на увазі екзістенційний страх

   http://www.philosophy.ru/library/kirk/01/0.html

   Несвідомий безмислений страх, на поверхні якого плаває наше відчуття реальності. В цьому стані зазвичай перебуває більшість "норамальних" людей, які просто пливуть за течією, не наважуючись проявляти ознаки життя.
 • 2011.01.03 | Sviatoslav D

  А скільки часу потрібно нашим громадянам на відчуття і до чого/кого вони мають приєднуватись?

  GreyWraith пише:
  >треба дати можливість всім нашим співгромадянам приєднатися до демократичного процесу, тобто, відчути СВОЄ розчарування від свого неправильного вибору.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.01.03 | GreyWraith

   Тепер вже Ви боїтеся того, що доки сонце зійде, роса очі виїсть?

   Я не можу назвати точну дату. Поки оперую оцінками: навесні утирок набрав 48% (менше половини, зверніть увагу; тобто ми маємо повне моральне право вважати його самозванцем), а тепер його підтримка десь теліпається в межах 25%.

   Оптимізму мені надає той факт, що ще не було запланованого урядовими ламерами підвищення тих же комунальних платежів, а таке-сяке зростання економіки навіть у їхніх офіційних пропагандистів відсунуто так, як ЦК КПРС на 22 з'їзді відсунув комунізм. :) Розрідження мозку найкраще лікується зіткненням із суровою дійсністю...

   А з іншого боку - 60% громадян підтримують недавні акції підприємців.
 • 2011.01.03 | Tatarchuk

  бестрашному створінню - просте запитаннячко

  Зараз кілька людей з підприємців затримано, їх пресують і не пускають до них адвокатів. Ще більше людей пресують на місцях під іншіми приводами, але цілком конкретно через участь у підприємському протесті.
  Де ваша (і Ваша, і збиральна) хоробра участь у їхньому визволенні? Я звісно розумію що ви нічого не боїтеся, але так і я нічого не боюся, бо нічого й не роблю з цього приводу.
  А от мовчання підприємців підтверджує правоту Мариновича, а не Вашу. Вже не кажучи що місяць пройшов як підприємців в останню ніч відпіздили і відібрали їхні речі - де реакція? Ужимочка на хворумі в дусі "ого, то вони значить злякалися" - це все?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".